Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Polerowanie paznokci

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Rbk
    Postów
    4

    Domyślnie Polerowanie paznokci

    Dziewczyny szybkie pytanie


    Po wypolerowaniu paznokci (tak, wypolerowaniu a nie zmatowieniu, znam różnicę) uzyskałam bardzo ładny efekt. Zakup tej akurat polerki był super inwestycją. Niewiele klientek przychodzi na całkiem naturalny manicure z wysoką polerką zamiast malowania, jednak parę takich mam. W związku z tym moje pytanie :
    Po jakim czasie paznokieć "wraca do siebie", trochę matowieje i przestaje się już świecić przysłowiowo "jak psu jajca"? Nie wiem jak często mam zapraszać na wizyty (wiem tez oczywiscie, ze nie moze być to robione częściej niż 1 raz na dwa tygodnie)
    Drugi przypadek to manicure męski - tu nie zawsze oczekiwany jest efekt mocnego błyszczenia, jednak raz tak zrobiłam, facetowi się nie spodobało i też nie wiem czy mogę oczekiwać ze mu po paru dniach ten połysk lekko zejdzie i paznokieć znów się lekko zmatowi?

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    Ja użyłam tylko raz polerki, na moim mężu jak mu robiłam mani
    no i te paznokcie świeciły mu sie dość dluuuuugo
    Moze duzo tez zależy jaki tryb życia i praca
    moj maz akurat pracuje z domu i praktyczne na telefonie siedzi
    wiec moze tez dlatego ten efekt mu sie dłużej utrzymał

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    Osobiście polecam u mężczyzn stosować tylko jedną stronę polerki(zwykle gradacja 600 o ile mnie pamięć nie myli). I wyrówna, i lekko nabłyszczy, a efekt nie będzie zbyt lustrzany.
    Jeżeli chodzi o czas błysku na naturalkach to jest to min. 2 tygodnie, w porywach do 4. Aczkolwiek nawet po upływie tego czasu da się dostrzec różnicę między polerowaną częścią paznokcia a odrostem.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    polecam u mężczyzn stosować tylko jedną stronę polerki. Wyrówna, i lekko nabłyszczy albo kosmetyczka pozdrawiam

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    Moją domową polerką efekt starcza na około tydzień. Później też coś widać, ale nie jest to już tak spektakularne.

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    a jakie polerki warto kupić?

  7. #7
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    ja tez uzywalam polerki chciałam sprawdzić jaki efekt jest naprawdę i utrzymywal się przez ponad dwa tyg a mam prace w której często myje rece i mimo to nic się nie dzialao efekt bardzo spektakularny i tani.a kupuje polerki na Ebayu ponieważ jestem z Uk .i sa tu dobrej jakości za niska cene ale gradacja nawet jest napisane 1000 nie wiem czy to blad ale tak jest napisane.

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    Hej dziewczyny, do polerowania swoich naturalnych paznokci używam zwykłej polerki. Dzięki temu uzyskuję efekt błyszczących i zadbanych paznokci. Niedrogi i dobry sposób na dobry wygląd. Często korzystam ze sprawdzonych porad ze strony Magazyn dla kobiet - WomanMagazine.pl Może znajdziecie tam coś dotyczącego polerowania czy dbania o paznokcie.

  9. #9
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    Rozważam zakup nowej polerki, polecacie jakąś taką ulubioną firmę? Chcę zainwestować w coś naprawdę porządnego

  10. #10

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    W sumie mi też by się jakaś konkretniejsza przydała.

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    Mam słabe paznokcie i nie mogę sobie pozwolić na polerowanie.

  12. #12
    Wczytuje się Avatar moira
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    Jak dla mnie, polerowanie paznokci to jedna z fajniejszych czynności, które lubię robić. Niestety, mam mocne paznokcie, ale jakiekolwiek działania z nimi powodują u mnie silny dyskomfort, czasem wręcz ból i nie wiem, z czego to wynika. Polerowanie też nie jest tutaj wyjątkiem. Zastanawiam się, czy ja robię coś źle, czy mam takie wrażliwe zakończenia nerwowe. Używam normalnej polerki, ale przez to wszystko musiałam przystopować z polerowaniem.

  13. #13
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Polerowanie paznokci

    A jak często można polerować paznokcie bez szkody dla ich kondycji? Tak z ciekawości pytam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •