Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 107

Temat: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

  1. #76
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Konkurencja jest ogromna! Rewelacyjne prce

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar Iwon
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    zagłosowanie, jakoś tylko 3 mi wpadły w oko
    Tęcza to mój znak firmowy

  3. #78
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Zagłosowane też się wahałam pomiędzy trzema pracami, wybrałam 11,chociaż wiewiórki super. To moje dwa faworyty.


  4. #79
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Cytat Napisał Catherine89_dg Zobacz post
    Jesteście niesprawiedliwe - kartka NIE BYŁA DOKLEJANA od początku do końca robiłam te paznokcie z myślą o konkursie ... Mogę przesłać inne zdjęcia z KARTKĄ :/

    Przepraszam ja nie rozumiem całego zamieszania, w postach wyzej ktoś wspomnial o pracy nr 19 a kto jak kto ale ja wiem bo przyjmuje prace, ze 19 nie należy do Ciebie, więc nie wiem o co halo

    Dajmy szansę na ocenę prac przez jury. Kazdy wypowiada swoje zdanie ale nie musi być zaraz z tego awantura





  5. #80
    Kosmetolog Avatar Catherine89_dg
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    DG
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Ja chyba źle zrozumiałam tego posta ... przepraszam was dziewczyny - mam ostatnio dużo pracy i jestem przemęczona
    Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.

  6. #81
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Myslalam ze beda juz wyniki a tu cisza(((

  7. #82

  8. #83
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Dziekuje 2x trzecie miejsce Dziekuje za glosy oddane na moja prace !

  9. #84
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Gratuluje Lena )

  10. #85
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Bardzo dziekuje jury

    Gratuluje wszystkim wygranym miejsc na podium ! A takze gratuluje pozostalym pieknych prac !

    Urzekly mnie 'zespolowe' paznokcie, kocham Happysad i Pidzame
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #86
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Bardzo dziekuje jury

    Gratuluje wszystkim wygranym miejsc na podium ! A takze gratuluje pozostalym pieknych prac !

    Urzekly mnie 'zespolowe' paznokcie, kocham Happysad i Pidzame
    Nie no extra najpierw 1wsze miejsce adm str teraz moderator po co wogle sa te konkursy....tak sie zastanawiam...To byl moj 1wszy i ostatni konkurs na tym forum ))obserwuje co tu sie dzieje i nikt sie nawet nie odezwje....Temat wiosenne icon-1sza praca sliczna ale jak dla mnie wielkanocne icon,2ga sliczna-Oli ale to tez bardziej walentynki do tego nie ma na drugim zdjeciu kartki(jakby to byl ktos inny niz AS mysle ze praca zostalaby zdyskwalifikowana bo nie zgodna z regulaminem) tylko 1dnej Leny ma cos wsponego z tematem....no chyba ze wiosenne icon to Wielkanoc i Walentynki w 1dnymTak czy siak gratuluje dzieczynyno i jak juz wspominalam taka zabawa to nie zabawa...
    Ostatnio edytowane przez an2301 ; 19-05-2014 o 17:11

  12. #87
    Rozkręcanko Avatar megi22241
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    trochę się a Tobą zgodzę ale w sumie te pierwsze jako wielkanocne mogą się kojarzyć z wiosną ale myszka miki średnio.ja bym wybrała inne,ale gratuluję wszystkim

  13. #88
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    gratulacje

  14. #89
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    No właśnie ja też się zastanawiam co ma kaczor Donald do wiosny o.O

  15. #90
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Gratuluję
    Ale zgadzam się też z dziewczynami
    A co do pierwszego miejsca - roznie mozna interpretowac, bo w koncu wielkanoc mamy wiosną

  16. #91
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Nie bardzo rozumiem o co niektórym z Was chodzi? Nie załatwiłam sobie tego II miejsca w żaden sposób, tylko wysłałam prace tak jak każda z Was, nie mam tu na forum żadnych przywilejów, a przynajmniej nic mi o nich nie wiadomo!
    an2301 - nie wiem skąd u Ciebie biorą się takie podejrzenia, ale jest to dla mnie zaskakujące i przykre;/
    Chciałam zaznaczyć, że w publicznej ankiecie moja praca wygrała, a przecież głosują forumowiczki i nikt ich do tego nie zmusił
    Teraz to nawet nie cieszę się z takiego wyniku, jest mi zwyczajnie przykro, a przez niektórych przemawia chyba tylko zawiść.
    Co do samej pracy....taka była moja wizja i interpretacja tematu, mam do tego pełne prawo, gdyby się nie spodobała to by jej nie było na podium albo została by odrzucona, nikt nikomu nie kazał jej wybierać!
    Ja się kierowałam tym, co ostatnio wykonuje w salonie, z nadejściem wiosny moje klientki coraz częściej wybierają bohaterów bajek, na tle różnych kolorowych żeli, i takie właśnie było moje skojarzenie z wiosennymi, salonowymi paznokciami, i jeszcze raz podkreślam.....miałam prawo do własnej wizji. Przede wszystkim postawiłam na zdobienia wesołe i kolorowe, w regulaminie nie jest jasno określone jakie elementy miały być malowane!

    Posądzając o oszustwo trzeba się zastanowić trochę dziwi mnie to, że administratorzy jeszcze nic nie zrobili z tą dyskusją i oskarżeniami
    Dziękuję tym, które głosowały na moją pracę, a sympatyczne koleżanki gorąco pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Candynails ; 19-05-2014 o 21:32
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  17. #92
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Matko bosko...coś ostro się w internetach na wiosnę porobiło.
    Może i praca z miejsca Igo i IIgo nie każdemu kojarzy się z wiosną, ale skoro zostały docenione to jaki w tym cel, żeby sprawiać autorkom przykrość? Ja głosowałam na inną, ale nie zacznę się z tego powodu bulwersować i cisnąć, że to nie Candynail i Nanami powinny wygrać. Niech się nacieszą nagrodą na litość boską...

  18. #93
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    poza tym drogie panie oburzone Mistero Milano nie wiedziały czyje to są prace i kto jest moderatorem a kto nie.
    rownież glosowałam na inną pracę, ale to nie powód by się tak oburzać. należy przegrywać z honorem. i gratulować zwycięzcy. i nie stroić fochów.

    tak więc dziewczyny nie przejmować się i tyle.

    gratulujemy.




  19. #94
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Nie robimy nic z dyskusją źle, zrobilibyśmy coś i próbowali wyjaśniać - też by było źle. Po co cokolwiek wyjaśniać ? Jak widać, każdy już swoje wie, wiec nie ma sensu dyskutować dalej.
    Są konkursy też źle, nie będzie ich i też będzie źle. Nic się nie podoba, coraz więcej w ludziach zawiści, a po dzisiejszym dniu już straciłam wiarę ...

    Dziękuję za gratulacje, ale mimo to jest mi zwyczajnie przykro. Oprócz moderatora, jestem też zwyczajnie CZŁOWIEKIEM jak każda z Was i ma prawo być mi smutno, że co niektóre Panie traktują forum nie jako dobra zabawę i miejsce do dzielenia się wiedzą, ale jako miejsce do hejtu i robienia przykrości innym

    A jak już jesteście takie bystre, to proponuje zajrzeć w regulamin, gdzie zwyczajnie jest napisane cyt: '8. Ocenę prac przeprowadzi jury złożone z przedstawicieli firmy sponsora.' <- tyle w odpowiedzi do tego tematu.
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 19-05-2014 o 23:32
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  20. #95
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Gratuluję wszystkim zwyciężczyniom- świetne prace co do zgodności z tematem, to jest to już kwestia inerpretacji i tyle - nikt bałwanów nie malował, a każdemu wiosna może kojarzyć się z czymś innym

  21. #96
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    nie robimy nic z dyskusją źle, zrobilibyśmy coś i próbowali wyjaśniać - też by było źle. Po co cokolwiek wyjaśniać ? Jak widać, każdy już swoje wie, wiec nie ma sensu dyskutować dalej.
    Są konkursy też źle, nie będzie ich i też będzie źle. Nic się nie podoba, coraz więcej w ludziach zawiści, a po dzisiejszym dniu już straciłam wiarę ...

    Dziękuję za gratulacje, ale mimo to jest mi zwyczajnie przykro. Oprócz moderatora, jestem też zwyczajnie człowiekiem jak każda z was i ma prawo być mi smutno, że co niektóre panie traktują forum nie jako dobra zabawę i miejsce do dzielenia się wiedzą, ale jako miejsce do hejtu i robienia przykrości innym

    A jak już jesteście takie bystre, to proponuje zajrzeć w regulamin, gdzie zwyczajnie jest napisane cyt: '8. Ocenę prac przeprowadzi jury złożone z przedstawicieli firmy sponsora.' <- tyle w odpowiedzi do tego tematu.
    w regulaminie tez jest napisane jasno ze na kazdym zdjeciu ma byc kartka....

    ---------- Dodano o godzinie 01:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:09 ----------

    A i jeszcze jedno ja nie chcialam nikogo obrazicczy sprawic przykrosc wyrazilam tylko swoja opinie Jesli czujecie sie urazone to PRZEPRASZAM

  22. #97
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    Gratuluje zwycięzcom moja faworyta wygrała każdy mógł głosować na prace i wybrać więc o co te fochy to ja nie łapie.... czyżby zazdrość? Nie dobrze jak już forumki się kłócą....

  23. #98
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    i to o takie bzdety




  24. #99
    Rozkręcanko Avatar megi22241
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    mam nadzieję że też nikogo nie uraziłam,myszki i kaczory są ekstra ale mi sie z wiosną nie kojarzą tak czy inaczej jeśli wygrały te prace to gratuluję jeszcze raz tak miało być i koniec nie ma co nad tym rozkminiać.

  25. #100
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Wiosenne Icon Nails

    A ja jestem ciekawa co dostane

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pokazy Effective Nails - Targi w Poznaniu
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 16:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •