Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Stempelki na lakierach hybrydowych

  1. #1
    Debiutantka Avatar samsam
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Żory
    Postów
    2

    Domyślnie Stempelki na lakierach hybrydowych

    Witam Szukałam już po kilku wątkach, ale jakoś nie umiałam znaleźc odpowiedzi.
    Paznokcie hybrydowe (bo narazie tylko takimi się zajmuję) robię już od jakiegoś czasu. Coraz modniejsze stało się umieszczanie tempelków na pazurkach, także tych hybrydowych.
    Mój zestaw do stempelków leży praktycznie nieużywany i chciałabym to zmienić, ale nie jestem pewna kilku rzeczy.
    Czy stempelki mam wykonywać za pomocą lakierów hybrydowych czy zwykłych? I kiedy podczas manikure hybrydowego powinniśmy wykonać stempelek. Zmatowić top -stempelek i znów top? Proszę pomóżcie bo chciałabym dokupić więcej blaszek z wzorkami, a jeśli nie znam kolejności wykonywania ich na hybrydach to nie wiem czy ma to sens
    Z góry dzięki wielkie (jeszcze raz przepraszam jeśli temat się powtarza, ale naprawdę szukałam)

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Stempelki na lakierach hybrydowych

    stempelki na hybrydzie robisz normalnymi lakierami, hybryda przeciez sie tak nie odbije
    ja bym 2 warstwe lakieru hybrydowego przetarla suchym wacikiem bezpylowym i na to stempel i top mozna tez zrobic najpierw top zmatowic, stempel i top

  3. #3
    Debiutantka Avatar samsam
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Żory
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Stempelki na lakierach hybrydowych

    lakiery hybrydowe mają różną gęstosc więc pytam dla pewności
    A drugiej warstwy lakieru raczej nie przetarłabym suchym wacikiem bezpyłowym , przecież warstwa się lepi.. raczej musiałabym przetrzeć ją cleanerem i wtedy stempelek. Ale chyba spróbuję metodę ze zmatowieniem topu, stempelkiem i ponownym nałożeniem topu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KONAD - Stempelki na paznokcie
    By eu4ya in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 426
    Ostatni post / autor: 15-12-2014, 08:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •