Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki 151 do 169 z 169

Temat: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

  1. #151
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Ach czyli dobrze wywnioskowałam do czego służy clean&prep
    KAollynka niestety zabrała sie za paznokcie nie znając podstawowych pojęć i produktów, a to kochana podstawa jeśli chce się robić dobre i trwałe paznokcie, jak nie możesz sobie pozwolić na kurs, to prześledź dobrze forum, tu jest mnóstwo dobrych rad i wyjaśnionych pojęć

  2. #152
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    dokładnie kasieńko ktoś tu nie odrobił podstawowych lekcji

  3. #153
    Debiutantka Avatar KAolInka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    okolice Międzyrzecza
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    [/quote]KAollnka clean&prep wg Ciebie to Primer? Na primerze zawsze będzie napisane primer, radzę zainwestować w niego, bo naprawdę dużo daje clean&prep to brzmi mi jak coś do odtłuszczenia paznokci...
    Patrz dokładnie czy nie ma zadnych błonek na paznokciach, jak używasz zmiękczacza to od razu po odsunięciu skórek z jednego paznokcia przemyj wacikiem z odtłuszczaczem. Przy skórkach i wałach - czyli najtrudniejszych miejscach do zmatowienia musisz bardzo uważać i robić to dokładnie. Żel zawsze nakłada się pędzelkiem więc to nie jest błąd - jak masz jednofazowy zel to jest on też i builderem - moze zalewasz skorki, ze tak odchodzi?:>[/quote]


    Dzieki wielkie za wyprostowanie mi sprawy z tzm clean&prep. Skorki zawsze odowam i obcinam, nie uzywam preparatow.Nie spiesze sie i robie wszystko powoli. Bzc moze to wina tego clean&preap. Dzieki.

  4. #154
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    nie to nie wina clean&prepa oprócz tego właśnie preparatu powinnaś nałożyć primer przynajmniej bezkwasowy
    to co posiadasz jest jak najbardziej pomocne przy prawidłowym przygotowniu płytki

  5. #155
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Kiedyś robiło się paznokcie baz primera i też się trzymały... Primer kwasowy i bezkwasowy maja różne działanie i dziewczyny polecają do problematycznej płytki nałożyć oba, ja używam kwasówki i nie mam żadnych problemów z zapowietrzaniem. Jeśli nie używamy bondera to zamiast niego dajemy jednofazówkę (wcieramy ją w paznokieć bardzo małą ilość) i dalej robimy co tam uważamy. Część dziewczyn od razu nakłada cover albo buduje pazurka, jednak z własnego doświadczenia polecam spróbować wetrzeć tą pierwszą warstwę- mi pomogło. Nawet bardzo długie naturalki trzymają się 5 tygodni bez niespodzianek. Wiadomo że czasami się coś wydarzy np. na bardzo długich pazurkach koleżanki nabłyszczacz lubi czasem pęknąć po kilku tygodniach, ale to sporadyczne przypadki.

  6. #156
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Witam wszystkich z forum.
    Właśnie się zalogowałam.
    Chciałam popisać z Wami na temat żelu Sun Flower clear, bo chciałam wrócić do fachu po przerwie 2 letniej. Kiedyś robiłam paznokcie i używałam żelu z Reni Nails i witaminowego Perfect Lady (próbowałam do niego teraz wrócić i chyba zmienił się jakościowo niestety na gorsze ) . Po przeczytaniu wszystkich opinii nie jest dobry jakościowo(zgadzam się z opinią jednej z Was pieką w lampie). Kiedyś robiłam na Reni Nails ale nie była to moja praca tylko dodatkowe zajęcie,teraz chciałabym żeby to była moja praca i pasja, bo uwielbiałam to robić.
    Czytałam dużo na temat żelu Sun Flower clear tylko jest z tej firmy bardzo dużo tego wszystkiego
    Mam prośbę pomoże mi ktoś skompletować zestaw żelu jednofazowego łącznie z preparatami pod żel
    Czy jest żel z Sun Flower jakiś witaminowy albo nie szkodzący naturalnej płytce który daje się tylko na płytkę naturalną bez przedłużania ?
    Co to jest za żel "nylon" i "sylikonowy" Czym się różni od standardowego jednofazowego
    Pozdrawiam Wszystkich

  7. #157
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    hej dziewczyny,mam pytanko, zelujac naturalne,krotkie paznokcie nalezy nalozyc jedna cienka warstwę żelu a druga ciut grubsza? Nalezy dwie warstwy żelu zawinąć pod paznokcie? Jakak ma byc odpowiednia ilosc żelu, nie za cienka i nie za gruba żeby nie odpryskiwal i paznokieć wygladal naturalnie?

  8. #158
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    to zalezy od długości paznokcia, ale sama powinnas zobaczyc co wygląda naturalnie a co nie i sama to wyczuc, ciezko jest napisac ile użyć żelu

    ________________________________________


  9. #159
    Debiutantka Avatar Malvva
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Ja natomiast mam pytanie troszke inne. Co moze byc powodem "odpadania" zelu z plytki paznokcia? Uzywam primera,nie najezdzam na skorki,zel nie jest "ciezki" nie ugina plytki paznokcia. Jednak odpada i wcale sie nie trzyma. Dodam,ze wczesniej robilam juz kolezance zel na jej plytke i trzymal sie wrecz idealnie.. Co tym razem moze byc przyczyna? Oslabiona plytka paznokcia?

  10. #160
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Witam dziewczyny mam wielki problem prosze o rade i pomoc. Robie pazurki na tipsie sa super, ale na kursie nie mialan zelu na formie.wiec próbuje na koleżance ale mam problem bo żel peka alr ne na wierzchu tylko tak jak lód od spodu. Ten sam zel klade na tipsie i nic sienie dzeje.nie wiem cz to wina zelu czy moja

  11. #161
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    O to zdjęcia paznokci .

  12. #162
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Hej dziewczyny!

    Krotkie pytanie- czy zelami soak off mozna przedluzac paznokcie naturalne

  13. #163
    Wczytuje się Avatar DolceVitaNails
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Dziewczyny- na naturalną płytkę polecamy nasz rewolucyjny żel The One. Jednofazowy, średniogęsty, samopoziomujący. Nie zalewa skórek, nie piecze w lampie, nie zapowietrza się.

    THE ONE 15ML

    Obecnie jest w promocji 3 za 2 Kupując 3 żele płacicie za 2

    THE ONE SET

  14. #164
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Hej, moim problemem jest żel na naturalnych paznokciach. Dużo widzę zdjęć w internecie na których pokazane są paznokcie z "odrostami" . Niektóre pokazują nawet 8 tygodniowe. Nie wiem, czy to kwestia żelu, czy bardziej umiejętności, ale mimo iż wydaje mi się, że wolny brzeg zabezpieczam bardzo starannie, paznokcie po mniej więcej 3 tygodniach odpadają. Nigdy nie dzieję się to od strony skórek, a zawsze od wolnego brzegu. Robię tak jak uczono mnie na kursie. Kurs odbyłam już dwa lata temu, ale nadal nie robię paznokci klientką w salonie w którym pracuję, bo wstyd mi jak klienta dzwoni, że straciła jednego po 3 tygodniach. Czy macie na to jakiś sposób? Głównie wykonuję paznokcie żelami firmy INDIGO , najczęściej Rose Pink. Pod niego oczywiście kładę primer kwasowy i bazę perfect base którą również zabezpieczam wolny brzeg. Sporadycznie zdarza się, że żele zapowietrzają się po bokach od skórek , ale wiem, że to moja wina, bo chcę , aby było tam żelu cieniutko i wypiłowuję go za dużo. Dodatkowo przedwczoraj była klientka na hybrydę z bardzo cienką płytką, a wczoraj już dzwoniła , że z jednego hybryda jej odprysła od wolnego brzegu (wskazujący prawej ręki). Miała zabezpieczony wolny brzeg bazą, dwa razy kolorem cieniutko i dwa razy top, gdyż myślałam, ze to dodatkowo zabezpieczy przed odpryskiwaniem. Tracę wiarę. Pomocy

  15. #165
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Dobrze utwardzasz zel i hybryde? Jaka masz lampe?

  16. #166
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Teraz pracuje już zamiennie na dwóch , bo myślałam, ze to wina lampy. Mam UV 36 w i lampę LED 36 w z CCFL. Ostatnią hybrydę robiłam w tej ledowej, ale zazwyczaj robię w zwykłej UV, bo jak raz spróbowałam w LEDowej to co 3 dni jakiś paznokieć odapadał.

  17. #167
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    A dobrze odtluszczasz paznokiec?

    Zmien zarowki w lampie UV lub chciaz sprobuj dluzej utwardzac. Moim zdaniem to kwestia lampy.

  18. #168
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Dziewczyny, a jak postepowac z bardzo dluga naturalna plytka, chcac ja utwardzic zelem (na bazie keratynowej)? Nalezy nabudowywac tez krzywa C czy naturalny paznokiec ma juz swoja odpowiednia krzywizne i nie nalezy jej poprawiac? Czy mozna polozyc tylko cover (pod frecza) i bedzie sie to wszystko trzymalo? Z gory dziekue

  19. #169
    Debiutantka Avatar Hester44
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Super, dzięki za wszystkie porady

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •