Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 118

Temat: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

  1. #51
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Na podkładkę przyklej taśmę dwustroną i będzie śmigać albo po oderwaniu kilku rzęs z lewej strony można nawet zwykłą włókninową zabezpieczyć z obu stron. Robię tak niezależnie od firmy bo nawet z pudełka fabrycznego z podkładki potrafią się odklejać ) Ja z pudełka kleić nie mogę bo niestety wszystkie rzęsy zawsze są wyrównane do lewej, a ja jestem leworęczna i tam mi pęseta nie wchodzi
    Super gratisy no i są ultracienkie płatki bis, jedyne tolerowane przez moją Mamę ;d

  2. #52
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Luxury to minki?
    A jedwabne to mlasches?
    Znane nazewnictwo ułatwiło by rozeznanie

  3. #53
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Cytat Napisał iwonka p Zobacz post
    Luxury to minki?
    A jedwabne to mlasches?
    Znane nazewnictwo ułatwiło by rozeznanie
    Jedwabne się już chyba nie kojarzą za dobrze

  4. #54
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Uzupełniamy dziś zapasy : kleje, primery, cleanery, odżywki...
    Dziś pojawią się też uzupełnienia rzęs BIS'a.

    Mamy nowości, między innymi pierścionki na klej, długie szczoteczki, oraz L i L+ w grubości 0,05.



    MLashes - MLashes
    Ostatnio edytowane przez mlashes ; 02-03-2015 o 19:03

  5. #55
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Cytat Napisał mlashes Zobacz post
    Jedwabne się już chyba nie kojarzą za dobrze
    niby tak
    ale w sklepie dla stylistek mógłby być jakaś malutka podpowiedź
    a tak trzeba się przekopywać przez cały wątek

  6. #56
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Mlashes - nic nie chciałam mowić ostatnim razem ale powtórzyło sie znowu. Ostatnio dostałam 3 całe paletki jednego rozmiaru i paski musiałam wycinać nożyczkami bo nie nie były podcięte i teraz to samo. Mam dwie długości i to tak po 10 pasków gdzie są sklejone i znowu muszę obcinać nożyczkami i przy okazji uszkadzam rzesy.

    A byłąm z Was do tej pory bardzo zadowolona i polecałam Was wszystkim.
    Ostatnio edytowane przez enedi ; 05-03-2015 o 19:50 Powód: uraza

  7. #57
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Cytat Napisał enedi Zobacz post
    Mlashes - nic nie chciałam mowić ostatnim razem ale powtórzyło sie znowu. Ostatnio dostałam 3 całe paletki jednego rozmiaru i paski musiałam wycinać nożyczkami bo nie nie były podcięte i teraz to samo. Mam dwie długości i to tak po 10 pasków gdzie są sklejone i znowu muszę obcinać nożyczkami i przy okazji uszkadzam rzesy.
    Pomijam fakt ze zamówiłam paczkę w czwartek po południu i przyszła dopiero dzis(bo mieli przerwę) a o takich rzeczach informuje sie kupujących!
    Robiłam prawie co tydzień zamowienie na ok 150-200 zł i takie buble nie są dopuszczalne. Jednak trzeba zamawiać gdzie indziej. Ewentualnie Bisy w mlashes. Szkoda bo byłam zadowolona z jakości i cen.
    Dodam ze koleżanka miała ten sam problem z paskami w całych paletkach.
    Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczona. Myślę, że może Pani najpierw zgłaszać problem do nas, abyśmy nie dowiadywali się o wszystkim z forum, na które nie wchodzimy codziennie. Faktycznie, zamówiła Pani paczkę w czwartek po 19, wybierając opcję wysyłki EKONOMICZNEJ i wybierając paski, które wydłużają czas realizacji - o czym piszemy otwarcie. To masa roboty i czasami przy natłoku zamówień nie dajemy rady wykonać ich wszystkich z dnia na dzień.
    Tak więc według naszego regulaminu paczka mogła wyjść w poniedziałek. Ze wględu na to, że wyszła we wtorek, dostała Pani paczkę wysłaną PRIORYTETEM więc wyszło na to samo, albo i szybciej...

    Co do rzęs. Zamawia Pani u nas już jakiś czas i chyba wie, że jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i na pewno Pani reklamacja byłaby rozpatrzona pozytywnie i staralibyśmy się to Pani wynagrodzić - bo domyślamy się, że to może być niekomfortowe i denerwujące. Przykro nam, że takie rzeczy załatwiane są w tej sposób.
    Przykre jest również to, że pisze Pani o samych negatywach. Po pomyłce w pierwszym zamówieniu, wysłaliśmy Pani paczkę dnia następnego. Z dostawą extra kurierem w sobotę, dorzucając coś na przeprosiny i nie pisała Pani o tym nic...

    W każdym razie dziękujemy za uwagę. Jeżeli ktoś jeszcze ma podobny problem, poprosimy o wiadomości. Chcielibyśmy aby nasi klienci byli zadowoleni A po tym poście już wiemy, że luxury w dużej mierze przejdą do działu promocyjnego bo za dużo z nimi ostatnio kłopotów. Do tego wrócimy do poprzedniego dostawcy i mam nadzieję, że to przywróci wasze pochlebne zdanie na ich temat.

  8. #58
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Od kiedy pojawił sie wątek bardzo was chwaliłam proszę sie cofnąć kilka postów wstecz. Wszędzie zachwalam was ale od jakiegoś czasu naprawdę jest duży problem z luxami i bardzo to zraza. Tymbarskiej ze mam full pracy i brak mi czasu na rozcinanie pasków a przy okazji uszkadzają sie rzesy. Koleżanka miała taka sama sytuacje.
    Musicie sprawdzać dokładniej paczki przed wysyłka. Już na marginesie ze nie dostałam naklejek pod klej ale to już tak tylko dla informacji.

  9. #59
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    MLashes, dziękuję za kolejną błyskawiczną przesyłkę i gratisy. Praca na Waszych materiałach to czysta przyjemność. Zakupy nie rujnują budżetu. A jeśli czasem jakiś pasek się odklei, gdy tego nie chcę, albo nie odklei, gdy chcę - no cóż, Wasze rzęsy nie różnią się pod tym względem od produktów innych firm, które mam w kuferku.

    Enedi, bardzo przydatny jest mały nożyk introligatorski (taki wysuwany z plastikowej obudowy). Można nim szybko, jednym ruchem rozdzielić dwa złączone paski. Używam go też do przycięcia rzęsek u nasady, kiedy potrzebuję króciaków do wyklejenia wewn kącików.

  10. #60
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Ja tez chciałam podziękować za paczke i duzo gratisów, uwielbiam Wasza firmę. Mam pytanie dotyczące klejów, czy macie w planach wprowadzenie innych klejów z bis Mianowicie kleju super speed. Lato sie zbliża a ten klej jest niezastąpiony w gorące dni, u siebie w salonie nie mam klimatyzacji, temperatura jest dość wysoka w lecie i wszystkie kleje wariują oprócz super speed, dodam tez ze ten klej nie robi sie gesty po chwili tak jak inne znanej turystach marki w gorące dni, u mnie w Szwecji cena tego kleju jest dość duża wiec napewno byłabym stała klientka na ten klej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. #61
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Cytat Napisał zania37 Zobacz post
    Ja tez chciałam podziękować za paczke i duzo gratisów, uwielbiam Wasza firmę. Mam pytanie dotyczące klejów, czy macie w planach wprowadzenie innych klejów z bis Mianowicie kleju super speed. Lato sie zbliża a ten klej jest niezastąpiony w gorące dni, u siebie w salonie nie mam klimatyzacji, temperatura jest dość wysoka w lecie i wszystkie kleje wariują oprócz super speed, dodam tez ze ten klej nie robi sie gesty po chwili tak jak inne znanej turystach marki w gorące dni, u mnie w Szwecji cena tego kleju jest dość duża wiec napewno byłabym stała klientka na ten klej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dziękujemy za miłe słowa
    Z tego co wiem, BIS nie ma kleju super speed, ale mamy w planach wprowadzenie nowych klejów. Mamy nadzieje, że przypadną do gustu.

  12. #62
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Ale gapa ze mnie [emoji12] byłam przekonana ze to bis, a tu nie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  13. #63
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Ja dzisiaj odebrałam kolejną paczkę od MLashes i cały czas jestem mega zadowolona i bardzo polecam Wszystko zgodnie z zamówieniem ,miły gratis a paczuszka doszła szybciej niż się spodziewałam

  14. #64
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    przesyłka jak zawsze błyskawiczna

  15. #65
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem.
    Jest już w sklepie, jednak póki co w formie "na zamówienie" .
    MLashes - MLashes

    Mamy nadzieje, że nasze nowości, których mamy kilka w zanadrzu przypadną wam do gustu )

  16. #66
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Dziewczyny który klej sprawdzi się teraz w cieplejszej temperaturze? Najlepiej zeby szybko wiązal ale miał nie za mocne opary- jestem alergiczką. Co radzicie?

  17. #67
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Do tej pory zamawialam dwa razy i jestem bardzo zadowolona.
    Szybka przesylka zagranice.
    Wszystko ok, wiec chyba zloze kolejne zamowienie.

    Moze ktos poradzi mi jaki wybrac klej.
    Szybki, odpowiedni dla teperatury okolo 20 stopni i wilgotnosc 50-60%.
    Do tej pory polubilam sie z HS5,7,11 z Evo.

  18. #68
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Ktoś pytał o neutralizatory ? Dziś wrzucamy na sklep. Trzy zapachy do wyboru

    Zapraszamy pod wieczór, będzie sporo nowości!

  19. #69
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Mlashes czy wrzucicie coś jeszcze dzisiaj z nowości oprócz neutralizatorow?

  20. #70
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Część jest wrzucona, ale to jeszcze nie wszystko

    (do znalezienia w zakładce "nowości")
    Ostatnio edytowane przez mlashes ; 08-04-2015 o 00:41

  21. #71
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Szkoda, ze nie otrzymalam odpowiedzi na pytanie
    Trudno, zaryzyowalam i zamowilam.

    Czy przy nowosciach mini paletek nie ma podanych dlugosci, czy tylko ja tego nie umiem odszukac?
    Chodzi o mini paletki C podkrecone i L-ki?
    Widze tylko grubosc.

  22. #72
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Cytat Napisał SARAHH Zobacz post
    Szkoda, ze nie otrzymalam odpowiedzi na pytanie
    Trudno, zaryzyowalam i zamowilam.

    Czy przy nowosciach mini paletek nie ma podanych dlugosci, czy tylko ja tego nie umiem odszukac?
    Chodzi o mini paletki C podkrecone i L-ki?
    Widze tylko grubosc.
    Faktycznie, przeoczyliśmy, przepraszamy.
    Polecamy zetkę i mastera. Są szybkie i trwałe. Ciężko porównać nam do innych klejów, ale na pewno oba wymienione warto wypróbować

    Minipaletki - 8-13mm. po jednym pasku z rozmiaru tzn 8/9/10/11/12/13

  23. #73
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Dziewczyny ktore juz przetestowaly jakies kleje? I jak wrazenia? Jestescie zadowolone szczegolnie z ktoregos kleju? Ja szukam czegos pracujacego w cieple , ale z nieduzymi oparami i oczywiscie jakiegos szybciora

    Mlashes ktory ma najmniejsze opary?

  24. #74
    Rozkręcanko Avatar mlashes
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Cytat Napisał Marilyn* Zobacz post
    Dziewczyny ktore juz przetestowaly jakies kleje? I jak wrazenia? Jestescie zadowolone szczegolnie z ktoregos kleju? Ja szukam czegos pracujacego w cieple , ale z nieduzymi oparami i oczywiscie jakiegos szybciora

    Mlashes ktory ma najmniejsze opary?
    Jeżeli mowa o szybkich to raczej oparowe i mocne.
    Ale na dniach wejdą nowe kleje więc może one sprostają tym wymaganiom )

  25. #75
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.

    Mam pytanie o rzęsy L brown - jaka to grubość, bo nie ma informacji i nie ma też opcji do wyboru?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 02:15
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 20:30
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •