Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 283

Temat: Sposoby na płaski brzuch

  1. #101
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    No pięknie napisane Emilko

  2. #102
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja zawsze skakanka i rower ale .. na skakanke za stara jestem a rowerku się pozbyłam i ciałka przybyło na tyle żeby się źle i nie komfortowo czuć , także na razie męcze brzuszki, wchodzenie po schodah na 9 piętro i takie tam ;-)
    efekty są widoczne więc zachęca mnie to do dalszych ćwiczeń









  3. #103
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    o jesoo plusiu po schodach na 9 piętro ja przy trzecim juz depcze po swoim języku

  4. #104
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    trzeba do domu dojśc jak winda zepsuta
    lata praktyki ...









  5. #105
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja na 4 codziennie wchodzę jak ktoś nieprzyzwyczajony wchodzi to słyszę tupot i dyszenie jak jest na 3 piętrze ja mam zamiar kupić skakankę, bo się jakas mało jędrna robię, szczególnie na pupie no i na brzuszku też nieco mi się przybrało
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #106
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Emilka, bardzo ładnie napisałaś
    tylko ja trenuję nie dla sylwetki, ale dla wyniku, a tu już nie chodzi o przyjemność, ale o skuteczność jasne, uwielbiam to co robię i nie wyobrażam sobie bez tego życia, ale często się zdarza, że wracam z treningu z płaczem do domu i nie mam siły cokolwiek zrobić. Ale żeby coś osiągnąć trzeba COŚ poświęcić
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  7. #107
    Wczytuje się Avatar Beauty-Box
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Dobrym sposobem na schudniecie jest regularne bieganie. Dla osiągnięcia szybszego efektu radze obwiązywanie brzucha folia. Już po kilku minutach ruchu widać pot, czyli tłuszczu ubywa.

  8. #108
    Rozkręcanko Avatar krasnaludka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    brzuszki brzuszki i jeszcze raz brzuszki....a najlepiej we dwoje

  9. #109
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Hi hi, dobre

  10. #110
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    nie wiem czy sie nie powtorze, jesli tak to wybaczcie,,,ja osobiscie stosowalam diete pierre dukana nie wiem czybrze napisalam to nazwisko, ale w kazdym razie to dieta dosc surowa, ale daje gwarancje, ze kilogramy spadaja w mgnieniu oka, ja zrzucilam okolo 10kg w ponad miesiac...trzeba miec silna wole, poczytajcie sobie o tym...

    W tym okresie trwającm id jednego do dziesięciu dni możecie żywić się ośmioma kategoriami produktów wymienionych poniżej.
    Z tych osmiu kategorii możecie dowolnie wybierać to, na co macie ochotę, beż żadnych ograniczeń i o każdej porze dnia.
    Wolno wam również te produkty dowolnie ze sobą łączyć.
    Zasada jest zatem prosta i nie podłega dyskusji: wszystko , co jest wymienione na zamieszczonej poniżej liście jest całkowicie dozwolone, a to, czego na niej nie ma , jest zakazne, zapomnijcie o tym na razie , wiedzac, że w niedalekiej przyszłości pokarmy te wróca do waszego jadłospisu.

    -chude mieso: cielęcina, konina, wołowina z wyjątkiem antrykotu i rozbratla z koscia, wszystko na gillu lub pieczone w piekarniku bez dodatku tłuszczu
    -podroby: watroba, cynadry, ozór cielęcy lub wołowy (czubek)
    -wszystkie ryby, tłuste, chude, o białej lub niebieskiej skórze, surowe, pieczone, wędzone lub gotowane
    -owoce morza (skorupiaki i mięczaki)
    -drób oprócz kaczki i bez skóry
    -chuda szynka, chude wędliny indyka, kurczaka lub wieprzowe
    -jaja
    -chude produkty nabiałowe
    -póltora litra wody z małą zawartością soli mineralnych
    -środki wspomagające : kawa, herbata, herbatki ziołowe, ocet, zioła, przyprawy, korniszony,cytryna (nie jako napój), sól i musztarda (umiarkowanie)

    Poza środkami wspomagającymi i ośmioma poprzednio opisanymi kategoriami, nie wolno wam jeść NIC INNEGO.
    Produkty, które nie są wymienione na tej liscie, są zabronione w fazie kuracji uderzeniowej.
    Skoncentrujcie się na tym, co jest dozwolone i zapomnijcie o reszcie.
    Urozmaicajcie wasz jadłospis, jedząc te produkty po kolei lub dowolnie je mieszając, i zawsze pamiętajcie, że możecie bez obaw korzystać ze wszystkich figurujących na liście składników .

    z reszta tu macie adres, znajdziecie dalsze instrukcje
    http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/p...re-dukana.html

    mi naprawde pomoglo, moja mama tez zrzucila okolo 15kg... tylko mowie, jak ktoras ma cos z watroba to nie polecam...no i jest sie czesto glodnym ale skutki sa zarabiste wlasnie od jutra ja zaczynam od nowa
    Ostatnio edytowane przez rudzielec ; 23-10-2010 o 00:16
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  11. #111
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    powiem wam szczerze ze bardzo duzo daje jedzienie.Ja nigdy nie jadlam sniadan i nie jem ide do pracy na 10 przychodze robie parzona kawe ... i do godz 17 albo nie zjem nic ,albo soczek,banan cos takiego i ok 18 jem obiado kolacje i przytylam strasznie przez rok tak robilam...Naszczescie koncze prace i bede teraz w domu to sie biore za siebie.... i bede jadlam czesciej a mniej.........

  12. #112
    No to..wpadłam Avatar KingaNiewiadomska
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    byle nie jesc po 19 ... brzuszki na koniec dnia i wszystko gra

  13. #113
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja miałam idealnie płaski brzuszek do tzrydziestki,nawet po rodzeniu dwojki dzieci (w tym jedna cesarka),jadłam tyle co chłop od kosy,a kosci na biodrach sterczały a po trzydziestce jakby we mnie piorun strzelił,brzuch i dupcia rosna mimo ,że oszczedzam sie z jedzeniem i duzo sie ruszam.a ćwiczyc nie lubię sama...kiedys chodziłam na siłownie i na wibro to ciałko jak marzenie a teraz galareta
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  14. #114
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja zaczęłam się odchudzać w styczniu czy lutym 2009 roku. Dietę ustaliłam sobie sama, czytałam różne dietetyczne poradniki, czasem gotowe dietetyczne menu. Sama ustaliłam sobie listę produktów zakazanych i tych dozwolonych. opracowałam również system nagród za każdy zgubiony kilogram miałam nagrodę, raz bluzkę, raz buty, fryzjer, czasem kawałek pizzy czy puszka coli light Ogólnie odchudzałam się od poniedziałku do soboty w niedzielę zjadałam obiad taki jak każdy domownik, schabik z ziemniaczkami itd.
    Ogólnie posiłki jadałam w równych odstępach czasowych : 8-śniadanie, 11-drugie śniadanie, 14-obiad, 17-kolacja. Do tego stosowałam ćwiczenia, bieganie, skakanka, hula-hop, stepper i A6W.
    Schudłam 20 kilo. Nie stosowałam żadnych leków i innych cudów odchudzających, na początku tylko kupiłam sobie Linea, powodują że nie jest się głodnym więc zażywałam je przez pierwsze 2 tygodnie i pomogły mi wczuć się w dietę. Aha i nie jadałam więcej niż 1200 kcal. Miałam je równo podzielone na 4 lub 5 posiłków. Z kolacji jedynie odejmowałam 100 i dodawałam do obiadu .
    Od roku ważę 63 kilo. Nie przytyłam. I czuję się ok. Ale te 8 kilo jeszcze by mi się przydało. Ale jakoś się nie mogę nastawić

  15. #115
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    gratuluje silnej woli
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  16. #116
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    gratuluje,ja jeszce niedawno wazylam 50,teraz urodzilam malego,waze 70,na diecie bialkowej schudlam 7kilo przybralam 8,wiec teraz stosuje swoja diete,jem wszystko w malych ilosciach,ograniczam slodycze,kolacje no i aerobik 3 razy w tygodniu,narazie 6cm mniej
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  17. #117
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Ja się zaczęłam ograniczać ze słodyczami, z obżarstwem etc
    W nocy też dużo nie jem chodzę spać ok 4 więc nie jeść po 19 jest nierealne
    Trochę więcej ruchu, ćwiczenia, taniec ;-) i samopoczucie jest lepsze!
    Tak na wakacje wypadało by się wypięknieć basen mi w mieście zbudowali hihih









  18. #118
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Red gratuluję
    a co do białkowej nie polecam (wcześniej byłam nią zachwycona)..owszem chudnie się ale jakim kosztem...ja sobie w ten sposób załatwiłam wątrobę ogólnie do tej pory uważano że jest ok, ale wyszło po roku jakie są efekty uboczne - niewydolność nerek i wątroby międzyinnymi...i przekonałam się o tym na własnej skórze...
    lepiej jak Red podejść do tego racjonalnie
    1. nie smażyć (polecam parowar)
    2. sru do kosza słodycze i fast foody (chyba największy problem większości osób)
    3.jak chlebek to razowiec, jak mięsko to chude, rybcie mile widziane
    4. nie jeść krótko przed snem i to wysokokalorycznych produktów
    5. Ruch (choć wiemy, że z tym różnie bywa, le przynajmniej 2 razy w tyg)
    6. ograniczyć (nie koniecznie całkowicie wyeliminować) białe makarony,różnego rodzaju ciasta (np pierogi, naleśniki itp) oraz produkty takie jak majonez, śmietana (jogurcik zamiast tego)
    7 CZYTAC ETYKIETY - bardzo często jest tak że zwykłę kukurydziane płatki mają mniej kal niż jakies tam fitness (sama sprawdzałam) i inne produkty typu light wcale nie są mniej kaloryczne...

    zobaczymy jak mi pójdzie po gorącym okresie przedświąteczny, zaczynam ćwiczyć...oj będzie ciężko haha troche mi się mięśnie zastały



  19. #119
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    białkowa jest strasznie wyniszczająca i surowa... ja ostatnio zaczelam a6w:d
    no i jak szybko zaczelam tak szybko skonczyłam...miałam zapał i wogole, ale jakos juz w 3 dniu doszlam do wniosku, ze to strasznie monotonne...ale postanowilam od 2011 sie biore za diete i a6w...nie ma bata
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #120
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja zrobiłam sobie prezent na Święta i kupiłam orbitreka
    Ogólnie nie potrzebuje jakoś specjalnie schudnąć ale wzmocnić mięśnie no dla lepszego samopoczucia jakąś dietą wspomóc, tylko taką żeby dużo jeść haha ale tak jak Emilka i Red pisały
    Właśnie jak byłam w ciąży to wyszły mi kamienie w pęcherzyku żółciowym i musiałam mieć diete wątrobową i dzięki niej 3 tyg po porodzie i płaski brzuch i ważę 10 kg mniej niż przed ciążą wystarczy nie jeść smażonych produktów, tylko gotowane lub pieczone, nie jeść fast food'ów, no i dużo owoców i warzyw (chociaż przy diecie wątrobowej to owoców tylko banany mogłam, bo nie są pestkowe a warzyw też nie dużo)

  21. #121
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Oto moje zasady diety: -po pierwsze i najważniejsze : nie przekraczam 1.000 kcal dziennie
    CZEGO NIE WOLNO:
    -nie jem białego pieczywa
    -nie jem słodyczy,nic a nic, nawet nie słodzę - słodycze jadam przy wyjątkowych okazjach, dalsze wyjazdy, czyjeś imieniny, impreza, czasem jako nagrodę za utracony kg
    -nie jem chipsów
    -nie piję kolorowych napoi gazowanych
    -zero alkoholu (jak wiadomo piwo tuczy )
    -zero fast -foodów
    -nie jadam majonezów i innych sosów,
    -zero ziemniaków (jedynie łyżka na obiad w niedzielę)
    -zero klusek powstających z wymieszania ziemniaków i mąki itd. (czyli zero klusek śląskich, pierogów, knedli itd.)
    -zero mąki i wszystkiego co ma z nią coś wspólnego - czyli nie jadam makaronów *
    -nie jadam tłustych potraw, czyli według mojego mniemania nic co ma związek z olejem i smalcem, żadnych tłustych mięs,sosów,

    CO WOLNO:
    - jem Wasę i pieczywo pełnoziarniste a zwykły chleb raz w tygodniu na śniadanie
    -jem ryż,
    -jem makaron pełnoziarnisty 2 razy na tydzień
    -jem więcej owoców i warzyw
    -piję soki warzywne i wodę niegazowaną (butelkę1,5 l / dzień)
    -jem zupy, ale gotowane bez mięsa i nie zabielane śmietaną
    -jem płatki śniadaniowe z mlekiem (wszystkie bez wyjątków)
    -jem nisko tłuszczowy nabiał (i to sporo bo uwielbiam) i jajka
    -jem chude wędliny,
    -mięso z kurczaka lub indyka gotowane lub duszone w złotku, bez dodatku tłuszczów
    -jem ryby w każdej postaci, gotowane, duszone,wędzone
    -otręby, musli, owsianki,
    -do tego zażywam błonnik,
    -jogurty tylko naturalne Activia
    -jako słodycze np. galaretka, budyń, suszone owoce, banany, rodzynki, jabłka


    Do tego wszystkiego ćwiczenia dywanowe brzuszki, skłony, callanetics i mówię Wam mój brzuch po parunastu dniach był bardziej płaski...jakby ktoś go wypompował



  22. #122
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    ja to bym chciała sposób tylko na brzuch, bo u mnie to wszystko leci jak jest dieta, a piersi i pupa chcialabym żeby zostały

  23. #123
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    na brzuch najlepsze brzuszki, skręty tułowia, skłony, 6waidera (ale to głównie na mięśnie nie na spalanie tłuszczyku, najpierw pozbywamy się tłuszczu potem dopiero a6w) i ćwiczenie bardzo dobre na boki (dla mnie rewelacja bo efekty już po dwóch tyg widać

    kładziemy się najpierw na prawym boku podpierając głowę prawa ręką, lewą wyciągamy przed siebie. nast. lewą nogę podnosimy do góry na ok 30-40 st. Wytrzymujemy tak 25 sek (na początku można 15), opuszczamy i powtarzamy to po 30 razy . Później analogicznie to samo robimy na drugim boku. Podczas ćwiczenia czuć jak napinają się nasze boczki i efekt gwarantowany przy systematycznym ćwiczeniu...

    ja znów zaczynam bo się zapuściłam....



  24. #124
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Szósteczka dobra, ale dla wytrwałych

    ---------- Dodano o godzinie 23:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:15 ----------

    Dzoana, mam to samo, jak chudnę to razem ze wszystkim, jak tyję też. Ech.

  25. #125
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Sposoby na płaski brzuch

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    na brzuch najlepsze brzuszki, skręty tułowia, skłony, 6waidera (ale to głównie na mięśnie nie na spalanie tłuszczyku, najpierw pozbywamy się tłuszczu potem dopiero a6w) i ćwiczenie bardzo dobre na boki (dla mnie rewelacja bo efekty już po dwóch tyg widać

    kładziemy się najpierw na prawym boku podpierając głowę prawa ręką, lewą wyciągamy przed siebie. nast. lewą nogę podnosimy do góry na ok 30-40 st. Wytrzymujemy tak 25 sek (na początku można 15), opuszczamy i powtarzamy to po 30 razy . Później analogicznie to samo robimy na drugim boku. Podczas ćwiczenia czuć jak napinają się nasze boczki i efekt gwarantowany przy systematycznym ćwiczeniu...

    ja znów zaczynam bo się zapuściłam....
    ja robie 600 brzuszkow conajmniej ,tzry razy w tygodniu i narazie 6cm mniej a po swietach kilo wiecej i tak w kolko,masakra
    wszystkie marzenia sie spelniaja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 12:13
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 22:57
  3. Różne sposoby nakładania brokatu
    By kingaaa in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 252
    Ostatni post / autor: 09-10-2016, 23:31

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •