Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Niechirurgiczne metody upiększania ciała

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar roksana22
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Oława
    Postów
    37

    Domyślnie Niechirurgiczne metody upiększania ciała

    BOTOX- toksyna botulinowa lub jad kiełbasiany. Leczenie botoxem obejmuje najczęściej górną połowe twarzy. Wstrzykniecie do mięśni lub pod skórę toksyny blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do drobnych mięśni twarzy, w ten sposób toksyna zapobiega skurczowi mięśni i marszczeniu się pokrywającej ich skóry, rozluźnia zbyt aktywne mięśnie, odpowiadające za powstawanie zmarszczek i bruzd. Preparat ten działa tylko w obrębie mięśni, do których go wstrzyknięto. Reszta mięśni twarzy funkcjonuje normalnie, co oznacza, że terapia toksyną botulinową nie zmienia wyrazu twarzy, niwelując jedynie zmarszczki. Efekt działania jest przemijający, utrzymuje sie przez ok. pół roku, po czym terapie nalezy powtórzyć.

    WYPEŁNIACZE TKANKOWE- są to substancje, które wstrzykniete śródskórnie mają zdolność do czasowego lub stałego wypełnienia istniejących ubytków tkanki miękkiej , zarówno wrodzonych jak i nabytych. Służą równiez korekcji zmarszczek. Stosuje się je nie tylko jako część zabiegów chirurgicznych-mogą stanowić oddzielną metodę u osób, u których operacja nie jest nie zbędna. Dzięki nim można:
    -osiągnąć napięcie systemu mięśniowego
    -zmodyfikować mimikę
    -odtworzyć utracone z wiekiem naturalne krzywizny i wypukłości twarzy
    -zlikwidować zmarszczki
    -powiększyć usta
    -skorygować kształt kości policzkowych i brody
    Obecnie najczęściej stosowanymi wypełniaczami czasowymi jest kwas hialuronowy i jego pochodne. Kwas hialuronowy dzięki właściwościom wiążącym wodę w skórze podnosi jej powierzchnie, tym samym przywraca skórze jędrność i elastyczność.
    Trwałość efektów kuracji wypełniaczami czasowymi zależy od miejsca poddanego kuracji, wieku oraz uwarunkowań indywidualnych pacjenta. Po określonym czasie wypełniacze zostają wchłonięte przez organizm.

    Wypełniacze stałe- to implanty akrylowe o żelowej konsystencji. Wstrzykiwane podskórnie są niewyczuwalne i cały czas pozostają w miejscu wprowadzenia. Nie są też wchłaniane przez organizm, więc zabiegu nie trzeba powtarzać. W każdej chwili można je łatwo i bezboleśnie usunąć.

    NICI-celem tego zabiegu jest podtrzymanie osłabionych mięśni i powstrzymanie procesu wiotczenia skóry. Nici najczęściej implantuje się w: twarz, szyje, dekolt, piersi, ramiona i dłonie. Nici pozwalają także na korektę wielu wad skóry pośladków, ud czy brzucha.

    NICI PODWIESZAJACE- można skorygować opadające skronie i policzki.
    NACIĄGAJĄCE- nieznaczne zwiotczenie skóry
    TNĄCE- przebicie skóry i podszycie zmarszczki od spodu, oderwanie głębokich tkanek od podłoża, taki uraz powoduje zapalenie i w efekcie organizm sam zaczyna wypełniac ubytki
    ZŁOTE- nie dają efektu podciągnięcia zwiotczałej skóry, natomiast zapobiegają jej starzeniu się

    To tak w wielkim skrócie

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Niechirurgiczne metody upiększania ciała

    a ja wlasnie zafundowalam sobie mezolift pod oczy. znieczulenie kremem i zabieg bezbolesny,trwa kilka minut.pierwszy dzien moglam straszyc.pod oczami ogromna ilosc babli.minely 2 dni i nie ma sladu.za to skora jest juz bardziej napieta pomimo ze to dopiero pierwszy zabieg.za 2 tyg kolejny i juz widze ze to dobrze wydane pieniadze.
    jestem juz po 3 zabiegu.skora wyraznie mlodsza,jedrna.zmarszczki praktycznie niewidoczne.znajomi mowia,ze jakos odmlodnialam. jestem bardzo zadowolona.a teraz nastepna wizyta za pol roku.
    Ostatnio edytowane przez wiewioora ; 15-06-2010 o 10:34

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Niechirurgiczne metody upiększania ciała

    Kochane macie doświadczenie z kwasem hialuronowym?

    Nie podobają mi sie moje bruzdy wargowo nosowe tak samo jak bruzda od kącika ust w dół

    coś bym moze z tym zrobiła?

  4. #4
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Niechirurgiczne metody upiększania ciała

    jeju Sandrus ile ty masz lat ;-) ja sobie zostawiam takie zabiegi na po 50 - bo jak teraz bym zaczeła to potem juz tylko pod skalpel :-P
    ja kiedys sie posmarowałam jakąś próbką kremu niby z kwasem....i mi facjata napuchła cała....




  5. #5
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Niechirurgiczne metody upiększania ciała

    Kasiu po 50 to juz tylko skalpel hehe
    żaden kwasik nie pomoże

    teraz to 20 pompują sobie usta
    ja chciałam skasować coś co mnie wkur

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Niechirurgiczne metody upiększania ciała

    Sandrus ma rację powinno się zacząć około 30ki. Moje babeczki wypełniają się kwasem i wyglądają naprawdę świeżo i ładnie
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •