Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: paznokcie bez kursu

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie paznokcie bez kursu

    witam wszystkich na wstepie powiem z enie mam skonczonego kursu poki co zaczynam przygode z paznokciami latami chodzilam na paznokcie zelowe w pewnym momencie postanowilam sama sprobowac obecnie planuje isc na kurs
    na poczatek kupilam osbie 3 zele i 1 jednofazowy kilka pilniczkow primer finish i inne niezbedne mi rzeczy z firmy modena no i zaczelam robic
    prosze o pomoc co robie nie tak ciezko wychdozi mi krzywa c jak prawidlowo mam ja formowac i co zrobic zeby tak nie przepilowywac skorek
    czy ktos moze mi dokladniej pokazac jak robi sie ksztalt migdala
    dlaczego przepilowuje na gorze zel? klade jenofazowke modeny pozniej 2 warsty zelu i znowuz clear przy pilowaniu czasami dochodze do zelu kolorowego ? co robie nie tak?\

    Prossze o pomoc dziewczynki

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: paznokcie bez kursu

    Chyba nie dostaniesz odpowiedzi.
    Aby robić porządne pazurki o odpowiedniej budowie wydałam mnóstwo pieniędzy na szkolenia. Nie licz na to, że dziewczyny opiszą Ci wszystko krok po kroku bo dochodziliśmy do wszystkiego co teraz umiemy latami.
    Planujesz kurs? - więc zapisz się na szkolenie. Niestety na jednym się nie skończy...

  3. #3
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: paznokcie bez kursu

    pandawielka7 dokładnie tak jak napisała pysialali. Niestety wiedza kosztuje, każda tutaj z dziewczyn wydała mnóstwo kasy, by dojść do perfekcji. Oczywiście, nikt ci nie każe robić kursu od a do z - są liczne warsztaty, pokazy, ale z jednego nie dowiesz się wszystkiego. Dzisiaj nie ma nic za darmo. Wierz mi, że gdyby WSZYSTKIEGO można byłoby się nauczyć z internetu, z filmików to nie byłoby aż tylu różnych szkoleń, firmy wystarczy, że zamieszczałyby tylko same filmiki jak pracować na ich produktach - w końcu nie wychodząc z domu nauczysz się robić paznokcie a sprzedaż ich produktów na pewno wzrosłaby, ponieważ KAŻDY mógłby być sobie stylistą. Z neta nie nauczysz się jak prawidłowo trzymać pilnik, tak by po chwili mieć już idealnie opracowane paznokcie, idealnie nadany kształt. Nie dowiesz się także, jak prawidłowo nakładać żel, jak trzymać pędzelek i inne akcesoria, by później nie piłować niepotrzebnie za dużo, nie mieć pęcherzyków, praktycznie od razu wybudować idealne paznokcie. Nikt ci również nie poda na tacy jak szybko a za razem perfekcyjnie wykonać frencha.
    Tutaj jedynie na forum, możemy Ci podpowiedzieć nad czym jeszcze musisz popracować. Ze zdjęć, które wstawiłaś na pewno widać, ze musisz pilnować kształt na wszystkich paznokciach, by wszędzie był taki sam. Krzywą C również ciężko ocenić bo nie wstawiłaś jej zdjęcia - na pewno na kciuku jest zła. Kolor niestarannie dociągnięty w okolicach wałów okołopaznokciowych. Nie widać w ogóle linii włosa (brak zdjęcia) i tunelu.

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: paznokcie bez kursu

    Kursy są bardzo ważne, ale oczywiście praca i jeszcze raz praca i doświadczenie. Jeżeli się przyłożysz, poczytasz forum to na pewno dowiesz się bardzo dużo. Ja jestem samoukiem i zanim poszłam na kurs to bazowałam na wiedzy która się tutaj znajduje.
    Dla chcącego nic trudnego. Może nie nauczysz się wszystkiego ale na pewno bardzo dużo. Tylko trzeba chcieć i włożyć w to trochę wysiłku. Poszperać, poszukać, poczytać i ćwiczyć.
    Cała wiedza na temat stylizacji na pewno jest tutaj na forum.
    Przeszukuj tematy o odpowiedniej tematyce!
    Myślę, że nie potrzebnie założyłaś osobny temat. Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdują się w postach .
    Trafiają tutaj różne dziewczyny, nie tylko profesjonalistki po kursach. Samouki też !
    I każda zaczyna od podobnych pytań. Wszystko jest na forum, tylko trzeba to odszukać

  5. #5
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: paznokcie bez kursu

    Wszystko co tu napisały dziewczyny to prawda,ja jeszcze od siebie mogę dodać,że to bardzo dobrze,że widzisz swoje błędy.Teraz wystarczy w wyszukiwarce na górze strony poszukać odpowiedzi.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. brzydkie paznokcie
    By asantir in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 10-10-2017, 23:41
  2. Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 2252
    Ostatni post / autor: 10-04-2017, 21:41
  3. Moje paznokcie
    By Ola jestem in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-11-2009, 15:53

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •