Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Pracownica w Salonie-Na jakich zasadach zatrudnić??

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Pracownica w Salonie-Na jakich zasadach zatrudnić??

    Dziewczyny muszę sobie zatrudnić pomoc do Salonu o tak na 4 godz dziennie.
    Czytam myślę i zastanawiam się na jakich zasadach ją zatrudnić, bo opcji jest wiele.. np na czarno, na umowe o pracę 1/2 etatu, umowa zlecenie, o dzieło, umowa cywilnoprawna, czy jeszcze jakie inne możliwości.
    Druga rzecz to jak sie rozliczać z pracownikiem, czy stawka stała, czy sam procent, czy pół na pół.
    Pytanie do dziewczyn które zatrudniają w swoich salonach pracowników. Jak jest u was, co jest najbardziej ekonomiczne żeby wilk był syty i owca cała..

    proszę wytężyć umysły bo sprawa raczej pilna

    a w ogóle to witajcie ponownie po mojej długiej nieobecności

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Pracownica w Salonie-Na jakich zasadach zatrudnić??

    Zatrudniając na 1/4 etatu na umowę o pracę na najniższą krajową bedziesz miała ok 150zł kosztów wynikających z zatrudnienia pracownika.

    latac dzień w dzień do pracy na 4 godz.to mimo wszystko ja chciałabym zeby mi sie to "opłacało"
    jeśli jestes w stanie zagwarantować jej prace a nie nudzące siedzenie i "omiatanie"Twojego miejsca pracy to myślę,że 40% i przywileje wynikające z umowy o prace powinny starczyć.

    Jesli mały ruch to moze kwota wynikająca z umowy(ok.420zł) i 10/15% od usług?

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Pracownica w Salonie-Na jakich zasadach zatrudnić??

    Co ta zatrudniona osoba miała by robić?to co ty? czy po prostu przynieś podaj.... bo jeżeli to co ty i masz obroty to popieram koleżankę powyżej

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: Pracownica w Salonie-Na jakich zasadach zatrudnić??

    chodzi mi raczej o zmianową, 14 -18 ona sama zostaje i robi co tam się akurat jej trafi, porządek to samo przez sie rozumiemy że tez trzeba zrobic. Plus dodatkowo w gorących okresach jakies nadgodziny.

    Ja sama już nie ogarniam, mąż na morzach, dwójka dzieci szkolna i przedszkolna. Wcześniej miałam opiekunke do dzieci, ale za mało mam czasu dla nich tym bardziej że wracam do domu i padam na pysk a tu pobawić się trzeba, pomóc w lekcjach, obiad na jutro ugotować, sprawy pozałatwiać ech..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •