Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 40

Temat: Jak przekonać faceta ...

  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Unhappy Jak przekonać faceta ...

    nie znalazłam tematu więc zakładam
    Dziewczyny mam problem JAK PRZEKONAĆ FACETA DO DZIECKA ? Od jakiegoś czasu odezwały się we mnie uczucia macierzyńskie mam 25 lat i już chyba najwyższa pora na starania się o potomka ale mój facet mówi że NIE najpierw zganiał na mieszkanie bo za małe teraz mamy dużo większe i tez mówi że nie a jak proszę o konkretne powody to nie jest mi w stanie podać i każda zaczęta rozmowa na ten temat kończy się awantura i moim płaczem już nie wiem jak mam z nim rozmawiam jak pytam czy w ogóle chce mieć ze mną dzieci to mówi ze chyba tak już mu wczoraj wykrzyczałam że jeśli nie chce to ma się spakować i wy.....ć bo ja nie chce być z facetem który nie chce mieć ze mną dzieci a dawce spermy se znajde bez problemu .dziś do południa przeniosłam się do drugiego pokoju bo powiedział że nie wyjdzie z domu bo połowa jest jego dziewczyny podpowiedzcie co mam robić juz nie daje rady i bardzo chce mieć juz dziecko jak go przekonać

  2. #2

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    no nie wiem nawet jak Ci na to odpowiedz, chyba najlepej by ylo poczekac az Hrabia dorosnie ... wiem ze latwo powiedziec ale takie jest moje zdanie ,moze jednak przemysli i sie szybko zdecyduje Zycze Ci tego z calego serducha trzymaj sie
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    on chyba nigdy nie dorośnie jesteśmy ze sobą już 6 lat on jest o 7 lat starszy ode mnie wydaje mi się że już najwyższy czas i pora

  4. #4
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    ujcccccccc
    kochanie wspolczuje.u nas bylo to samo.ja chcialam dziecka maz jeszcze nie-tylko ja bylam duzo mlodsza od ciebie.az pewnego dnia zadzwonil do mnie z pracy (byl 2 tyg pozadomem) i powiedzial mi ze chce dziecko....
    chyba sam musial dorosnac.na sile go na pewno nie zmusisz ale na pewno powinien postawic cie w jasnej sytuacji tzn czy chce wogole dziecko czy nie.
    trzymam kciuki zeby dorosl do malenstwa.

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    żeby chociaż wytłumaczył dlaczego nie chce to może bym to jeszcze zrozumiała a on mi tego nie potrafi wytłumaczyć

  6. #6
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    moze po prostu za bardzo go naciskasz.
    Panowie to takie dziwne roslinki,ktore absolutnie nie znosza nacisku.
    Sprobuj go wziasc z odwrotnej strony,i nie poruszac absolutnie tematu dzieci w jego obecnosci.

    Jakby ci sie po prostu odwidzialo.jak by tego tematu i z tym zwiazanego problemu w ogole miedzy wami nie bylo.
    Mi sie wydaje ze on po prostu boi sie samego siebie i odpowiedzialnosci z tym zwiazanej.
    Napewno jest odpowiedz na jego blokade,i tylko ty sama mozesz ja znalesc.bo ty z nim zyjesz.

    Trzymam kciuki za was i rzycze ci z calego serca,zeby sie wszystko szybko i po twojej mysli rozwiazalo.

    ---------- Dodano o godzinie 19:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:53 ----------

    Cytat Napisał moniczka690 Zobacz post
    żeby chociaż wytłumaczył dlaczego nie chce to może bym to jeszcze zrozumiała a on mi tego nie potrafi wytłumaczyć
    moze nie tyle ze nie potrafi,co jeszcze nie jest do tego gotowy i nie jest pewny czy jego decyzja jest prawidlowa.daj mu po prostu czas.

  7. #7
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    Cytat Napisał moniczka690 Zobacz post
    żeby chociaż wytłumaczył dlaczego nie chce to może bym to jeszcze zrozumiała a on mi tego nie potrafi wytłumaczyć
    Może wizja dziecka jest dla niego przerażająca Może boi się takiej odpowiedzialności jakiej ono jest Trzeba na nie wydać wiele pieniędzy, poświęcić wiele czasu i miłości...Pewnie wie że będziecie musieli włożyć dużo wysiłku w to aby wychować wasze dziecko, dać mu jeść, zapewnić dobrą szkołę, ubrania, rozrywkę...może on jeszcze nie jest do tego gotowy. Musicie porozmawiać na spokojnie, bez krzyków i awantur, może wtedy powie Ci o co chodzi. Mężczyźni są INNI i bardziej dziecinni niż my, o czym chyba każda z nas się przekonała Dlatego nie warto się kłócić, prędzej czy później napewno powie Ci czy chce mieć to dziecko, czy też w najgorszym wypadku nie.. Bądź silna i cierpliwa


  8. #8
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    kochanie pierwsze moje pytani czy jesteście po ślubie.jeśli tak to weź go na przetrzymanie. nie pozwól mu się bo siebie zbliżyć. odsuń go od siebie niech trochę pocierpi. a jak zacznie miękną to postaw mu swoje warunki. a jeśli nie jesteście. to może to go blokuje. musicie siąść i poważnie porozmawiać na ten temat. niech poda ci swoje argumenty a ty mu swoje. trzymam kciuki.

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    zawsze zaczynam spokojnie rozmowę rzadko kiedy krzyczę ale nie nawiedzę jak ktoś robi ze mnie głupa po 6 latach chyba należą mi się jakieś wyjaśnienia dlaczego nie wystarczyłoby powiedzieć coś że może nie jest gotowy że nie wiem w ogóle na co on liczy

    ---------- Dodano o godzinie 19:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:59 ----------

    Cytat Napisał zizia Zobacz post
    kochanie pierwsze moje pytani czy jesteście po ślubie.jeśli tak to weź go na przetrzymanie. nie pozwól mu się bo siebie zbliżyć. odsuń go od siebie niech trochę pocierpi. a jak zacznie miękną to postaw mu swoje warunki. a jeśli nie jesteście. to może to go blokuje. musicie siąść i poważnie porozmawiać na ten temat. niech poda ci swoje argumenty a ty mu swoje. trzymam kciuki.

    zizi nie jesteśmy po ślubie mieszkamy ze sobą 3 lata. dlatego dziś przeprowadziłam się do drugiego pokoju. Właśnie on mówi że nie jest mi w stanie podać argumentów dlaczego nie chce i jak z nim rozmawiać

  10. #10
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    moniczko jesli jestescie malzenstwem to faktycznie dziwna sprawa ze on majac 32 lata nie chce jeszcze dzidziusia, moze chce sie wyszalec, chce miec jeszcze przespane noce i poprostu nie dojrzal jeszcze do roli ojca, ja powiem ci to samo co moje poprzedniczki daj mu jeszcze troche czasu i nie gniec go, za jakis czas wroc do tematu ale spokojnie bo moze problem tkwi w tym ze zbyt mocno go cisniesz i czuje sie poprostu osaczony....zycze tobie zeby jak najszybciej dojrzal do dzidziusia trzymaj sie

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    goslava nie jestesmy po ślubie a tym na razie tez nie ma mowy choć do tego i tak bardzo mi się nie spieszy ale chyba zamienic trza na lepszy model

  12. #12
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    Jeśli jesteś pewna tego związku, to najpierw ustąp i odczekaj chwilę, a potem zwyczajnie postaw go przed faktem dokonanym. Możesz się nie doczekać, aż się wreszcie zgodzi, a tzw. wrobienie go w ciążę może sprawi, że dorośnie. Prawdopodobnie będzie na początku zły, myślę jednak, że widok maleństwa szybko go odmieni. Powodzenia

  13. #13
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Jeśli jesteś pewna tego związku, to najpierw ustąp i odczekaj chwilę, a potem zwyczajnie postaw go przed faktem dokonanym. Możesz się nie doczekać, aż się wreszcie zgodzi, a tzw. wrobienie go w ciążę może sprawi, że dorośnie. Prawdopodobnie będzie na początku zły, myślę jednak, że widok maleństwa szybko go odmieni. Powodzenia
    Moniczka powiedz mu, że w ciąży jesteś ciekawe jak zareaguje


  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    Kocham tego gamonia i nie chciałabym go wrabiać bo to nie fair choć jesteśmy tyle ze sobą ze to normalne jak by się przydarzyło ale biorąc pod uwagę nasze stosunki to nie realne żebym zaszła bez jego zgody...
    Jakieś 3 lata temu były podejrzenia że jestem w ciąży i wtedy zachował się bardzo w porządku powiedział zebym się nie martwiła że damy sobie rade i że mnie kocha niestety test mnie oszukał a teraz wydaje mnie się mnie dojrzały niż 3 lata temu

  15. #15
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    wrabianie to chyba nie zbyt dobry pomysł... może lepiej powiedz mu że przestajesz się zabezpieczać i jeśli nie chce dzidziusia to niech używa takich środków które to zapewnią a wiadomo że prezerwatywy 100 procentowej pewności nie dają może to da mu do myślenia...
    z forum można się wiele nauczyć

  16. #16
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    ja powiem tak
    ja bym nie robila nic na sile
    ale znam osobe (z rodziny mojego meza) co zrobila tak:
    jej facet nie chcial dziecka,slubu nic.odstawila tabletki bez jego wiedzy wpadla.maja corke prawie 3 letnia i biora teraz slub-tez z jej przymuszeniem hihi
    dziewczyna swoje dosiegla.ale moim zdaniem to troche kijowo
    ok z jednej strony dziecko ma-zyja razem kochaja dziecko
    ale z drugiej storny ja bym sie nie odwazyla

  17. #17
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    ja też nie chce tak robić to ma być wspólna decyzja i dlatego musze go jakos przekonac
    a tabletki odstawiłam już 2 lata temu i on o tym wie tylko tak robi żeby nie zrobić

  18. #18
    Rozkręcanko Avatar monia2711
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    ja powiem tak
    ja bym nie robila nic na sile
    ale znam osobe (z rodziny mojego meza) co zrobila tak:
    jej facet nie chcial dziecka,slubu nic.odstawila tabletki bez jego wiedzy wpadla.maja corke prawie 3 letnia i biora teraz slub-tez z jej przymuszeniem hihi
    dziewczyna swoje dosiegla.ale moim zdaniem to troche kijowo
    ok z jednej strony dziecko ma-zyja razem kochaja dziecko
    ale z drugiej storny ja bym sie nie odwazyla
    Ja znam podobną sytuacje którą opisujesz tu mała.Tylko ona teraz dość często słyszy...bo to Ty chciałaś-nie ja...

    Wiec nie wiem czy to dobry pomysł z tym zmuszaniem
    monia***

  19. #19
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    osz kurka... to masz problem... może zapytaj "teściowej" może ona wie czemu on nie chce dziecka... sama nie wiem co ci doradzić bo tego problemu nie miałam...
    z forum można się wiele nauczyć

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    z teściową nie pogadam bo ona pewnie by się ucieszyła z tego że on nie chce albo to pewnie też jej sprawa bo my nie gadamy ze sobą z teściówką wiec od niej pomocy żadnej nie uzyskam
    i takie wrobienie go nie wchodzi w grę ja bym nie mogła z tym żyć

  21. #21
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    oj tesciowa mieszac w takie sprawy jeszcze jak sie nie zyje z nia dobrze to chyba najgorsze co moze byc....moze zrob mu jakis romantyczny wiecorek daj mu wina i pogadajcie

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    Cytat Napisał moniczka690 Zobacz post
    ja też nie chce tak robić to ma być wspólna decyzja i dlatego musze go jakos przekonac
    a tabletki odstawiłam już 2 lata temu i on o tym wie tylko tak robi żeby nie zrobić
    Masz racje to musi byc wspolna decyzja! Bron Boze wymuszona... to nic nie da on musi do tego dojzec... Fakt zajscie w ciaze bez jego zgody moze go zlamac ale moze byc inaczej-moze Cie zostawic , albo i zostanie z Toba ale kiedys moze Ci to wypominac ze on nie chial...

    Najlepiej daj mu czas niech sam dobrze sie zastanowi czego chce, czego oczekuje w waszym zwiazku i jak wyobraza sobie dalesze zycie...
    Moze wlasnie niech on Ci przedstawi wlasna wizje waszego zycia, jak on by chcial jakby to wygladalo..
    Ja z moim mezem jestesmy po slubie dopiero 3 lata mamy rocznego synka ale oboje musielismy dojrzec do decyzji ze chemy tego dziecka-tylko wtedy mozna sie tak na prawde tym cieszyc-tym cudem darem jakim jest ta mala istotka bo jakby nie bylo on bedzie kiedys jej ojcem. Ty bedziesz sie cieszyc a on... Przezywanie takich chwil wspolnie jest na prawde piekne wiec zycze Ci zebys i Ty doczekala sie jego TAK i razem bedziecie w tym uczestniczyc!

  23. #23
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    skoro nie żyjesz z "teściową" dobrze to faktycznie nie mieszaj jej do tego... spokojna rozmowa to jedyne co możesz zrobić lub przeczekać... tylko ileż można... a z czasem albo on zechce, albo będziesz musiała przemyśleć co jest dla ciebie ważniejsze (mieć dziecko czy tego właśnie faceta...) i pogodzić się z takim wyborem... życzę ci żebyś dała radę go przekonać i że będziecie tworzyć udaną rodzinkę a nie tylko parę... tym bardziej że możesz mieć do niego do końca życia żal że nie spełniłaś się w roli matki...
    z forum można się wiele nauczyć

  24. #24
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    Cytat Napisał moniczka690 Zobacz post
    ja też nie chce tak robić to ma być wspólna decyzja i dlatego musze go jakos przekonac
    Nio, jeśli to ma być wspólna decyzja to przekonywanie nie jest dobrym pomysłem,
    postaw sprawę jasno i powiedz jakie są Twoje oczekiwania, tylko na spokojnie i bez płaczu,
    a potem niech on wyjawi swoje, jeśli będą się znacząco różniły, to z uzyskaniem szybkiego kompromisu może być kłopot, ale trzymamy kciuki i wierzymy, że w końcu do czegoś dojdziecie.

  25. #25
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Jak przekonać faceta ...

    Jak dla mnie to musisz to najlepszym rozwiązaniem będzie jak to przeczekasz...
    Choć z drugiej strony ile można czekac... no ale takie życie..


    a od jakiego czasu chcesz miec dziecko?

    ________________________________________


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •