Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 30

Temat: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Unhappy załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Dziewczynki jestem załamana
    Mialam isc od polowy wrzesnia na studium kosmetyczne WIECZOROWE w Pszczynie.
    Dziś dostałam telefon od babki ze szkoły ze prawdopodobnie nie utwrzą tego kierunku ponieważ jest tylko 6 osób o powinno być 10. Na wieczorowe studium kosmetyczne idzie bardzo mało ludzi (tak mi poweidziala ) i ze wszyscy ida na zaoczne... i że bedzie dzwonić do grupy wieczorowej z pytaniem czy mogą sie przepisać na zaoczne. ( z tym pytaniem zadzwniła też do mnie ) Ja nie moge iść na zaoczne, ponieważ spiewam po weselach i mam umowy z ludzmi podpisane do przodu na 3 lata...
    zapytałam sie babki czy w okolich jest gdzies studium kosmetyczne wieczorowe, powiedziała ze sie nie orientuje i że to juz nasz problem,
    wkurza mnie to bo papiery dałam tam 2 miesiące temu i już żyłam tym że pójde do szkoły może wy orientujecie się gdzie są studium kosmetyczne wieczorowe, ja po necie szukam i nic nie widze
    ehhh ryczeć mi się chce

  2. #2
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Faktycznie z kierunkami wieczorowymi jest ciężko bo też chciałam tak iść nie dasz rady iść na dzienne? Przynajmniej w mojej szkole zajęcia odbywają się tylko 3 dni w tygodniu.

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    a dzienne studium kosmetyczne jest hmm a jak jest to wydaje mis ie od pon do piątku.
    a wieczorówka trzy dni w tyg, (w przypadku tej szkoły do której mialam isc to byla sroda czwartek piątek, ta babka tak mowila)
    ale chyba bede musiała jednak znalesc dzienne bo wekendy odpadają
    macie namiary na jakies fajne szkoły na sląsku ?

  4. #4
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    a ja bym to olała i w ogóle bym sie tym nie przejeła... u nas na AJD tez tak było- powiedzieli nam że jesli na magisterce nie uzbiera sie min 40 osob to nie utworza kierunku... i robią ten sam numer co roku wiecie ile nas było 12 osób... i jakoś szczesliwie doszłam do końca tylko obrona została...

    każdy student dla uczelni to jest kasa więc nie zrezygnują tylko tak straszą zeby jeden drugiego namowil na te studia zeby mieli więcej studentów-to znaczy kasy...

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    dzwoniłam własnie do tej szkoły czy są dzienne bo widomo mi bylo tylko o wieczorowych i zaocznych, poweidziała ze dziennych nie ma bo to jest tak jakby państwowa szkoła 4 letnia.
    i poweidziała tez ze dzisiaj dzowniły dwie babki w sprawie grupy wieczorowej, i jak one się zapiszą to bedzie nas 8 wiec jeszcze jedna osoba i juz napewno nie rozwiążą grupy mam taką nadzieje ! (

    skoro mowisz tak Wosczurku to mam nadzieje że tak jest
    mam we wtorek zadzwonić i zapytać czy te diwe osoby sie zapisały .
    Matko ile stresu :)

  6. #6
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Kochana teraz sprawdzam szkołę do której chodzę i w Żorach też jest. Proszę tu masz link Szkoły policealne TEB Edukacja - Dane kontaktowe - Żory
    Zapytaj się czy w tym roku jest otwarta kosmetologia dzienna.

  7. #7
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Ladyss jesteś zadowolona z teb? bo tam się zapisałam









  8. #8

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    No nie wiem - ja kiedyś miałam podobną akcję w Liceum, że mieli utworzyć jakiś tam profil, ale okazało się, że mają za mało chętnych i te osoby, które deklarowały chęć uczęszczania do tych nowych profili na ostatnią chwilę zapisali na zupełnie inne profile. Na studium pewnie jest inaczej, bo tutaj najzwyczajniej w świecie płacisz za naukę, ale jeśli nie będzie im się opłacać to sama nie wiem, czy otworzą taki kierunek. Pozostaje trzymać kciuki.

    Rzecz na jaką chcę zwrócić uwagę, to to, że podobną odległość jak do Pszczyny masz do Rybnika, a tam jest np. Akademia Prenier i ich szkoła kosmetyczna, gdzie nauka w trybie stacjonarnym odbywa się 4 razy w tygodniu, od godz. 14.00 do 18.30.
    Akademie Prenier - szkoły policealne: klasy polskie i międzynarodowe ECAL
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  9. #9
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Cytat Napisał plushak Zobacz post
    Ladyss jesteś zadowolona z teb? bo tam się zapisałam
    Tak jestem zadowolona bo miałam kompetentnych wykładowców. Niestety w Częstochowie wynajmowany budynek jest w złym stanie i nie mamy tak dobrze wyposażonych sal jak w innych filiach:/ ale o innych o wiele tańszych szkołach słyszałam bardzo negatywne opinie więc nie żałuję że poszłam do TEBu. Ale to wszystko chyba zależy od filii bo przecież wszędzie jest inaczej.

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Ladyss dzwoniłam do tej szkoły na garncarską do Żor i też mają za mało osb do utworzenia kierunku , na wieczorówce oczywiscie bo zaoczny zakladają bo juz maja wystrczającą ilosc osob.

  11. #11
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Bo z wieczorową są zawsze problemy. Najlepiej zapytaj się przez ile dni w tygodniu będą prowadzone zajęcia w trybie dziennym i wtedy się zastanów.

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Cytat Napisał Kaniusia0 Zobacz post
    Ladyss dzwoniłam do tej szkoły na garncarską do Żor i też mają za mało osb do utworzenia kierunku , na wieczorówce oczywiscie bo zaoczny zakladają bo juz maja wystrczającą ilosc osob.

    W Tychach też jest Teb także możesz zadzwonić i się dowiedzieć może akurat.

  14. #14
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Dudejla Dzwonilam do tychów... nie maja tam wieczorówki .. w pszczynie tam gdzie mialam isc to jest filia od tychów... i tylko w Pszczynie byla wieczorówka.

    Gatrycja dziękuje Ci bardzo ale to jednak z daleko

    Czekam do wtorku i zobaczymy co mi ta babka powie, czy rozwiazują kierunek czy nie...

  15. #15

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    trzymamy kciuki za ciebie

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    a ja bym to olała i w ogóle bym sie tym nie przejeła... u nas na AJD tez tak było- powiedzieli nam że jesli na magisterce nie uzbiera sie min 40 osob to nie utworza kierunku... i robią ten sam numer co roku wiecie ile nas było 12 osób... i jakoś szczesliwie doszłam do końca tylko obrona została...

    każdy student dla uczelni to jest kasa więc nie zrezygnują tylko tak straszą zeby jeden drugiego namowil na te studia zeby mieli więcej studentów-to znaczy kasy...


    Ja też tak myślałam do momentu jak moja koleżanka, która również uczyła sie w szkole policealnej w Pszczynie ( kierunek związany ze sportem, nie wiem czy nie sędzia...) po półtorej roku dowiedziała się, że rozwiązują ich grupę bo jest ich za mało bo dużo osób nie zdało egzaminów. No i moja koleżanka straciła w zasadzie 1,5 roku bo nigdzie w pobliżu nie było tego kierunku

  17. #17
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Wieeelkie dzięki Kamis *

    ehh prosze nie strasz mnie wtedy to już w ogole bedzie katastrofa....

  18. #18
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    dzwoniłam do Pszczyny, Babka mowi że sytuacja sie nie zmieniłą

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Kuurde jak mogą ta ludzi robić w h****ja jestem na zaocznych ale dziennych nie otworzyli tez bo malo osob i powiadomili kilka dni przed rozpoczeciem tamtych;/ ;/ to sie nadaje do prasy!rekrutacja trwa od tego do tego i chyba wiedza ile osob polozylo papiery?teraz to ludzie nawet nie maja szansy pojsc gdzie indziej bo an wielu uczelniach juz pozamykana rekrutacja....Kaniusia zostaje ci tylko dojezdzac gdzies

  20. #20
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Tak, dokładnie bde musiala dojezdzać, znalazłam w Katowicach szkołe ale tryb stacjonarny, szczerze poweidziawszy nie odpowiada mi to ale co mam kurcze zrobić... ale bedą jaja jak tam jutro zadzwnie i nie bedzie miejsc bo dzsiiaj nie odbierają

  21. #21
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Radze Ci nie iść tam gdzie ci nie odpowiada. Poczekaj rok. Lepiej poczekać rok niż, że sie tak wyrażę `spieprzyć sprawę`. Po co masz sie meczyć gdzieś gdzie tak naprawde może cie to nie pociągać tak bardzo niż to co chciałaś i będziesz się z tym męczyć.

  22. #22
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    ahh to pewnie ze nie pójde tak gdzie nie chce, tylko tak naprawde to ja teraz mialam przerwe rok i nie chce robić sobie kolejnego roku wolnego ... chcialam isc w tamtym roku na kosmetologie ale za poźno sie obudzilam i juz bylo za pozno i nie przyjmowali juz zapisów... a w tym roku widzisz... taki psikus mi wyskoczył

  23. #23
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Rozumiem. Poczekaj, może utworzą twoją grupę. Jeśli nie to niestety znowu rok czekać.. ;/

  24. #24
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    hee no jasne a lata mi będą lecieć... przecież to jest głupie raczej ... jakoś sobie bede musiala oś znaleść nie ma innego wyjsca i nie ma innej opcji... ale kolejnego roku napewn nie odpuszcze

  25. #25
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: załamana !! Co z moją szkołą :(:(:(:(

    Oj nie przesadzaj Za rok na pewno nie będziesz pomarszczona a całe życie przed tobą. Utworzą albo znajdziesz coś co będzie Ci w 100% odpowiadać .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •