Pokaż wyniki 1 do 25 z 35

Temat: Kursy kosmetyczne online ??

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Kursy kosmetyczne online ??

    Hej dziewczyny
    Mam na imię Aneta, od pół roku uczęszczam do szkoły kosmetycznej i chciała bym zrobić kilka kursów np: manicure hybrydowy, żelowy, biologiczny oraz japoński, a także przedłużanie na tipsie i szablonie.
    Manicure hybrydowy, przedłużanie żelem na szablonie oraz manicure japoński robiłam już nie raz sobie i znajomym, znalazłam taką ofertę jak płatne kursy online z certyfikatem oraz zaświadczeniem do MEN i tu moje pytanie, czy szukając pracy w salonie kosmetycznym, takie kursy online z zaświadczeniem do MEN będą brane pod uwagę?
    Bardzo proszę o odpowiedzi.

  2. #2
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    niczego sie nie nauczysz na takim kursie... albo inaczej... błedy które popełniasz nie zostana wyłapane, wiec po co taki kurs ?

    ________________________________________


  3. #3
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    nigdy w życiu nie przyjęłabym osoby, która szkoliła się online, tylko po to by mieć papierek i ma wykonywać to w praktyce. Dla mnie najważniejsze są umiejętności, a nie papierki. Pisanego wiele się zmieści dlatego mogę zatrudniać nawet samouka, ale takiego, który wie co robi i robi to starannie, estetycznie na rynku jest masa dyplomowanych kosmetyczek i kosmetologów, a nawet doktorów, ale w rzeczywistości większość z ich umiejętności mało co odzwierciedlają oceny na dyplomie.

  4. #4
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Moim zdaniem nie da się nauczyć zawodu online - trzeba mieć przy sobie specjalistę który sprawdza co robimy, może pomóc na każdym kroku. Głupio popełniane błędy mogą się później ciągnąć za nami przez lata.

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Zawodowe w Beauty lux na spokojnie wystarczy do pracy, trzeba tylko solidnie się rozwijać, ciągle poprawiać umiejętności. Wtedy docelowo z pewnością zrobicie dokładnie to, czego chcecie. Tylko nie oczekujcie cudów. Żeby dojść do czego poważnego, naprawdę konieczny jest czas.

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Akurat przypadku kosmetologii trzeba być cały czas na bieżąco, jeździć na kursy, szkolenia itp. Ale na wszystkich tych kursach trzeba być OSOBIŚCIE dlatego takie kursy online nie wnoszą absolutnie nic, bo to jest zawód praktyczny a nie teoretyczny. Jeśli zależy Ci na tym, żeby pracować w tej branży musisz wybrać się na szkolenie kosmetyczne, najlepiej w doświadczonej firmie. Ja na przykład swój kurs robiłam w Celebrity Visage Academy w Katowicach Szkolenie kosmetyczne, techniki, szkolenie z makijażu - CVAcademy Dostajesz na własność wszystkie materiały szkoleniowe i skrypty i uczysz się od najlepszych w danej dziedzinie. Ja na przykład miałam kurs z panią Agnieszką, która kształciła się w zakresie wizażu w Paryżu i Mediolanie, więc myślę, że jakąś wiedzę posiada
    Ostatnio edytowane przez ewaja ; 01-08-2016 o 16:19

  7. #7
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Dokladnie popieram jak wyzej doswiadczone Stylistki bardzo dobze to opisaly.ja kiedys robilam takie kursy zeby miec papierek to bylo zalosne i smieszne bo dopiero po czasie zobaczylam ze to nic nie dalo tylko pieniadze nie potzrebnie wyzucone w bloto.pozadny kurs lub doszolenie to podstawa a smieszne kursiki zeby miec papier nie sa iczego warte.jak robisz doszkolenie lub szkolenie to i tak dostajesz wszystkie potrzebne Certyfikaty i Dyplomy a nabywaz wiedze ktorej online nie dostaniesz.

  8. #8
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Kursy online nie są dla każdego. Po za tym uważam, że jeśli kosmetyka to nie online. To wszystko trzeba widzieć z bliska, mieć możliwość zadawania pytań i dopiero na tej podstawie dojdziemy do jakichkolwiek wniosków. A nie online!

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Jak szukałam na stronach rf frakcyjny to widziałam,że mają również szkolenia w swojej ofercie. Zobacz,poniewż słyszałam,że warto

  10. #10
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Online to się nie ma co wybierać bo to Ci nic nie da. Ja na przykład stwierdziłam że chce mieć pewność co do jakości kursu i tego że nie wydam kasy na marnę i jeździłam weekendowo na taki kurs w Akademii Good Look w Warszawie na Mokotowie. Wybrałam taką wersję 120 godzinną - Kursy WIZAŻU I MAKIJAŻU Warszawa - GOOD LOOK - Akademia Wizażu - Kurs wizażu Warszawa + kurs makijażu Warszawa + kursy makijażu i wizażu w Warszawie + kursy indywidualnej nauki makijażu + kurs makijaż, sporo to fakt ale opanowałam do perfekcji na przykład makijaż oka, między innymi smokey eye które zawsze mi się bardzo podobalo

  11. #11

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    nie wiem jak mozna robi kurs typowo praktyczny przez internet, to jakby ktos sie uczyl jezdzic samochodem z youtube

  12. #12
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Nie wierzę w to, że kurs kosmetyczny online może cokolwiek dać.
    Dużo lepiej zrobić go stacjonarnie - bez porównania większe możliwości.
    Tak robiłam szkolenia w Beauty Lux i w zasadzie wyłącznie na tym bazują moje umiejętności.
    Ale oczywiście w tym wszystkim pojawia się kwestia odpowiedniego zaangażowania i pracy.
    Tam macie małe grupy, porządne kosmetyki i wypasiony program, tak więc wiele można z tego wyciągnąć.

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Czy na takich kursach online w ogóle można się czegoś nauczyć?

  14. #14

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Co ciekawe niektóre kursy zawodowe również można odbyć wygodnie online. Mnie zainteresował szczególnie kurs sep 1kv - fajna opcja dla osób związanych z branżą lub takich chcących poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Ceny są naprawdę atrakcyjne więc nie ma co zwlekać i najlepiej jak najszybciej zapisać się na takie szkolenie.





Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 08:27
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 11:45
  3. [29-30.09.2012 Gdańsk] Targi kosmetyczne i Fryzjerskie
    By Blejsia in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-08-2012, 23:26
  4. [2-3.10.2010 Gdańsk] XIII Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie
    By Elizabeth76 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-04-2010, 21:33
  5. Kongres i targi kosmetyczne lne&spa
    By sabati in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-05-2009, 07:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •