Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 283

Temat: Sposoby na płaski brzuch

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Post Sposoby na płaski brzuch

    Jak w dośc szybkim tempie osiągnąc płaski brzuch? Jak dla mnie jest to dobre pytanie.
    Co do mojej osoby - brzuszki nie skutkują tak, jak bym chciała... robię je i robię, efektu nie widzę.
    Kremy czy serum na płaski brzuch - te, które stosowałam, nieskuteczne.
    Może znacie jakieś wypróbowane metody czy kremy dające efekt wymarzonego płaskiego brzucha?

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    hehe też bym chętnie skorzystała z jakiejś porady, ćwiczyłam kiedyś 6 weidera ale jakoś musiał by mi jeszcze ktoś kopa w dupe dawać zeby to systematyczne robić hhaha
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    jak robicie brzuszki a macie tłuszczyk na brzuchu to efektów nie zobaczycie, bo tłuszczyk będzie zakrywał mięśnie, które sobie wyrobicie podczas robienia brzuszków...na początek najlepiej jeździć na rowerze, skakać na skakance by zrzucić oponkę

  4. #4
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ZNACzy u mnie to jest tak.ja jem mniej (3 posilki dziennie) i ostatnie jedzenie do 18.nie cwicze ale i nie jem slidyczy i brzucho spada

  5. #5
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Chyba zrobie tak jak Ty mala bo ja zawsze siedzie w nocy na forum i cos wcinam

    a u mnie jest tak, że mam w miarę płaski brzuch ale jak sie najem to wyglądam jak w ciąży

    ---------- Dodano o godzinie 12:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:09 ----------

    dodam że jak w zaawansowanej

  6. #6
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Brzuszkami sie nie spala tłuszczu z brzucha. Nigdy ale to nigdy. Brzuszkami możemy wzmocnić mięśnie ale nie spalać tłuszcz.
    Tłuszcz sie spala tylko ćwicząc. Więc polecam założyć na siebie worek [tak ten od smieci i to najlepiej czarny, ubrać się grubo] i śmigać na rowerku sumiennie 30 minut najmniej. [Ale tak by było sie mokrym a nie jakieś spacerki..]
    Moja ciocia spadła tak z rozmiaru 42 na 38.[w 3-4 miesiące] Druga ciocia podobnie tylko że biegała. Ja też biegałam w worku i pomogło.
    Żeby zgubić brzuszek można także położyć się na podłogę, chwycić kaloryfera rękoma i podnosić nogi do góry.
    Żeby zgubić boczki można stanąć w małym rozkroku i "kiwać się" w lewo i prawo 20 minut co dziennie.

    Mam na dysku też ćwiczenia na mięśnie brzucha, jak która zainteresowana to niech napisze. wstawię razem z opisem ;p

  7. #7
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja polecam PILATES, ciwcze juz 2 lata i widac efekty, tak sie nauczylam napinac miesnie ze brzuszek sie chowa i jest do tego twardy jak kamien

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Agusia_pa2, zgadzam się z Tobą w zupełnosci - również robiłąm 6weidera, ale po tygodniu zrezygnowałam ;/

    ---------- Dodano o godzinie 22:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:37 ----------

    plushak, he he, dobra jesteś
    ciasteczka pewnie smakowite

    ---------- Dodano o godzinie 22:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:40 ----------

    U mnie to jest tak - jestem drobnej budowy ciała, mam szczupłe nogi, ręce, tyłek, wszystko ok, nie mam zastrzeżeń co do swojej figury, ale ten brzuszek...
    Niestety mam tak, że gdy tylko troszkę przytyję, wszystko idzie mi w brzuch - nigdzie indziej, tylko w brzuch :/
    Robiłam 6weidera, ale szybko się zniechęciłam, nie chciało mi się robic tego regularnie i systematycznie.
    Dużo tłuszczyku na brzuchu nie mam, ale co poradzę, że mam fioła na punkcie płaskiego brzucha....
    Może jakieś specjalne kremy czy serum?
    A tak wogóle, to dziękuję Kochane za tyle odpowiedzi

  9. #9
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    boze dziewczyny oswieccie babcie co to sa te 6weidera?

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Donna babciuniu nasza kochana - patrz i podziwiaj

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Donna Kochana, 6weidera jest to specjalna seria 6ciu cwiczeń aerobowych na brzuszek, cwiczenia sa na wzmocnienie mięśni brzucha oraz poprawienia ich rzeźby.
    Są dobre dla osób, które chcą zrzucic brzuch, jak i dla tych, które chcą wypracowac sobie kaloryferek.

    ---------- Dodano o godzinie 02:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:34 ----------

    Niestety, serie powiększają sie z dnia na dzien, robi sie cora ciezej, poza tym, cwiczenia nalezy wykonywac systematycznie i sumiennie.
    Donna, link dla Ciebie, żebyś mogła doiedziec się wiecej na ten temat, a także zobaczyc harmonogram.
    Aerobiczna 6 Weidera : Harmonogram ćwiczeń - A6Weidera.pl

    ---------- Dodano o godzinie 02:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:36 ----------

    Datego ja nie porywam się już z motyką na księżyc, bo zwyczajnie mi się nie chce robic tych cwiczen, nie mam wystarczajaco duzo samozaparcia, wiec polegc teraz bede na jakichs specjalistycznych kremach badz serum. O ile takie istnieja
    Znacie cos skutecznego?

  12. #12
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    no ja mam tez z tym problem
    no trzeba wziasc sie za siebie :

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar Cytryna6412
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Jak dla mnie najbardziej pomagała 6weidera tzn czułam efekty Polecam bieganie z przerwą na marsz po przebiegnięciu 2km czuć mięśnie brzucha,że aż chce się kontynuować dalszy trening Jeśli czujecie zakwasy to oznaka tego ,że brzuszek zaczyna się wyrabiać Wiele dziewczyn nie może regularnie wykonywać weidera więc tradycyjne pół brzuszki z unoszeniem nóg i w pół uginaniem daje efekty

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Diewczyny. Taniec-szczegolnie wszystkie latynosy, pracuje cała obręcz biodrowa, brzuch i pupa, tyle, ze trzeba trzy razy w tygodniu po dwie godziny. lekki posilek przed nie mniej niz godzin i tylko woda po. Daje Wam miesiąc, kazdy brzuch bedzie wspomnieniem, a ruch powinien byc przyjemnością nie obowiazkiem, jak wszystko w zyciu Ktora nie lubi tanczyc?
    P.S. Taniec brzucha daje mało, bo tanczymy przewaznie na rozluznionych miesniach, wiec sie nie sfrajerowac i nie zapisywac na takowy

  15. #15
    Debiutantka Avatar kinga1976
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    W moim przypadku, aby utrzymać ładną sylwetkę w talii i płaski brzuch najlepiej sprawdziło się używanie hula hop. Ćwiczę po pracy z przerwami, podczas oglądania telewizji. Dodatkowo bardzo mnie to odpręża. Lubię takie ćwiczenia bo nie są zbyt wymagające i męczące, a efekty są naprawdę dobre i nie ma sensu katować się brzuszkai i innymi trudnymi ćwiczeniami

  16. #16
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    No i przede wszystkim unikaj gazowanych napojów. Jest wiele sposobów pomagających w utrzymaniu smuklej sylwetki i płaskiego brzucha. Ja staram się, dzięki czemu zachowuję zdrową i jędrną sylwetkę. Czytam dużo na ten temat, chociażby tutaj masz ciekawy artykuł: medicot.pl/triki-na-plaski-brzuch

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Noooo płaski brzuszek - marzenie zwłaszcza po dwóch ciążach... Zresztą z tego co tutaj pisza Liposukcja brzucha | Centrum Medyczne Bieńkowski to czasami nawet kobiety regularnie trenujace nie maja idealnego. Kwestia genow! Ja wlasnie poddalam sie jeszcze przed ciaza - moglabym robic dziennie milion brzuchow, a napecznialy brzuszek zawsze bedzie ze mna ;/ Teraz moze wlasnie czas rozejrzec sie za liposukcja brzucha... bo i czasu na cwiczenia mam coraz mniej ;/

  18. #18
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    [QUOTE=Renataa;423560]No i przede wszystkim unikaj gazowanych napojów. Jest wiele sposobów pomagających w utrzymaniu smuklej sylwetki i płaskiego brzucha. Ja staram się, dzięki czemu zachowuję zdrową i jędrną sylwetkę. Czytam dużo na ten temat, chociażby tutaj masz ciekawy artykuł: <a href="medicot.pl/triki-na-plaski-brzuch">Link</a>

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja ograniczam mięso i chleb i po dwóch tygodniach widzę efekty. Do tego oczywiście ćwiczenia - trochę na brzuch, trochę ogólnych

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Cytat Napisał skarbenia7 Zobacz post
    Jak w dośc szybkim tempie osiągnąc płaski brzuch? Jak dla mnie jest to dobre pytanie.
    Co do mojej osoby - brzuszki nie skutkują tak, jak bym chciała... robię je i robię, efektu nie widzę.
    Kremy czy serum na płaski brzuch - te, które stosowałam, nieskuteczne.
    Może znacie jakieś wypróbowane metody czy kremy dające efekt wymarzonego płaskiego brzucha?
    Same brzuszki nie wystarczą, a co do kremów no to wiesz...
    Przede wszystkim ogranicz węglowodany proste-białe pieczywo, makarony, ryż oraz słodkie rzeczy (batoniki, ciasta), słone przekąski też nie są dobrym pomysłem-możesz zastąpić je warzywami (rzodkiewka, marchewka, seler naciowy), owoce jedz, ale nie po południu, pij wodę i zieloną herbatę, żadnych słodkich napojów! Jeśli do tego dołożysz brzuszki, na pewno zauważysz różnicę.

  21. #21
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    A myślałaś o tym żeby się wybrać na takie profesjonalne zabiegi wyszczuplające? Najlepiej je połączyć z dietą ale same też dają świetne efekty. Ja sama chodziłam na takie https://klinikamiracki.pl/zabieg/scu...zczu-25-minut/ - przyjemne, nie trwają długo i po kilku widać ogromną różnicę

  22. #22
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    To wszystko zależy od mojego nastroju, od fazy ( czy przed czy po). Bo może przyjść taka chwila i powiem sobie: w imię czego ja się tak katuję, dla kogo? dla siebie? przeciez wiem jak fajnie jest jak sobie człowiek zapali przy piwku, jeszcze do tego zje szaszłyczka. A z drugiej strony jak mam znowu stać przed szafą i wyrzucać z niej wszystkie ciuchy, bo wszystko za małe i balerony wylewaja sie bokami to znowu myslę o dietach. Kółko się zamyka.
    A z tymi fajkami to jest tak: rano jak wstaję to lepiej sie czuję, nie jestem taka zmęczona. W ciagu dnia mam na wszystko ochotę. A tak to przychodziłam do domu walnęłam sie na wyro i oglądałam telewizor.
    Ostatnio mąż nie może się nadziwić, bo nawet mu kolacje zrobię

    Zastanawiałam sie nad kupieniem do domu orbitreka w spokey. Czy moze ktoraś z Was ćwiczy na takim urządzeniu?
    Ostatnio edytowane przez ell ; 31-12-2019 o 09:00

  23. #23
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja miałam problemy z dużym brzuchem bo miałam dużo tłuszczu na nim, dlatego zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy. Jest to usunięcie bezinwazyjne tkanki tłuszczowej poprze ekspozycję na niską temperaturę. Wykonuje się to takim https://shar-pol.pl/produkt/urzadzen...lizy-cooltech/ urządzeniem. Efekty był takie jakich oczekiwałam więc i wam polecam.

  24. #24
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Wedlug mnie podstawą są dobrze dobrane ćwiczenia i dobra dieta. Ja jestem np. na diecie wege i daje to dużo plusów. Jak szukacie jakiś ciekawych porad na temat odchudzania to zobaczcie sobie portale takie jak np. http://www.dietetyczka.net/. Często na takich stronach jest przydatne info.

  25. #25
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    186

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ogólnie aktywność fizyczna jest ważna, ale w przypadku otyłości brzusznej decydujący wpływ ma dieta.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 12:13
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 22:57
  3. Różne sposoby nakładania brokatu
    By kingaaa in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 252
    Ostatni post / autor: 09-10-2016, 23:31

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •