Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 32 z 32

Temat: Kasa fiskalna, którą polecacie ???

  1. #26
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Kasa fiskalna, którą polecacie ???

    Cytat Napisał karinam Zobacz post
    Wiem, że z kas korzystamy wszystkie już od marca, ale wypowiem się także. Ja mam firmy Novitus, model Mala Plus. Wzięłam taką, bo najtańsza na jaką natrafiłam w moim mieście. US wrócił mi za nią 700zł. Niestety, jeśli w ciągu 3 lat zrezygnuję z prowadzenia działalności to muszę tę kwotę zwrócić. Ciekawostka: w pierwszy dzień użytkowania kasy miałam kontrolę z US . Powariowali... W ogóle gdybym wiedziała (zakładając firmę rok temu), że będę musiała posiadać kasę fiskalną, to bym nie otwierała działalności.

    A co w sumie ta kasa ci zmieniła? Czy to taka wielka niedogodność? Jak dla mnie posiadanie własnej DG to nie tylko kwestia niewygody z powodu kasy, ale wiele wygody no i profitów jak chociażby to, że masz ubezpieczenie. Lepiej robić cały czas na czarno? Według mnie nie!

  2. #27
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Kasa fiskalna, którą polecacie ???

    Polecam ten artykuł http://funno.pl/jak-odzyskac-do-700z...asy-fiskalnej/ bo można sie dowiedzieć jak zaoszczedzić przy zakupie kasy fiskalnej.

  3. #28
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Kasa fiskalna, którą polecacie ???

    Ja mam kasę Posnet Mobile EU ze sklepu Fiscash i jestem bardzo z niej zadowolona. Jest mała, prosta w obsłudze i całkowicie wystarcza na potrzeby mojego salonu kosmetycznego.

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Kasa fiskalna, którą polecacie ???

    Witam. Ja także polecam kasę fiskalną Posnet. Jest mała, ładna i bardzo poręczna, mieści się w jednej dłoni. Przypomina o raportach dobowych, a kopię paragonu zapisuje w pamięci, ma wytrzymałą baterię. Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

  5. #30
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Kasa fiskalna, którą polecacie ???

    Ja osobiście gorąco polecam Elzab K10 z intermarket.com.pl . Bardzo prosta w obsłudze, ładnie wygląda no i cena nie jest duża. Myśle,że mobilna kasa na początek powinna wystarczyć

  6. #31
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Kasa fiskalna, którą polecacie ???

    Niezależnie od tego, na wybór jakiej kasy się zdecydujesz, musisz zadbać o to, aby była zalegalizowana przez Urząd Skarbowy. To nie wszystko - uważam, że jeśli prowadzisz biznes w handlu, powinnaś rozważyć również zaopatrzenie się w terminal płatniczy. Na rynku nie brakuje firm, które posiadają je w swojej ofercie. Jest nią między innymi https://www.paytel.pl/pl/nasza-ofert...le-stacjonarne

  7. #32
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Kasa fiskalna, którą polecacie ???

    Bardzo dobrze, że można na tym forum znaleźć również wątki o takiej tematyce. Jeżeli chcecie wiedzieć gdzie warto sprawdzić kasy fiskalne online to polecam ofertę tego sklepu: https://madexkasy.pl/produkty/kasy-fiskalne/ Jakiś czas temu miałam okazję zamawiać u nich nową kasę oraz terminal. Oba sprzęty świetnie się sprawdzają.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kasa fiskalna - obowiązek?
    By asia in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 20-11-2021, 17:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •