Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 81

Temat: Manicure tytanowy

  1. #51
    No to..wpadłam Avatar Iwon
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    hmm ciekawa metoda,trzeba się dokształcić, cos mi sie obiło o uczy ale nie przywiązywałam wagi do tego, może byc fajna metoda
    Tęcza to mój znak firmowy

  2. #52
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    mam pytanie czy ktoś próbował już zastąpić ea base innym preparatem ? miałam pecha i niechcący zbiłam butelkę?

  3. #53
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    w sumie fajna sprawa , efekt rewelacyjny . Jeśli jest to naprawdę wytrzymalsze od akryli i żeli to myśle że warto. głownie klientkom chodzi o to "żeby się trzymało"

    przyznam że trochę drogi interes, mam co prawa odłożonych trochę pieniążków na szkolenia ale chciałam bardziej poświecić je na jakieś fajne zdobienia , polepszenie mojej umiejętności w met. żelowej, ale teraz mam dylemat czy nie lepiej zainwestować w tytan ?

  4. #54
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Jakos mnie to nie za bardzo przekonywalo i interesowało. W ten weekend byłam na targach i miałam trochę więcej czasu niż zwykle więc przez przypadek trafiłam na stoisko z tytanem. Babka robiła przy mnie frencha i drugi paznokiec przedluzala. Fajna sprawa, ale w sumie jakos szału na mnie nie zrobiło. Większość klientek nie wie co to żel,akryl, hybryda a co dopiero wprowadzać jeszcze tytan. Jestem ciekawa jak odpowiedzieć klientce która nie wie co chce, prosi o pomoc...

    PS proszki brokatowe transparente wg mnie wyglądają kiczowato..

    ________________________________________


  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Witam W warszawie szkolenie z tego manikiuru jest w Hurt Kosmetycznej Pratesi czy jakos tak na ul Gabriela Szkolenia sa chyba codziennie. Koszt 400 zł netto Wybieram się. Fajna metoda. Na pewno znajdzie dużo wiernych klientek bo jest szybka ( a dużo kobiet ma mało czasu ) i trwała 4 tygodnie ho ho Nie jeden zel tyle nie wytrzyma Metoda jeszcze tak bardzo nie jest znana więc .... nie ma jej w każdym salonie Wydaje mi się , że warto , bo pazurki są naprawdę ładne

  6. #56
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Wypróbowałam i jestem NA NIE!

    Salon, w którym dorabiam wprowadził tytan do swojej oferty. Pierwsze wrażenie - wszystko się klei, trzeba uważać, żeby za długo nie miziać pędzlem, trzeba pamiętać kiedy co przetrzeć, pogubić się można. Podejrzane mi się to wydawało, że wszystko takie lepkie jest w ciągu kilku sekund po kontakcie z powietrzem. Zaczęłam szukać informacji na ten temat. I tym bardziej się rozczarowałam.

    Po pierwsze - metoda oryginalnie znana jest od bodaj 2007 roku jako metoda akrylu sypanego. Znalazłam już trzy inne firmy, które oferują zestawy.

    Po drugie - szczypie w oczy, oddychać się nie da, jak się przypadkiem zaciągnie! :/ A nie da się wiecznie głowy z boku ręki klientki trzymać, bo nie widzisz co robisz...

    Po trzecie - co "najlepsze":
    Skład utwardzacza/Sealer'a: Ethyl Acetate, Dimethyltolyamine;
    Skład bazy do koloru/Gealous base: Ethyl cyanoacrylate, Tocopheryl acetate, Calcium pantothenate;
    Skład bazy do budulca/Gel base: Ethyl cyanoacrylate, Polumethyl methacrylate, Vitamin E, Calcium
    Skład topu/Gel top: Ethyl cyanoacrylate
    Skład bonda: Ethyl acetate, 2-Hydroxyethylmethacrylate
    Skład wszystkich pudrów/kolory i podstawowe: Titanium Dioxide, Benzoyl Peroxide, Acrylic Ester Polymer.

    Czyli w skrócie - traktujesz klientkę superglue :/ a potem maczasz jej paznokcie w akrylu. I jak BYK na buteleczkach jest ostrzeżenie, że środki(te płynne) działają żrąco na skórę, oczy i układ oddechowy :/

  7. #57
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Nie wykonuję manicure tytanowego, ale ostatnio przyszła do mnie klientka, która miała wykonanego frencha tą metodą i... błagała wręcz o poprawienie tych paznokci, uratowanie ich. Powiem Wam, że... wyglądały naprawdę tragicznie. Niestety nie mam zdjęcia tych paznokci, bo nie miałam już miejsca na przyjęcie klientki

  8. #58
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    wreszcie ktoś odważył się powiedzieć, że "król jest nagi"

  9. #59
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    o prosze ciekawie


    choć ja osobiscie nie czulam zadnego zapachu itd

    ________________________________________


  10. #60
    Wczytuje się Avatar hiltonka6
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Pracuje na tych produktach od marca, jako pierwsza miałam te produkty w swojej miejscowości. Teraz mają je jeszcze dwa salony. sora-imagica uważam, że mówisz bzdury! Mam mnóstwo klientek na tytany i z czystym sercem mogę powiedzieć, że paznokcie moich klientek są bardzo wzmocnione i odżywione. Wiadomo, że na początku trzeba pamiętać o tym co nałozyć i co przetrzeć bo jest dużo produktów, ale później robi się to automatycznie, że nawet nie trzeba sie zastanawiać co należy nałożyć. Na pewno nie jest to akryl sypany! Metoda nie jest znana od 2007 roku tylko od 1996 i z tego co wiem, w Stanach Zjednoczonych jest jeszcze jedna firma, która ma te produkty.

  11. #61
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Hahahah! Uśmiałam się Według ciebie piszę bzdury, a ja jedynie PRZEPISAŁAM skład chemiczny z każdej buteleczki. Przeczytaj sobie czym pracujesz każdego dnia.

  12. #62
    Wczytuje się Avatar hiltonka6
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    ale ja dobrze wiem co jest wypisane na składzie, tylko, ze składniki w tych produktach są oczyszczone. Gdybym faktycznie uzywała "super glue" i "akrylu" to moje klientki nie miałyby takich mocnych paznokci, jakie maja teraz!

  13. #63
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Wydaje mi się, że to nie przejdzie, tak jak paznokcie jedwabne/szklane.

  14. #64
    Wczytuje się Avatar siena
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    No dobra, obejrzałam filmiki, przeczytałam wypowiedzi i nie wiem czy oprócz frencza da się coś innego z tytanu zrobić? Bo jeśli chodzi o frencz to rzeczywiście ładna linia uśmiechu. A kolor też, maczać od skórek cały paznokiec? Ile bierzecie za taki manicure w salonie? I jak po miesiącu klientka przychodzi na następne to jak to zdejmujecie? Jak akryl? Rozpuszczając w acetonie? Długo to trwa?

  15. #65
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Odświeżam temacik. Dziewczyny, które kupiły, używacie nadal? jesteście zadowolone? klientki? jaki jest koszt takiej usługi?

  16. #66
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Witajcie. Szukałam dopiero teraz co ludzie myślą na temat manicure tytanowego i znalazłam. Powiem tak ja robię te paznokcie już dość długo i sama je noszę, klienci są zadowoleni wręcz zachwyceni tą metodą bo dzięki temu mogą nosić długie paznokcie, czy na tipsie czy przedłużane tytanem na formie trzymają się długo, nie jest powiedziane że nie można ich pokryc zwykłym lakierem bo można, kiedyś po hybrydzie miałam okropne paznokcie oliwka i ciepło doprowadziły że zaczęła sie odrywać nic nie mogłam wziąć w ręce bo tak bolało i zrobiła mi szefowa tytan! słuchajcie ucieszyłam się jak dziecko bo nie bolało, miałam tylko natural setem zrobione i po tem malowałam lakierami, jak zdjęłam tytan paznokcie były normalne ładne i twarde aż się zdziwiłam, choć powiem że ostatnio miałam klientkę która yła gdzie indziej na tytanie i w trakcie zdejmowania paznokieć pękł na środku płytki. Na co trzeba uważać w przygotowywaniu płytek, nie wolno trzeć pilniczkiem mocno wystarczy tylko delikatnie przejechać polerką i wsio. Dla mnie to też wybawienie, mam już 4 tyg paznokcie i nawet nie chce zdejmować tylko uzupełniam bo mam tym razem na tipsie a pod acetonem zejdzie tips i więcej roboty, mi tytan zajmuje od 40 do 60 czasem 70 minut w zależności od wymagań klientki czy ozdoby czy wzorki ale to nie trudne :-)

  17. #67

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    mi się mega takie podobają

  18. #68
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    czesc dziewczyny.
    Szkolenia z tytanowej tylko na południu Polski są z tego co się orientowałam a bez szkolenia nie kupi się zestawu ? Mieszkam w Anglii ale cały styczeń będę w Polsce niestety to zbyt daleko jest dla mnie. Z tego co widzę jednak bez problemu można to kupić w UK zobaccie czy to oryginalne sns jest ?
    Welcome to Venus Nail Supplies

  19. #69
    Debiutantka Avatar wmsarah
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Witajcie dziewczyny,

    poniżej przesyłam link do artykułów publikowanych w Akademii Paznokcia dotyczących manicure tytanowego

    Manicure tytanowy – krok po kroku

    Manicure tytanowy – na formie i na tipsie

    Mam nadzieję że choć trochę się przydadzą

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    metodę tytanową wporwadziła też firma Revi Titanum Nails. Niestety nie mam pojęcia jaka jest ich jakość. Wiem tylko, że produkty można kupić tylko po odbyciu szkolenia i są one organizowane w kilku miastach w Polsce. Dla zainteresowanych podaję linka REVI TITANIUM NAILS

  21. #71
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Cytat Napisał kasia151900 Zobacz post
    Witajcie. Szukałam dopiero teraz co ludzie myślą na temat manicure tytanowego i znalazłam. Powiem tak ja robię te paznokcie już dość długo i sama je noszę, klienci są zadowoleni wręcz zachwyceni tą metodą bo dzięki temu mogą nosić długie paznokcie, czy na tipsie czy przedłużane tytanem na formie trzymają się długo, nie jest powiedziane że nie można ich pokryc zwykłym lakierem bo można, kiedyś po hybrydzie miałam okropne paznokcie oliwka i ciepło doprowadziły że zaczęła sie odrywać nic nie mogłam wziąć w ręce bo tak bolało i zrobiła mi szefowa tytan! słuchajcie ucieszyłam się jak dziecko bo nie bolało, miałam tylko natural setem zrobione i po tem malowałam lakierami, jak zdjęłam tytan paznokcie były normalne ładne i twarde aż się zdziwiłam, choć powiem że ostatnio miałam klientkę która yła gdzie indziej na tytanie i w trakcie zdejmowania paznokieć pękł na środku płytki. Na co trzeba uważać w przygotowywaniu płytek, nie wolno trzeć pilniczkiem mocno wystarczy tylko delikatnie przejechać polerką i wsio. Dla mnie to też wybawienie, mam już 4 tyg paznokcie i nawet nie chce zdejmować tylko uzupełniam bo mam tym razem na tipsie a pod acetonem zejdzie tips i więcej roboty, mi tytan zajmuje od 40 do 60 czasem 70 minut w zależności od wymagań klientki czy ozdoby czy wzorki ale to nie trudne :-)

    Jakoś ciężko mi uwierzyć osobie, która na forum ma tylko jeden post i to tylko peany pochwalne na cześć tytanu. Poza tym wciskanie ludziom kitu, że z powodu oliwki oderwały ci się paznokcie to już kompletne mydlenie oczu, byle tylko coś napisać.

  22. #72
    Debiutantka Avatar madzik55
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Dziewczyny to mój pierwszy post ale czytam Was od jakiegoś czasu bo z pracą z paznokciami jestem bardzo początkująca i jeszcze daleko w lesie.W każdym razie tytanem zainteresowala mnie moja siostra,ktora posiadając okropnie słabe paznokcie zrobiła go sobie jakiś czas temu.Jest zadowolona z efektu bo paznokcie są mocne a ona pracuje rękami (dentystka) i rąk raczej nie szanuje.Uzupelniala juz 3 razy..koszt koło 100zł..jednak uzupełnieniem bym tego nie nazwała bo kosmetyczka powiedziała ze tego nie można uzupełniać.
    Robi sie wszystko od nowa.To mnie jakoś nie przekonuje..po za tym..te produkty nie sa ogólno dostępne..przeszukalam internet i bez szkolenia niczego sie nie dostanie..znalazłam tez strony gdzie odradzaja wrecz ten typ manicure..
    Jestem sceptycznie nastawiona do tego wlasnie przez to..szału nie ma..w porownaniu ze światem żeli gdzie każda znajdzie coś dla siebie.

  23. #73
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    przeczytalam wszystkie te posty.ale zaczelam od konca i wydalo mi sie ciekawe nowa metoda ladne produkty ale gdy zaglebilam sie i przezczytalam wszystko od dechy do dechy oraz zobaczylam dokladny opis dziewczyny sora-imagica uwazam ze jest najbardziej prawdziwy i napewno nie skorzystam i nie skusi mnie ich propozycja szkolenia itd.a sklad na butelce masakra.dzieki za wlasciwe i dobre opisanie tych produktow sora-imagica.pozdr.oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie.to jest tylko moja opinia.

  24. #74
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    1

    Thumbs up Odp: Manicure tytanowy

    Cytat Napisał wmsarah Zobacz post
    Witajcie dziewczyny,

    poniżej przesyłam link do artykułów publikowanych w Akademii Paznokcia dotyczących manicure tytanowego

    Manicure tytanowy – krok po kroku

    Manicure tytanowy – na formie i na tipsie

    Mam nadzieję że choć trochę się przydadzą
    Świetny tekst .Bardzo się cieszę ,ze choć w necie mogę spotkać tak wspaniałe i życzliwe osoby jak Ty , cenie Twoja pracę ,profesjonalizm i chęć dzielenia się swą ogromną wiedza z forumowiczkami.Pozdrawiam serdecznie
    Edyta

  25. #75
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Witam mam do sprzedawania nowe proszki tytanowe marki Revi Tytanium Nails Clear, white i 5 kolorów , cena okazyjna zainteresowane priv mail czarna_123456@wp.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:11
  2. [09.10.11 Rzeszów] Warsztaty Manicure hybrydowego
    By Elizabeth76 in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 22:32

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •