Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Temat: Autoklaw i łóżko co polecacie?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Szukam do salonu autoklawu B z drukarką. Mam podłączenie do wody i odpływ. Pewnie macie u siebie taki sprzęt i możecie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę.
    Myślałam o czymś takim. Mam zamiar w większości sterylizować pęsety.
    Autoklaw z drukarką 8L - OPTIMA klasa B
    Autoklaw z drukarką 12L - OPTIMA klasa B


    będę bardzo wdzięczna za odp.

    serdecznie wszystkich pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez moj salon ; 04-12-2014 o 21:27

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    niedawno kupilam ten twoj 8l z drukarka na pczk, ale po negocjacjach cena wyszla 4750

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Cytat Napisał moncia2209 Zobacz post
    niedawno kupilam ten twoj 8l z drukarka na pczk, ale po negocjacjach cena wyszla 4750
    Jak ci się sprawuje..? Nie wiem w jakie łóżko zainwestować. Może te bardziej proste. Bez podnoszenia nóg. Jak myślisz>

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    jestem nim zachwycona, bo bardzo prosty w obsludze , polecam

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Witam,

    Prowadzę gabinet stomatologiczny a w autoklawach jestem biegły. Jeżeli chodzi o autoklawy to najważniejsza jest klasa medyczna ! do gabinetów kosmetycznych czy w medycynie jedynie autoklawy klasy B są*akceptowalne ! 2. Jeżeli VAT wynosi 23% a nie 8% to dobrze się zastanówcie. Autoklawy medyczne i zatwierdzone są sprzedawane na 8% stawce vat ! jeżeli stawka vat to 23% autoklaw nie nadaję*się*do użytku medycznego a klasę autoklawu ktoś*dopisał sobie sam.

    Obecnie na polskim rynku są 2 rodzaje autoklawów w przystępnych cenach ,które spełniają wymogi. Są to firmy Woson oraz Statim.

    Osobiście nabyłem autoklaw firmy Woson ok. 2 lata temu i do dziś nie miałem z nim problemów(odpukać) - niestety musiałem przejechać się na przegląd do Wrocławia(chociaż kupiłem towar w Katowicach) po zakończeniu pierwszego roku, ale dzięki temu wiem gdzie się zgłosić w razie problemów.

    Jeżeli macie pytania do autoklawów to służę*pomocą

    Pozdrawiam

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Cytat Napisał Faworyt Zobacz post
    Witam,

    Prowadzę gabinet stomatologiczny a w autoklawach jestem biegły. Jeżeli chodzi o autoklawy to najważniejsza jest klasa medyczna ! do gabinetów kosmetycznych czy w medycynie jedynie autoklawy klasy B są*akceptowalne ! 2. Jeżeli VAT wynosi 23% a nie 8% to dobrze się zastanówcie. Autoklawy medyczne i zatwierdzone są sprzedawane na 8% stawce vat ! jeżeli stawka vat to 23% autoklaw nie nadaję*się*do użytku medycznego a klasę autoklawu ktoś*dopisał sobie sam.

    Obecnie na polskim rynku są 2 rodzaje autoklawów w przystępnych cenach ,które spełniają wymogi. Są to firmy Woson oraz Statim.

    Osobiście nabyłem autoklaw firmy Woson ok. 2 lata temu i do dziś nie miałem z nim problemów(odpukać) - niestety musiałem przejechać się na przegląd do Wrocławia(chociaż kupiłem towar w Katowicach) po zakończeniu pierwszego roku, ale dzięki temu wiem gdzie się zgłosić w razie problemów.

    Jeżeli macie pytania do autoklawów to służę*pomocą

    Pozdrawiam

    A czy ten autoklaw się nadaje?
    Autoklaw MELAtronic 15 EN+ - Sklep Medyczny Cezal
    słyszałam, że można go używać zarówno w salonie kosmetycznym jak i gabinetach lekarskich, miał bardzo dobre opinie. Proszę o w miarę szybkie info, co chciałam właśnie zamówić na dniach razem z całym zamówieniem.

  7. #7
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Jeśli chodzi o Autoklaw to polecam https://www.finefactory.pl/pl/p/LAFO...-MEDYCZNA/2130 Pracuję jako kosmetyczka w salonie także mamy identyczny sprzęt już bardzo długi czas także mogę ci z powodzeniem polecić. Autoklaw jest ogólnie takim urządzeniem którego ze względów bezpieczeństwa nie może zabraknąć w dobrym zakładzie kosmetycznym czy też innym. Tutaj warto patrzeć na jakość

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Jeszce raz polecam ParoxMed jestem po kontroli sanepidu i utrwaliło mnie to w przekonaniu że dobrze wybrałam po pierwsze kontrolowali:
    - klasę autoklawu ja mam B więc ok
    - sprawdzali czy mam wydany paszport techniczny
    - sprawdzali czy paszport techniczny ma podbite dopuszczenie do użytkowania/przegląd 0
    - sprawdzali certyfikaty aż 3 musiały być w tym czy mam szkolenie z obsługi
    - sprawdzali czy prowadzę rejestr sterylizacji
    - sprawdzali czy prowadzę rejestr zużycia pakietów

    Masakra jakaś jakbyśmy co najmniej robiły operację w salonach!

    Dlatego z czystym sumieniem polecam Wam ten zakup bo dzięki temu że przy zakupie urządzenie przywieziono mi go do salonu przeszkolono mnie nie tylko z obsługi ale też jak przygotować narzędzia, ewidencjonować sterylizację i pakiety, dzięki temu że miałam komplet certyfikatów i dokumentów nie miałam nieprzyjemności.
    Moja kumpela dostała 500zł mandatu i dwa tygodnie na dostarczenie brakujących dokumentów ma jakieś inny autoklaw który kupiła na targach bo była promocja i teraz ta firma nie dysponuje certyfikatem zaworu bezpieczeństwa i ma problem....

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Najlepsze autoklawy są na Yeson.eu/pl - mam w swoim salonie taki od nich i jestem mega zadowolona, wszystko działa jak należy i cena = jakość yeson.eu/pl/c/Autoklawy/1

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    zerknij sobie jeszcze na ofertę hurtowni Mimari https://mimari.com.pl/pl/c/Urzadzenia-Kosmetyczne/5. Znajdziesz tam co najmniej kilja rodzai różnych autoklawów a dodatkowo inne ciekawe urządzenia, które na pewno w takim salonie znajdą zastosowanie. Moja znajoma się tam zaopatruje - rozbudowana oferta, dobre ceny. Kontakt z obsługą klienta też bezproblemowy.

  11. #11
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Przejrzyj sobie ofertę sklepu FineFactory mają świetny sprzęt kosmetyczny. Moja siostra prowadzi mobilny salon kosmetyczny i właśnie na FineFcatory brała w leasing autoklaw do salonu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Fotel pedicure / kosmetyczny
    By Żaneta in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 13-07-2016, 15:22
  2. Kredki Akwarelowe - jakie polecacie, zdobienia itp..
    By Asik_sk4 in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 713
    Ostatni post / autor: 16-11-2012, 09:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •