Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 35 z 35

Temat: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    Byłam na botoxie na Rydygiera w medbeauty, nawet nie wiedziałam że może uczulać ale zabieg udał się rewelacyjnie, nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów, na pewno jeszcze tam wrócę.

  2. #27
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    A co myślicie o zabiegu wypełniania zmarszczek http://pielegnacjaurody.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/wypelnianie-zmarszczek/ Czy któraś z Was z niego korzystała? Bardzo jestem ciekawa efektów.

  3. #28
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    Kilka razy już wygładzałam zmarszczki ale raczej botoksem, zobaczymy co teraz zadecyduje pani dr Żukowska jak odwiedze ją w klinice Dermed z moją zmarszczką na czole

  4. #29
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    A co jaki czas robiłas srednio zabieg? Mi zależy na czymś w miare trwałym a przy okazji chcialabym tez troche wyregulowac opadniete brwi dlatego mysle o tym liftingu calkowitym czola Lifting czoła | Centrum Medyczne Bieńkowski, Bydgoszcz wlasciwie to przy takim podniesieniu czola cala twarz sie kształtuje i przybiera "normalny" wyraz, ktory w tej chwili moje brwi troszeczke deformują...

  5. #30
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    Może to głupie pytanie, ale czy taki zabieg jest bolesny? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kwasem hialuronowym, ale trochę się obawiam...

  6. #31
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    Kiedyś byłam przeciwna zabiegom medycyny estetycznej.Ale człowiek z wiekiem zmienia zdanie na wiele tematów.Szczególnie jak widać upływający czas i niekoniecznie nam się to może podobać....

    Jeśli chcecie wybrać się na jakis zabieg do gabinetu to polecam poczytać sobie o dermapenie:
    uroda-nasza.pl/czy-znasz-juz-dermapen-poznaj-kilka-faktow-na-jego-temat
    Jest to zabieg polecający na wprowadzeniu specjalnego preparatu wgłąb skóry. Tam gdzie tworzą się zmarszczki. Tak więc jest to o wiele bardziej skuteczne niż jakiekolwiek kremy....
    Osobiście widzę,że twaz jest młodsza, nie ma na niej tylu zmarszczek.

  7. #32
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Wyszków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    Kwas hialuronowy jest świetny. Znajduje się w każdym organizmie i nie uczula. Trzeba uważać na osoby bez kwalifikacji do wykonywania zabiegów. Najlepiej udać się do kliniki medycyny estetycznej. Tam powinno być najbezpieczniej. Ja mam swoją sprawdzoną w Katowicach, La Boca Clinic labocaclinic.pl/kwas-hialuronowy-usta. Wstrzyknęli mi kwas hialuronowy w usta i dzięki temu czuję się o wiele lepiej w swoim ciele!

  8. #33
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    na niektóre zmarszczki lepiej wstrzyknac kwas a na inne botoks. Tak przynajmniej mnie wiadomo. Jeśli chodzi o zabiegi wygładzania zmarszczek polecam łódzki Dermed i dr Dorotę Żukowską

  9. #34
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    Poczytaj sobie tutaj o botoksie - Specjalista Chirurgii Plastycznej Łódź Białystok | Wypełnianie zmarszczek świetna sprawa, najważniejsze to własnie dobrego specjalistę wybrać i wtedy efekt będzie super

  10. #35
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Botoks, kwas hialuronowy - ostrzykiwanie.

    Wydaje mi sie, ze botoks jest dla trochę starszych osob (moze sie myle). U mnie w zupelnosci wystarcza wypelniaie zmarszczek kwasem hialuronowym. Zreszta tak tez poradzila mi dr Noszczyk w Klinice Melitus, gdzie chodze na zabiegi. Ufam jej, bo naprawde duzo mi wyjasnila w temacie zmarszczek i widze, ze nie naklania na sile do jakichkolwiek zabiegow, dba o estetyczny wyglad pacjentki. Oby wiecej takich lekarzy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 17:15
  2. Składniki aktywne
    By Pati88 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-06-2017, 18:19

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •