Strona 1 z 12 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 283

Temat: Sposoby na płaski brzuch

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Post Sposoby na płaski brzuch

    Jak w dośc szybkim tempie osiągnąc płaski brzuch? Jak dla mnie jest to dobre pytanie.
    Co do mojej osoby - brzuszki nie skutkują tak, jak bym chciała... robię je i robię, efektu nie widzę.
    Kremy czy serum na płaski brzuch - te, które stosowałam, nieskuteczne.
    Może znacie jakieś wypróbowane metody czy kremy dające efekt wymarzonego płaskiego brzucha?

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    hehe też bym chętnie skorzystała z jakiejś porady, ćwiczyłam kiedyś 6 weidera ale jakoś musiał by mi jeszcze ktoś kopa w dupe dawać zeby to systematyczne robić hhaha
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    jak robicie brzuszki a macie tłuszczyk na brzuchu to efektów nie zobaczycie, bo tłuszczyk będzie zakrywał mięśnie, które sobie wyrobicie podczas robienia brzuszków...na początek najlepiej jeździć na rowerze, skakać na skakance by zrzucić oponkę

  4. #4
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ZNACzy u mnie to jest tak.ja jem mniej (3 posilki dziennie) i ostatnie jedzenie do 18.nie cwicze ale i nie jem slidyczy i brzucho spada

  5. #5
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Chyba zrobie tak jak Ty mala bo ja zawsze siedzie w nocy na forum i cos wcinam

    a u mnie jest tak, że mam w miarę płaski brzuch ale jak sie najem to wyglądam jak w ciąży

    ---------- Dodano o godzinie 12:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:09 ----------

    dodam że jak w zaawansowanej

  6. #6
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Brzuszkami sie nie spala tłuszczu z brzucha. Nigdy ale to nigdy. Brzuszkami możemy wzmocnić mięśnie ale nie spalać tłuszcz.
    Tłuszcz sie spala tylko ćwicząc. Więc polecam założyć na siebie worek [tak ten od smieci i to najlepiej czarny, ubrać się grubo] i śmigać na rowerku sumiennie 30 minut najmniej. [Ale tak by było sie mokrym a nie jakieś spacerki..]
    Moja ciocia spadła tak z rozmiaru 42 na 38.[w 3-4 miesiące] Druga ciocia podobnie tylko że biegała. Ja też biegałam w worku i pomogło.
    Żeby zgubić brzuszek można także położyć się na podłogę, chwycić kaloryfera rękoma i podnosić nogi do góry.
    Żeby zgubić boczki można stanąć w małym rozkroku i "kiwać się" w lewo i prawo 20 minut co dziennie.

    Mam na dysku też ćwiczenia na mięśnie brzucha, jak która zainteresowana to niech napisze. wstawię razem z opisem ;p

  7. #7
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja polecam PILATES, ciwcze juz 2 lata i widac efekty, tak sie nauczylam napinac miesnie ze brzuszek sie chowa i jest do tego twardy jak kamien

  8. #8
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    po 1 to Jeść 3 posiłki dziennie.. i z głową
    a takto Szóstka Weidera i efekt gwarantowany..
    tylko trzeba być wyrtwałym

    ________________________________________


  9. #9
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja bardzo lubię te ćwiczenia tylko że chęci brak
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Właśnie wcinam ciasteczka z czekoladką i galaretką... mmm... pychota!









  10. #10
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    no i wlasnie o to chodzi.. trzeba mieć checi... których ja nie mam bo jestem zbyt leniwa.. a jak juz mam to szybko przechodzą

    chcesz miec płaski brzuch ? to duzo stresu a co za tym idzie nie bedzie Ci się chciało jesc i w jeden albo dwa dni taki płaski brzuch o jakims śnisz xd


    ja własnie jem ususzone kabanoski , które sa strasznie tłuste

    ________________________________________


  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    No ja przede wszystkim ograniczylam jedzenie wiec brzuszek automatycznie spada a do tego cwiczenia 6 weidera i 8 minut ABS na brzuch! Mi to bardzo pomoglo i widac bardzo duza roznice sprzed cwiczen a teraz... wiec polecam!

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Agusia_pa2, zgadzam się z Tobą w zupełnosci - również robiłąm 6weidera, ale po tygodniu zrezygnowałam ;/

    ---------- Dodano o godzinie 22:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:37 ----------

    plushak, he he, dobra jesteś
    ciasteczka pewnie smakowite

    ---------- Dodano o godzinie 22:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:40 ----------

    U mnie to jest tak - jestem drobnej budowy ciała, mam szczupłe nogi, ręce, tyłek, wszystko ok, nie mam zastrzeżeń co do swojej figury, ale ten brzuszek...
    Niestety mam tak, że gdy tylko troszkę przytyję, wszystko idzie mi w brzuch - nigdzie indziej, tylko w brzuch :/
    Robiłam 6weidera, ale szybko się zniechęciłam, nie chciało mi się robic tego regularnie i systematycznie.
    Dużo tłuszczyku na brzuchu nie mam, ale co poradzę, że mam fioła na punkcie płaskiego brzucha....
    Może jakieś specjalne kremy czy serum?
    A tak wogóle, to dziękuję Kochane za tyle odpowiedzi

  13. #13
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    boze dziewczyny oswieccie babcie co to sa te 6weidera?

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Donna babciuniu nasza kochana - patrz i podziwiaj

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Donna Kochana, 6weidera jest to specjalna seria 6ciu cwiczeń aerobowych na brzuszek, cwiczenia sa na wzmocnienie mięśni brzucha oraz poprawienia ich rzeźby.
    Są dobre dla osób, które chcą zrzucic brzuch, jak i dla tych, które chcą wypracowac sobie kaloryferek.

    ---------- Dodano o godzinie 02:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:34 ----------

    Niestety, serie powiększają sie z dnia na dzien, robi sie cora ciezej, poza tym, cwiczenia nalezy wykonywac systematycznie i sumiennie.
    Donna, link dla Ciebie, żebyś mogła doiedziec się wiecej na ten temat, a także zobaczyc harmonogram.
    Aerobiczna 6 Weidera : Harmonogram ćwiczeń - A6Weidera.pl

    ---------- Dodano o godzinie 02:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:36 ----------

    Datego ja nie porywam się już z motyką na księżyc, bo zwyczajnie mi się nie chce robic tych cwiczen, nie mam wystarczajaco duzo samozaparcia, wiec polegc teraz bede na jakichs specjalistycznych kremach badz serum. O ile takie istnieja
    Znacie cos skutecznego?

  16. #16
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja narazie nie amm czasu cwiczyc a powinnam niestety
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  17. #17
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    a6w nie spalisz tłuszczu. tymi ćwiczeniami zrobisz sobie kaloryfer. a gdy ma się odstający brzusio to efektów nie będzie widać. Gdy sie wytrwale skończy a6w a ma się brzusio to możesz co najwyżej poczuć na brzuchu [dotykając albo klepiąc gdy sie napnie] ze jest znacznie twardszy. a6w można stosować gdy się już osiągnie płaski brzuch.

  18. #18
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Wątpię czy istnieją specjalne kremy czy serum... gdy by takie cudo istniało to osób przy kości by w ogóle nie bylo na swiecie...

    ________________________________________


  19. #19
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Kremy są. Ale one nie zrobią za nas całej roboty. Co NAJWYŻEJ pomogą ale jak połączy się je z ćwiczeniami.
    Można także se wkręcić film, że to pomaga jeszcze bardziej gdy się ćwiczy. To motywuje

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    znacie cos godnego polecenia?

  21. #21
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Osobiście polecam Ćwiczenia ;p.
    Obecnie łykam tabletki Thern Line II. Jest to suplement diety, który pomaga organizmowi. Nie są typowo by mieć płaski brzuch, tylko jakoś tak ogarnąć swój metabolizm.
    Ja np 11 kg mniej [przez całe wakacje].. [na basen czasami chodziłam] , ale natomiast na moją mamę te tabletki nie działają. na ciocię i tak i nie. Ona sobie wkręca że jadła tabletkę przed chwilą [a trzeba 30 min po tabletce] i wtredy odechciewa jej sie jeść i nie je ;p a tabletki całe opakowanie jak stało - tak stoi nietknięte. Ja natomiast miałam stres przez tydzień czy mnie do szkoły przyjmą to bez tabletek byłm jeszcze, z stresu nic nie jadłam to możliwe że chudłam jeszcze więcej. Raczej na pewno.

    Używałam kremu z perfekty, '' do szybkiego wyszczuplenia brzucha, bioder, pośladków, ud ". Wtedy ćwiczyłam trochę i se wkręciłam że mi to pomaga, bo widziałam efekty.

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Kurczę, to niezły efekt, gratuluję
    Dzięki za wypowiedź, spróbuję kremu, którego używałas. Pozdrawiam.

  23. #23
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    skarbenia, ja tam na twoim miejscu po prostu bym cwiczyla, naprawde jezeli nie masz problemu z innymi czesciami ciala tylko brzusio, to postaraj sie robic sobie maly trening bieganiem lub rowerkiem dla kondycji i umiesnienia cialka i na maxa brzuszki - na maxa! zobaxzysz beda efekty powodzenia

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Stella, dzięki Kochana za rady

  25. #25
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    A ja sie nie zgadzam. Robienie brzuszków nie da efektu płaskiego brzyszka. To wzmacnia mięśnie. Trzeba sie pocić, ruszać by zgubić tłuszczyk.
    Ale może niektórym to pomaga .? [wątpię]
    Ale jak sie tak upierasz to proponuje zacząć robić brzuszki bez niczego. Będziesz wzmacniała twoje mięśnie brzuszka. Gdy dojdziesz np do 150-200 brzuszkow będziesz miała jużtroche wypracowane mięśnie i przyzwyczajone do takiego wysiłku. Gdy będziesz robić 700 brzuszków to bedziesz je robić dlatego że masz mocne mięśnie brzuszka. A co za tym idzie.? Nie będzie to dla ciebie wysiłek i nie przyniesie efektu. Jeśli chcesz sam brzuch to można wpierw dopracować mięśnie do np.200 brzuszków a potem opatulić się ciepło by sie pocić. Najlepiej worek czarny wyciąć se 2 otwory na nogi wejść założyć co ma sie ciepłego by już od samego stania sie pocić. potem robić brzuszki. Nawet jeśli wypracujesz se mięśnie do 700 brzuszków - ale będziesz opatulona to dojście do tych 700 brzuszków będzie wyczerpujące. Czyli co.? Spalamy zbędne kalorie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 13:13
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  3. Różne sposoby nakładania brokatu
    By kingaaa in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 252
    Ostatni post / autor: 10-10-2016, 00:31

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •