Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 283

Temat: Sposoby na płaski brzuch

  1. #26
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Gakka masz racje: bo same brzuszki niepomoga ale jezeli jest trening "cardio"tak jak napisalam np: biegi lub rowerek to spalamy kalorie i gubimy tluszczyk do tego robienie brzuszkow pozwala nam rzezbic miesnie,

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    dzięki Dziewczyny Kochane za porady

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Widze ze juz dawno juz w tym watku nic nie pisane ale wypowiem sie i ja nie zgadzam sie ze 6weidera nic nie daje na oponke jesli polaczy sie ja z dieta i przynajmniej 2 godziny przed cwiczeniami nic sie nie je i pozniej na noc tez nic to spala sie tluszczyk bo 6weidera jest ciezka duzo sie trzeba omachac trzeba duzo energi i przy tym spala sie tez oponka ja robilam 6weidera kiedys, do 17 godziny tylko jadlam potem juz nic okolo 19 robilam 6weidera i na noc juz nie jadlam tylko wode pilam i szlam spac ograniczylam jedzenie i do robienia weidera musialam sie napracowac i tluszczyk tez zauwazylam ze schodzil ale niestety braklo mi czasu zeby to dokonczyc bo a6w trzeba robic codziennie przez 6 tygodni i brzusio znowu wrocil a wy jak poradziliscie sobie jakos z brzuszkie?

  4. #29
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    no ksenka zgadzam się z Toba! Same ćwiczenia lub sama dieta nic nie wskóra. Trzeba ćwiczyć i trzymać dietę. A że 6 weidera jest taka rewelacyjna to bym się aż tak bardzo nie zgodziła. Na brzuch jest dobry też... Rowerek, bieżnia i aerobik. W ogóle nie tylko na brzuch a na cale ciałko. Polecam! Mój kolega ważył kiedyś 120 kg i zaczął chodzić na siłkę ale przed zajęciami na siłowni spędzał 1h na rowerku i spalił brzucha dziś waży 80 kg i ma cycki prawie jak moje i twarde jak moje przed okresem no ale oczywiście do tego dieta, wytrwałość w działaniu no i motywacja. Bo płaskiego brzucha nie osiągnie się w miesiąc czy dwa.

  5. #30
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    no jak akurat nie potrzebuje zadnych diet i cwiczen bo plaski brzuch mam odkad pamietam, wszyscy sie ze mnie smieja ze wiecznie chodze z pustym zoladkiem moim problemem jest to ze mam strasznie szeroka miednice wiec nawet gdy zjem cos porzadnego nie widac nic
    ale ogolnie polecam zdrowe jedzenie i cwiczenia na miesnie brzucha w kaciku swojego domku bo niekoniecznie musi to byc silownia

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Zgadzam sie Etna same cwiczenia na brzuszek nic nie dadza ale jesli ktos nie ma strasznie zapuszczonego tluszczem brzucha to jesli ograniczy jedzenie i wlaczy w to cwiczenia na brzuszek to da sie cos z tym zrobic bo w innym wypadku to najpierw najlepsze aeroby wlasnie bieganie i rowerek najlepsze zeby spalic tluszcz a potem cwiczonka zeby go wyrzezbic. Moj problem polega na tym ze jestem szczupla i mam troszke tluszczyku na brzuszku ale najgorsze jest to ze tak normalnie to mam nawet plaski brzuch tylko jak zjem cos wiecej to odrazu brzusio wyglada na wypchany dziwne to jest bo moj chlopak czy sie na je czy nie jje nic to ma normalnie plaski caly czas a ja tylko zjem cos wiecej i wygladam jak bym miala balonik w brzuchu hehehe ale chyba trzeba sie wziasc za cwiczenia a znacie moze jakies dobre na dolne partie brzucha bo a6w jest raczej na gorne tak slyszalam

  7. #32
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    a ja mam problem tego typu że nigdy nie miałam płaskiego brzusia tylko zawsze wystający i do tego dziwny, zaczyna się pod piersiami w pasie jest wklęsły i potem znów wychodzi , podzielony na dwie części, i zawsze była taki niestety

  8. #33
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    dziewczyny a ćwiczyłyście callanetics Calan Pinkey? jest to zestaw ćwiczeń na nogi, biodra, brzuch, ćwiczenia polegają na powtarzaniu ćwiczenia przez 100sek ćwiczenia wydaja sie proste ale uwierzcie ze niezle dają w kość.

    ja ćwiczyłam przed ok 4miesiące i efekty były super nie pamiętam ile zgubiałam w brzuszku ale w udzie w tym najgrubszym miejscu mialam 52cm zeszłam do 48

    od jutra znowu wracam do moich ćwiczeń

  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    brzmi nieźle, to może jakiś link do stronki z ćwiczonkami byś podesłała jak możesz

  10. #35
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Kafeteria - Forum dla kobiet - kafeteria - callanetics tutaj jest forum na którym sobie gadamy o tych cwiczeniach widzialam ze dziewczyny podawaly linki filmów gdzie mozna zlalezc bo generalnie bardzo trudno zdobyć te cwiczenia.

  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    dziękuje ślicznie, poczytam

  12. #37
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja tak samo jak stella do plaskiego brzuszka potrzeba ruchy bieganie zeby spalic tkaniki tluszczowe i do tego od razu np.brzuszki zeby po maly rzezbic juz brzuszek a co jak bys sie na silownie zapisalajest tyle mozliwosci cwiczej i druga strona placic wiec na bank bedziesz chodzic

  13. #38
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    tylko jeszcze najgorsze jest ze wszyscy mowia ze z brzucha to wlasnie najtrudniej jest pozbyc sie tluszczyku i trzeba duzej motywacji czego wlasnie mi brakuje hehe a czy ktoras moze kiedys cwiczyla z plytki ktora dodaja do gazety shape bo ciagle widze te reklamy jakie tam cwiczenia niby dobre i w ogole sa chyba kupie gazetke i bede probowac cwiczyc

  14. #39
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    no ja ci powiem u mnie z motywacja bylo tez ciezko ale zima nadchodzi wiecej czasu wolnego , wez sobie np.jak patrzysz na tv poloz koc i rob cwiczenia brzucha np. 30min czas zleci a efekt widac

  15. #40
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    dziewczyny jak zdobędziecie film Callan Pinkey albo Marioli Bojarskiej i czegos byście tam nie rozumiały to służę pomocą

  16. #41
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    a ja tego callaneticsa ani znalezc nie moge ani niewiem zabardzo o co tam chodzi, bo jakies urywki tego sa na youtube ale jakos dziwnie pokazane a widzialam na wizazu chyba obrazkowo pokazane jest ale strasznie tego duzo i niewiem o co chodzi hehe

  17. #42
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    tylko pospolite brzuszki dziewczynki,nic innego ,one są najlepsze i skośne i podstawowe
    callan nie odchudza brzucha tylko jakby to napisać wysmukla ciało
    a najlepiej i jedno i drugie)

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Powiem Wam dziewczyny Kochane, że My-Kobiety, to mamy przerąbane! Raz, że żeby wyglądac fenomenalnie, musimy układac sobie włosy, malowac się(faceci tylko żelna włosy i do przodu), żeby miec gładką skórę musimy stosowac balsamy(faceci mają gładką skórę samą w sobie), a do tego musimy wiecznie uważac na to co jemy, żeby nie przytyc(faceci jedza co chcą- z reguły, bo niektórzy mężczyzni mają również problem z tyciem). To niesprawiedliwe!

  19. #44
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja robilam po 120 brzuszkow dzien w dzien przez kolo 6 miesiecy i nic mi brzuch nie spadl nawet nie mialam zakwasow dlatego nie wierze ze brzuszki cos daja chyba po ciazy mi sie wszystko tam porozciagalo jak mozna uzyskac plaski brzuch lub zeby nie byl taki odstajacy POMOCY

  20. #45
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Cytat Napisał wercia Zobacz post
    Ja robilam po 120 brzuszkow dzien w dzien przez kolo 6 miesiecy i nic mi brzuch nie spadl nawet nie mialam zakwasow dlatego nie wierze ze brzuszki cos daja chyba po ciazy mi sie wszystko tam porozciagalo jak mozna uzyskac plaski brzuch lub zeby nie byl taki odstajacy POMOCY
    Ja ćwiczyłam po godzine dziennie. Robiłam tak:
    skakanka 20 min, później 200 brzuszków, później skakanka, inne ćwiczenia (jak przysiady, rowerek) i na koniec znowu brzuszki i skakanka.
    A rano i wieczorem robiłam jeszcze po 150. I schudłam w półtora miesiaca około 4 kilo, ale później już mi się nie chciała no i wróciłam do poprzedniej wagi


  21. #46
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    u mnie watpie ze wyjdzie

  22. #47
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja po raz trzeci zaczynam 6 weidera. raz mi się udało skończyć teraz jestem w trakcie. tak gdzieś za tydzień wrzucę zdjęcia z przed no i po paru dniach robienia 6 żebyście widziały efekty i miały motywację ja już po 3 dniach widzę efekty. Najgorsze jest to, że trzeba później powtarzać 6, albo robić brzuszki, bo efekt zanika. Jem śniadanie, obiad a na kolację coś przegryzę i na wieczór nie jem .

  23. #48
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Cytat Napisał wercia Zobacz post
    Ja robilam po 120 brzuszkow dzien w dzien przez kolo 6 miesiecy i nic mi brzuch nie spadl nawet nie mialam zakwasow dlatego nie wierze ze brzuszki cos daja chyba po ciazy mi sie wszystko tam porozciagalo jak mozna uzyskac plaski brzuch lub zeby nie byl taki odstajacy POMOCY
    Ja po ciąży bardzo szybko schudłam, a wręcz wyglądam lepiej niż przed ciążą... Mój sposób był taki...
    Dowiedziałam się będąc w ciąży, że miałam kamienie w pęcherzyku żółciowym i musiałam przejść na dietę (bo jak nie to straszliwe kolki wątrobowe, przez które wręcz umierałam)
    No i moja dieta ograniczyła się- szczególnie nie jeść nic smażonego, nic tłustego, wszystko gotowane lub pieczone, ewentualnie duszone, również nie mogłam owoców-tylko banany, ponieważ większość owoców jest pestkowa, więc ciężkostrawna, ale gdybym mogła, to na pewno włączyłabym owoce, bo są bardzo zdrowe i mają witaminy. I ta dieta bardzo dużo mi dała, w porównaniu z tym jak jadłam wcześniej. No i przede wszystkim jeść regularnie, więcej mniejszych posiłków niż 3 duże, raczej 5 małych. no i karmienie piersią, w 3 tygodnie po porodzie miałam plaski brzuch i ani śladu po ciąży... jak mnie widzą ludzie,którzy mnie nie znają, mówią "coooo?! Ty byłaś w ciąży?! niemożliwe!" także da się, jak się tylko chce jeśli nie karmisz piersią, to zdecydowanie ćwiczenia do diety trzeba dołączyć. Życzę powodzenia!

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja też nie mam wystarczająco silnej motywacji,żeby ćwiczyć i wytrzymać na jakiejś diecie a bardzo bym chciała. Chyba ubiorę się w ten worek na śmieci i będę skakać na skakance i ćwiczyć. )
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  25. #50
    Nałogowiec Avatar iwaka70
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    313

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja też nie mam silnej woli, ostatnio sobie odpuściłam we wszystkim. Koniecznie muszę to zmienić, po dłuższej przerwie zaczęłam ćwiczyć. 6 weidera dla mnie za trudne ale znalazłam coś takiego:
    Ćwiczenia na płaski brzuch
    Zakwasiki jak ta lala ćwiczę 3 dzień, jeszcze nie pokonałam całej serii może ktoś skorzysta
    "o radę pytaj tego, kto sam sobie radzi"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 13:13
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  3. Różne sposoby nakładania brokatu
    By kingaaa in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 252
    Ostatni post / autor: 10-10-2016, 00:31

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •