Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 283

Temat: Sposoby na płaski brzuch

  1. #251
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Również ćwiczę z Mel B albo z Ewą Chodakowską efekty powoli widzę

  2. #252
    Debiutantka Avatar aneczka_A
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Katowice
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Cytat Napisał dzoana Zobacz post
    ja to bym chciała sposób tylko na brzuch, bo u mnie to wszystko leci jak jest dieta, a piersi i pupa chcialabym żeby zostały
    mam ten sam problem, co Ty

  3. #253

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Wszyscy by tak chcieli ja uważam że najlepszym lekarstwem na wszystko jest ruch. I człowiek schudnie i ma lepszy humor

  4. #254
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    dużo borykałam się z cellulitem na brzuchu i nawet ćwiczenia nie pomagały. o kremach już nie wspomnę... dlatego zaczełam korzystać z zabiegów w salonach - oczywiście takich nieinwazyjnych. polecam serię zabiegów Maximus, ja robię w Poznaniu w salonie Good Time Day Spa (nie wiem czy gdzieś indziej są dostępne) i jestem bardzo zadowolona. jeden zabieg nie pomoże, ale kilka już na pewno. jeśli komuś pomogły kremy to za bardzo nie wierzę...

  5. #255
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    A czytałyście o właściwościach pokrzywy indyjskiej? Przed chwilą trafiłam na artykuł o niej w DZ Forskolina pokrzywa indyjska - tabletki na odchudzanie - mocny atak na tłuszcz - Dziennikzachodni.pl1 jak myślicie, to działa faktycznie? Bo wiecie, konopie indyjskie faktycznie swą rolę spełniają, więc może w ogóle te indyjskie zioła są skuteczne?

  6. #256
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Pilates, Fitness, Mel B i dieta.

  7. #257
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Lublin
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ta oponka na brzuchu doprowadza mnie już do szału nic nie pomaga nawet bielizna korygująca Wyczytałam tutaj beactive.pl/diety/najskuteczniejsza-dieta-na-plaski-brzuch
    Piszą, że dieta Montignaca i dieta South Beach są najlepsze od jutra zacznę zobaczymy czy coś pomoże

  8. #258
    Debiutantka Avatar kinga1976
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    W moim przypadku, aby utrzymać ładną sylwetkę w talii i płaski brzuch najlepiej sprawdziło się używanie hula hop. Ćwiczę po pracy z przerwami, podczas oglądania telewizji. Dodatkowo bardzo mnie to odpręża. Lubię takie ćwiczenia bo nie są zbyt wymagające i męczące, a efekty są naprawdę dobre i nie ma sensu katować się brzuszkai i innymi trudnymi ćwiczeniami

  9. #259
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Płaski brzuch można osiągnąć spełniając dwa warunki. Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia. O diecie nie będę wam pisała bo w internecie jest bardzo dużo wiedzy na ten temat. Dzisiaj napiszę o sprzęcie jaki powinniśmy używać aby być zadowolonym z rezultatów. Wszystko skupia się na zwiększonej aktywności takich jak ćwiczenia cardio. Najlepiej do tego typu ćwiczeń sprawdzi się bieżnia albo rowerek stacjonarny. Sprzęt polecam kupić ze strony z której sama korzystam https://www.omega-fitness.pl/

  10. #260
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Cytat Napisał Joanna21 Zobacz post
    Również ćwiczę z Mel B albo z Ewą Chodakowską efekty powoli widzę
    Ja też ćwiczę Chodakowską, ale dodatkowo zmieniłam też nieco swoją dietę, a głównie przekąski. Bo do tej pory niestety sięgałam po same niezdrowe rzeczy, później przerzuciłam się na świeże warzywa i owoce, a teraz w okresie zimowym kiedy owoce i warzywa nie są zbyt smaczne, sięgam głównie po owoce suszone,a przede wszystkiem żurawinę suszoną Żurawina suszona - HELIO GOLD - Produkty - HELIO bo jest przepyszna! I powiem Wam, że zaskakująco odczułam tą zmianę w wyniku na wadze. Schudłam prawie 4 kg więc Chodakowska swoją drogą, ale zmiana diety też się przyda

  11. #261
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    chęci,silownia i dieta

  12. #262
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ćwiczyć (np. szóstka Weidera - to dla systematycznych i cierpliwych), no i zmienić dietę.

  13. #263
    whisper
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    moim zdaniem, nie każda może osiągnąć tak zwany "płaski" brzuch, komuś na to po prostu nie pozwalają osobliwości sylwetki

  14. #264
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Przede wszystkim zdrowe jedzenie. Do tego ćwiczę brzuch z Mel B 3 razy w tygodniu i łykam suplement na odchudzanie- Amlan Forte z Vital progres. Efekt- pozbyłam się fałdek i myślę, że do wakacji brzuch będzie płaski i może nawet jakieś mięśnie na nim wyhoduję



  15. #265
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Na pewno przy treningach i diecie ważna jest regularność... Oprócz tego używam peelingu ujędrniającego z vegan friendly bielendy, pomarańczowego, mam też od nich fajne masełko do ciała kokosowe. Dobrze nawilżają, napinają i ujędrniają skórę, na pewno wypróbuje jeszcze innych zapachów

  16. #266
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ćwiczenia
    Ćwizcenia
    Ćwiczenia
    Nie ma innej drogi, która jest skuteczniejsza w utrzymaniu brzuszka w dobrej kondycji.... Sama ostatnio staram się dbać o siebie i regularnie ćwiczę. Nie jest to takie proste ponieważ trudno jest znaleźć na to czas. Ale chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu i rezultaty widzę
    No i stosować się do rad z takich poradników jak te tutaj - zobacz.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 31-05-2017 o 12:42

  17. #267
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Trzeba się zdrowo odżywiać, trenować i dopiero potem można myśleć o suplementacji. 100% sprawdzona metoda na płaski brzuch

  18. #268
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    cwiczac z Chodzia naprawde mozna swietnie wygladac. A czy ktoras z was kreci lub krecila hula hopem ? Jakie efekty? Ostatnio zaglebiam ten temat.

  19. #269
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    plaski brzuch to nie tylko cwiczneia na jego umiesnienie.. to przede wszystkim schudniecie na calem ciele.. pij dicopeg 10 g na oczyszczenie jelit, bierz blonnik i cwicz

  20. #270
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    A co myślicie o tym, żeby oprócz zdrowej diety i ćwiczeń skorzystać też z takiego programu na plaski brzuch http://pielegnacjaurody.pl/zabiegi/p...ch-smukle-uda/ W jego skład wchodzi lipo shock, body shaping, karboxyterapia, lipoliza iniekcyjna itp. Przyznam szczerze, że brzmi to bardzo interesująco i zachęcająco. Jestem ciekawa, jak wyglądają efekty tego rodzaju zabiegów.

  21. #271
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    No i przede wszystkim unikaj gazowanych napojów. Jest wiele sposobów pomagających w utrzymaniu smuklej sylwetki i płaskiego brzucha. Ja staram się, dzięki czemu zachowuję zdrową i jędrną sylwetkę. Czytam dużo na ten temat, chociażby tutaj masz ciekawy artykuł: medicot.pl/triki-na-plaski-brzuch

  22. #272
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Noooo płaski brzuszek - marzenie zwłaszcza po dwóch ciążach... Zresztą z tego co tutaj pisza Liposukcja brzucha | Centrum Medyczne Bieńkowski to czasami nawet kobiety regularnie trenujace nie maja idealnego. Kwestia genow! Ja wlasnie poddalam sie jeszcze przed ciaza - moglabym robic dziennie milion brzuchow, a napecznialy brzuszek zawsze bedzie ze mna ;/ Teraz moze wlasnie czas rozejrzec sie za liposukcja brzucha... bo i czasu na cwiczenia mam coraz mniej ;/

  23. #273
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    [QUOTE=Renataa;423560]No i przede wszystkim unikaj gazowanych napojów. Jest wiele sposobów pomagających w utrzymaniu smuklej sylwetki i płaskiego brzucha. Ja staram się, dzięki czemu zachowuję zdrową i jędrną sylwetkę. Czytam dużo na ten temat, chociażby tutaj masz ciekawy artykuł: <a href="medicot.pl/triki-na-plaski-brzuch">Link</a>

  24. #274
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja ograniczam mięso i chleb i po dwóch tygodniach widzę efekty. Do tego oczywiście ćwiczenia - trochę na brzuch, trochę ogólnych

  25. #275
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Cytat Napisał skarbenia7 Zobacz post
    Jak w dośc szybkim tempie osiągnąc płaski brzuch? Jak dla mnie jest to dobre pytanie.
    Co do mojej osoby - brzuszki nie skutkują tak, jak bym chciała... robię je i robię, efektu nie widzę.
    Kremy czy serum na płaski brzuch - te, które stosowałam, nieskuteczne.
    Może znacie jakieś wypróbowane metody czy kremy dające efekt wymarzonego płaskiego brzucha?
    Same brzuszki nie wystarczą, a co do kremów no to wiesz...
    Przede wszystkim ogranicz węglowodany proste-białe pieczywo, makarony, ryż oraz słodkie rzeczy (batoniki, ciasta), słone przekąski też nie są dobrym pomysłem-możesz zastąpić je warzywami (rzodkiewka, marchewka, seler naciowy), owoce jedz, ale nie po południu, pij wodę i zieloną herbatę, żadnych słodkich napojów! Jeśli do tego dołożysz brzuszki, na pewno zauważysz różnicę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 13:13
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  3. Różne sposoby nakładania brokatu
    By kingaaa in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 252
    Ostatni post / autor: 10-10-2016, 00:31

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •