Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Odpadajacy, pekajacy zel

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odpadajacy, pekajacy zel

    Hej, jestem poczatkujaca amatorka. Poniewaz nie mam z kim zostawic dziecka usiluje nauczyc sie metody zelowej i samodzielnie zajac sie swoimi paznikciami. Kupilam zele allepaznokcie, lampe 36v. Nie przedluzam paznokci, tylko maluje na swojej plytce. Z reguly paznokcie wytrzymujanu mnie 2 dni, zaczynaja pekac i odpadac, z latwoscia moge je tez odkleic. Zastanawiam sie czy blad tkwi w mojej technice, czy e zelach.
    Najpierw zcieram stare pozostalosci zelu, staram sie zetrzec jak najwiecej. Potem szlifuje na lekki mat to co zostalo, czyli troche zelu i moja plytke. Cleaner, Potem primer , 2 min w lampie, potem zel 3 min w lampie, znow zel i 3 min w lampie , ponownie zel i 3 min w lampie, nastepnie nablyszczacz 2 min i czyszcze cleanerem-tyle wywnioskowalam z filmikow i jakisn tutoriali.
    Prosze o pomoc
    Ps. Co sadzicie o zelach eclair?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Odpadajacy, pekajacy zel

    Może najpierw poczytaj trochę żelami nie maluje się paznokci,dlatego odpadają,trzeba je odpowiednio zbudować-dlatego też pękają. Allepaznokcie to bardzo dobra firma na początek do ćwiczeń.

    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...matach-61.html

    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...ajacy-zel.html

    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...zurkach-7.html


  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Odpadajacy, pekajacy zel

    po co po primerze do lamy, primer musi tylko odparować, może zrób zdjęcie paznokci i pokaż jak wyglądają?
    Może też za bardzo ,,ścierasz,, żel i swoją płytke przez co jest osłabiona...
    Z filmików wiele sie nie nauczysz niestety.
    Żele eclair są dobre, pracowałam na nich jakiś czas i wszystko było ok.

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Odpadajacy, pekajacy zel

    Wygladaja tak

  5. #5

    Domyślnie Odp: Odpadajacy, pekajacy zel

    Musiałbyś może iść na jakiś kurs, bo samej z siebie ciężko się nauczyć, a z filmików tak jak koleżanka wyżej napisała nie nauczysz się. Lepiej zainwestować w rozwój, niż komuś krzywdę zrobić i stracić klientki

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Odpadajacy, pekajacy zel

    Dzieki za odpowiedzi ja nie ucze sie tej metody dla zdobywania klientek, tylko na wlasny uzytek, niestety na taku kurs ani nie mam mozliwosci sie wybrac, ani tez srodkow, chyba ze ktos wie czy sa moze jakies dofinansowania ( tylko nie jestem osoba bezrobotna), wiec niestety pozostaje mi wiedza z internetu.
    mam jeszcze jedno pytanie , pewnie glupie.... czy ta pierwsza warstwa zelu moze byc zrobiona zelem kolorowym , tym samym ktorym robie 2 i 3 warstwe, czy do pierwszej fazy sluzy inny zel?

  7. #7
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Odpadajacy, pekajacy zel

    Używaj new nails, ich odżywki na wzmocnienie paznokcia. U mnie swego czasu to naprawdę bardzo pomogło, a same paznokcie miałam w kiepskim stanie. Teraz już mnie to nie dotyczy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •