Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 35

Temat: Kursy kosmetyczne online ??

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Kursy kosmetyczne online ??

    Hej dziewczyny
    Mam na imię Aneta, od pół roku uczęszczam do szkoły kosmetycznej i chciała bym zrobić kilka kursów np: manicure hybrydowy, żelowy, biologiczny oraz japoński, a także przedłużanie na tipsie i szablonie.
    Manicure hybrydowy, przedłużanie żelem na szablonie oraz manicure japoński robiłam już nie raz sobie i znajomym, znalazłam taką ofertę jak płatne kursy online z certyfikatem oraz zaświadczeniem do MEN i tu moje pytanie, czy szukając pracy w salonie kosmetycznym, takie kursy online z zaświadczeniem do MEN będą brane pod uwagę?
    Bardzo proszę o odpowiedzi.

  2. #2
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    niczego sie nie nauczysz na takim kursie... albo inaczej... błedy które popełniasz nie zostana wyłapane, wiec po co taki kurs ?

    ________________________________________


  3. #3
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    nigdy w życiu nie przyjęłabym osoby, która szkoliła się online, tylko po to by mieć papierek i ma wykonywać to w praktyce. Dla mnie najważniejsze są umiejętności, a nie papierki. Pisanego wiele się zmieści dlatego mogę zatrudniać nawet samouka, ale takiego, który wie co robi i robi to starannie, estetycznie na rynku jest masa dyplomowanych kosmetyczek i kosmetologów, a nawet doktorów, ale w rzeczywistości większość z ich umiejętności mało co odzwierciedlają oceny na dyplomie.

  4. #4
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Moim zdaniem nie da się nauczyć zawodu online - trzeba mieć przy sobie specjalistę który sprawdza co robimy, może pomóc na każdym kroku. Głupio popełniane błędy mogą się później ciągnąć za nami przez lata.

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Zawodowe w Beauty lux na spokojnie wystarczy do pracy, trzeba tylko solidnie się rozwijać, ciągle poprawiać umiejętności. Wtedy docelowo z pewnością zrobicie dokładnie to, czego chcecie. Tylko nie oczekujcie cudów. Żeby dojść do czego poważnego, naprawdę konieczny jest czas.

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Akurat przypadku kosmetologii trzeba być cały czas na bieżąco, jeździć na kursy, szkolenia itp. Ale na wszystkich tych kursach trzeba być OSOBIŚCIE dlatego takie kursy online nie wnoszą absolutnie nic, bo to jest zawód praktyczny a nie teoretyczny. Jeśli zależy Ci na tym, żeby pracować w tej branży musisz wybrać się na szkolenie kosmetyczne, najlepiej w doświadczonej firmie. Ja na przykład swój kurs robiłam w Celebrity Visage Academy w Katowicach Szkolenie kosmetyczne, techniki, szkolenie z makijażu - CVAcademy Dostajesz na własność wszystkie materiały szkoleniowe i skrypty i uczysz się od najlepszych w danej dziedzinie. Ja na przykład miałam kurs z panią Agnieszką, która kształciła się w zakresie wizażu w Paryżu i Mediolanie, więc myślę, że jakąś wiedzę posiada
    Ostatnio edytowane przez ewaja ; 01-08-2016 o 16:19

  7. #7
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Dokladnie popieram jak wyzej doswiadczone Stylistki bardzo dobze to opisaly.ja kiedys robilam takie kursy zeby miec papierek to bylo zalosne i smieszne bo dopiero po czasie zobaczylam ze to nic nie dalo tylko pieniadze nie potzrebnie wyzucone w bloto.pozadny kurs lub doszolenie to podstawa a smieszne kursiki zeby miec papier nie sa iczego warte.jak robisz doszkolenie lub szkolenie to i tak dostajesz wszystkie potrzebne Certyfikaty i Dyplomy a nabywaz wiedze ktorej online nie dostaniesz.

  8. #8
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Kursy online nie są dla każdego. Po za tym uważam, że jeśli kosmetyka to nie online. To wszystko trzeba widzieć z bliska, mieć możliwość zadawania pytań i dopiero na tej podstawie dojdziemy do jakichkolwiek wniosków. A nie online!

  9. #9
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Cytat Napisał ewaja Zobacz post
    Akurat przypadku kosmetologii trzeba być cały czas na bieżąco, jeździć na kursy, szkolenia itp. Ale na wszystkich tych kursach trzeba być OSOBIŚCIE dlatego takie kursy online nie wnoszą absolutnie nic, bo to jest zawód praktyczny a nie teoretyczny. Jeśli zależy Ci na tym, żeby pracować w tej branży musisz wybrać się na szkolenie kosmetyczne, najlepiej w doświadczonej firmie. Ja na przykład swój kurs robiłam w Celebrity Visage Academy w Katowicach Szkolenie kosmetyczne, techniki, szkolenie z makijażu - CVAcademy Dostajesz na własność wszystkie materiały szkoleniowe i skrypty i uczysz się od najlepszych w danej dziedzinie. Ja na przykład miałam kurs z panią Agnieszką, która kształciła się w zakresie wizażu w Paryżu i Mediolanie, więc myślę, że jakąś wiedzę posiada
    Droga ewaju uprawiasz wspaniałą ściemę.
    Pani Agnieszka widziała Mediolan i Paryż na National Geografic. Może wpierw wypadałoby zrobić studia z kosmetologii? Już czas... :-)

    A co do Dyrektora finansowego...

    Tu można sobie zakupić jego przeterminowane długi:

    https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/184084/Borys-Maik

  10. #10
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Zawodowe szkolenia organizujesz przez beauty lux, tam masz prowadzone kursy na wysokim poziomie, tam powinni cię do wszystkiego przygotować, ale oczywiście dojście do naprawdę wysokiego poziomu, wymaga ogromu czasu i dopiero tak można zdecydowanie zrealizować cele.

  11. #11
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    oraz ciwczen ,cwiczen i cwiczen.praktyka dopiero wiele rzeczy nauczy.pozadny kurs może doszkolenie i wtedy probowac probowac i jeszcze raz probowac.

  12. #12
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Dokładnie. To nie jest zawód, w którym bazujesz na tym, czego nauczyłeś się dziś. W tym zawodzie cały czas pracujesz na siebie, aby pokazać jakie masz umiejętności. A docelowo wszystko jest naprawdę do zrobienia.

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Też zastanawiałam się nad takim kursem, ale myślę, że lepiej zrobić go stacjonarnie. Chociaż nie tyle zależy mi na papierku o ukończeniu kursu, co zdobyciu umiejętności.

  14. #14
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Śmiało możesz iść do Beauty lux, pewnie że przygotują cię do zawodu i wszystkiego nauczą. Musisz tylko solidnie podejść do tematu. To nie jest tak, że nagle z niczego wejdziecie na wysoki poziom - każda technika powinna być wielokrotnie przećwiczona i wtedy dopiero to będzie miało sens.

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Wiele dobrych youtuberek uczyło się online z internetu, więc może jednak da się?

  16. #16
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Uczyło się one kosmetyki? A które?

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Osobiście nie wyobrażam sobie trochę kursów online. Czułabym się pewniej na kursie stacjonarnym gdzie na bieżąco otrzymywałabym podpowiedzi, sugestie. Jasne można spróbować online, mogę się mylić i może będzie to dobra nauka

  18. #18
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Pewnie w niektórych tematach można, ale nie we wszystkich, a już na pewno nie mają one sensu w kosmetyce. Tutaj przecież ktoś musi obserwować co robicie i was poprawiać. W przeciwnym wypadku te błędy zostaną utrwalone na zawsze.

  19. #19
    Debiutantka Avatar kliklik
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    hm kurs online kosmetyczny a gdzie tu w praktyce nauka? Niczego się tak na pewno nie nauczysz

  20. #20
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Beauty lux i zdrowe podejście do tematu pielęgnacji.
    Pewnie, że online nie da się nauczyć zawodu, ale to już chyba dokładnie ustaliliśmy. Poziom jaki osiągniecie w praktyce zależy po prostu od was.

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Kursy online są dobre jako dodatkowe szkolenia, ale jednak nie bazowałabym tylko na nich.

  22. #22
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    No na pewno nie warto na nich bazować, bo niczego się nie nauczycie. Kosmetyczka musi nad sobą pracować, stale się rozwijać, doskonalić umiejętności. To absolutnie nie jest zawód, w którym można stanąć w miejscu. Zrobicie tak, to stracicie klientki.

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Hej dziewczyny! A jak wam się widzi oferta takiej Akademii Kursów Kosmetycznych Beauty Extra z Warszawy? Czaję się, żeby u nich zrobić sobie kurs przedłużania rzęs. Może znacie ta szkołę? Jak z jakością kursów? Czy warto? Nie ukrywam, że zależy mi na wysokiej jakości szkoleniu, bo odkładam na ten kurs od jakiegoś czasu, więc chcę dobrze zainwestować te pieniądze.

  24. #24
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Pamiętaj, że najlepsze efekty dają po prostu szkolenia zawodowe. Wtedy ta nauka jest konkretna i nie tracisz czasu. Sama wiem jak to było u mnie. Regularne, kilkuletnie szkoły opierają się za bardzo na bzdurach, których i tak w praktyce się nie wykorzystuje.

  25. #25
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kursy kosmetyczne online ??

    Hmm ja przykładowo nie wyobrażam sobie robić jakiekolwiek kursy online. Dla kosmetologów i kosmetyczek znalazłam dobre kursy w pimik.pl . Po nich przynajmniej mam satysfakcjonująca mnie, przydatną wiedzę. Wiec za nic w świecie nie zmieniła bym tego na jakiś przypadkowy kurs online. Ale to moje zdanie, nie musicie się ze mną zgadzać oczywiście.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 08:27
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 11:45
  3. [29-30.09.2012 Gdańsk] Targi kosmetyczne i Fryzjerskie
    By Blejsia in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-08-2012, 23:26
  4. [2-3.10.2010 Gdańsk] XIII Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie
    By Elizabeth76 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-04-2010, 21:33
  5. Kongres i targi kosmetyczne lne&spa
    By sabati in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-05-2009, 07:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •