Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Gruba żona!

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Oberschlesien
    Postów
    3

    Domyślnie Gruba żona!

    Czesc kobiety
    Jak namówic żóne żeby schudła? Spasła się niemiłosiernie i nic nie robi z tym. Zapisała się na siłownie, płaci karnet i nie chodzi.Kupiłem jej rowerek- jezdzi. Odrosty na jak cholera ale do fryzjera na ostatni dzwonek idzie. Pracuje 6 godz dziennie.... Chyba trzeba rozwodu bo widze , ze coś z nia nie tak. Pomocy!

  2. #2
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    Kamis Jeśli przegnę to nie banuj tylko usuń -please.


    Do autora


    Bardzo Cieszy mnie tak wyrozumiały , idealny, i oddany mąż- Super- Proponuje wkleić swoja fotę- chętnie zobaczę tego idealnego modela któremu doradzam...Ps Na jej miejscu (ps możesz mi dać do niej numer) puściłabym Cię tyle razy że miałbyś problem z wejściem do katedry przez rogi.
    >Faceci kochaja kragłości... ale nie ..grozba rozwodu...hmmmm co znudziła sie? , czas na nowszy modelA może kryzys wieku średniego Misiu?... Piszac ten post i grożąc jej rozwodem przez otyłość złamałeś już swoja przysięgę małżeńska... Ponieważ osobiście sama leczyłam chorobliwa otyłość, proponuje Skarbie ruszyć Ci ten idealny tyłek do lekarza i spróbować pomóc żonie- a nie ja ośmieszać.


    Pozdrawiam

    Ps A wiesz czemu nazywa Cie skarbem To pomyśl co się robi z takim skarbem .....(ech ta poprawność polityczna)
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    nic dodac nic ujac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Oberschlesien
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    no to co ja jestem winien>? zawsze wina faceta. podejzewam , ze nie ma miłosci miedzy nami ( moze jej nigdy nie bylo) wiec sam nie wiem co robic, zwlaszcza ze mamy dziecko ...a jej nadwaga to nie choroba tylko lenistwo i obzarstwo

  5. #5
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    Oj bieeeedny ty, oj poszkodowany, oj nieszczesliwy....Jakież to smutne życie Ci się przytrafiło... Czy już ci lepiej...
    Rozumiem że poza naszym forum paznokciowym wkleiłeś ten głupi i śmieszny post również na fora dla myśliwych, kuśnierzy, budowlańców i hobbystów.
    K.....źwa czy ty naprawde wierzysz że trafisz tu na poklask.
    Sądzisz ze bedziemy Ci biły brawo oj ty BOHATERZE co kupił rowerek i karnet na siłownie....Takich (oj i znow poprawność polityczna) fr.....ów widziałam na pęczki.
    Szukają usprawiedliwienia dla prób rozwodowych, ewentualnych kochanek, czy też swoich zachowania względem żony....Która często już nawet sie nie rozbiera
    Wcale bym sie nie zdziwiła jesli Ona zajadałaby własnie upokorzenia których doznała... Daj jej się wypowiedzieć bohaterze to znajdziemy przyczynę Twoich problemów
    Ostatnio edytowane przez syrena16 ; 14-11-2014 o 15:50
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    Dziewczyny chyba niepotrzebnie się unosicie jak dla mnie na pierwszy rzut oka widać że to troll Gdyby rzeczywiście koleś chciał się wyżalić nie zrobiłby tego na forum kobiecym tylko szukałby poparcia wśród mężczyzn. Poczytajcie sobie o trollach chociażby na wikipedii.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Oberschlesien
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    Żaden trol chciałem zobaczyć reakcje kobiet ale już wszystko wiem... Nic nowego się nie dowiem.
    Ps.Żadnego poklasku nie oczekuje

  8. #8
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    ja czekam na jakiś spam


  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    Daj jej rozwód, to pewnie jedyna rzecz jaką możesz jej dać.
    Na szczęście po rozwodzie będziesz żył w zasyfionym mieszkaniu bez jedzenia, oglądając ładne laski przez szybe okna. Bo skoro Twoja żona się zapuściła, to znaczy że przez kogoś tak leniwego jak Ty, nie miała czasu żeby coś zrobić dla siebie, bo zajmowala sie wszystkim czym ty nie potrafiłeś. Dobrze piszesz, daj jej rozwód, to będzie dla niej ulga Znajdzie kogoś kto będzie szedł z nią ramie w ramie, a nie za nią z biczem na konia.
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Gruba żona!

    Jeśli jesteś tak bardzo zafrasowany wyglądem swojej żony i chcesz zadbać o jej wygląd i zdrowie to moja propozycja jest taka, zrób prezent żonie. Kup jej serię zabiegów z endermologii LPG najlepiej 15 zabiegów gdyż zabiegi te powinno się stosować seriami. Tutaj masz link do salonu który takie zabiegi oferuje Beauty Medica | Kosmetologia Estetyczna Toruń. Tylko pamiętaj o to by zapewnić żonie ciągłość tych zabiegów, dodatkowo powinieneś kupić żonie karnet na fitness o ile lubi fitness, dla siebie też w końcu musisz dać przykład zaniedbanej żonie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dowcipy :)
    By Kamis in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 678
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 20:51
  2. KOTEK :) hehe
    By Tonija in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 08-11-2018, 15:46
  3. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •