Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Skleroterapia

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar roksana22
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Oława
    Postów
    37

    Domyślnie Skleroterapia

    Jest nieoperacyjną metodą leczenia żylaków. Lekarz wstrzykuje bezpośrednio w światło niewydolnej żyły preparat powodujący jej zamknięcie. Preparat ten sprawia, że zyła najpierw zmienia kolor na biały, a następnie całkowicie zanika. Po zabiegu zakładany jest specjalny opatrunek uciskowy.

  2. #2
    Wczytuje się Avatar dorotka_19
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    moja kuzynka miała to robione, miałą bardzo drobne żylaczki, których lekarz nie zgodził się chirurgicznie usunąć i zapropoował to.Efekt po czasie powalający

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    a ile to kosztuje? muszę mamie powiedzieć, bo nie chce iść na żadne zabiegi. Mógłby ktoś napisac o tym coś więcej? Gdzie taki zabieg jest wykonywany? Na większe żylaki tez można taki zabieg wykonać?

  4. #4
    Wczytuje się Avatar dorotka_19
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    Chirurgia plastyczna - Ryszard Nawrocki | Home

    u tego pana robiła właśnie moja kuzynka, cena jest dostosowana do ilości i wielkości żylaków, tak naprawdę to ona nie chciała mi się przyznać ile zapłaciła ale w cenniku jest że 300 zł. a większe żylaki to już raczej chirurgicznie.

  5. #5
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    Mój facet miał 22stycznia operacje zylakow łydki....Znieczulenie ogólne operacja trwała 1,5 godz (nerwy były nie powiem) od 1marca wrocił na treningi podnosi nadal cieżary wiec długo sie ograniczał...Zadowolony byl a zabieg miał w szpitalu wojskowym na ul.Saszerow Warszawa a co do obsługi to powiem wam lepiej niz w hotelu mowil i sama widzialam kultura personelu rewelacyjna

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    dlatego usuwanie naczynek z nog przy pomocy roznych zabiegow nie ma sensu poniewaz jeszli nie zasklepi sie zyly głownej ktora daje przecieki w postaci pajączkow one beda sie pojawiac nadal czyli usuniecie pajaczkow trwa nawet do 6 miesiecy w sensie wchlaniania sie tychze a dodatkowo najprawdopodobniej pojawia sie one znowu

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    Faktycznie nie ma innej rady na żylaki? Wiele osób nie wybiera się na zabieg, właśnie w obawie przed powikłaniami, w tym ja. Stosowaliście może krem VARIVE VARIVE - Pozbądź się żylaków bez zbędnych operacji i procedur medycznych, bo o nim ostatnio czytałam, że jest świetną alternatywą i że badania potwierdzają jego skuteczność.

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    Dzięki dziewczyny za propozycję... Mam nadzieje się skontaktować z lekarze i może on stwierdzi że nie jest potrzabna operacja.

  9. #9
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    548

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    Oj nie wiem czy mądre jest tutaj polecanie jedynie kremów na żylaki. Żylaki to bardzo problematyczna oraz przykra dolegliwość. Zarówno jeśli chodzi o względy estetyczne jak i o zdrowotne. Krem może jedynie przynieść chwilową ulge..Ale na pewno nie zredukuje żylaków.

    Sama poddałam się skleroterapii i osobiście jestem z zabiegu bardzo zadowolona. Nie był taki drogi a w moim przypadku dał bardzo dobre efekty ( nogi wyglądaja o wiele lepiej oraz czuję się lepiej). Zabieg wykonywałam prywatnie w klinice w Gdańsku.
    http://centrumflebologiczne.pl O tutaj
    Ostatnio edytowane przez cass ; 03-07-2017 o 14:33

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    Miałam robione i polecam

  11. #11
    Wczytuje się Avatar loona
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    Oj mogę potwierdzić też, że skleroterapia jest niezwykle skuteczna. Ja miałam ją wykonaną pół roku temu i nie żałuję. W końcu mogę nosić spódniczki, nie wstydząc sie swoich nóg

  12. #12
    Wczytuje się Avatar loona
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Skleroterapia

    Niestety ja już miałam mega żylaki, bo głupia ignorowałam problem aż w końcu udałam się na laserowe usuwanie żylaków i nie pozostała nawet blizna, a po żylakach też ani śladu.

    __________________________________________________ ____
    Laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych | alfamedycyna.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •