Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: zdobienia paznokci na hybrydach

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie zdobienia paznokci na hybrydach

    Jeżeli taki temat się już pojawił to proszę o przekierowanie lub komentarz z linkiem.
    CZEŚĆ DZIEWCZYNY
    Mam problem ze zdobieniem paznokci na hybrydzie. Konkretnie cienkie tasiemki ozdobne do paznokci służa mi do zrobienia kolorem równiutkich pasków, na zwykłym lakierze wychodz to idealnie, natomiast na hybrydzie nie wychodzi mi wcale. Mimo cieniusienkiej warstwy lakieru albo przecieka pod tasiemką albo taisemka wraz z hybrydą utwardza się w lampie kolejny problem to gradient kilku kolorów, na zwykłych lakierach: na skórki stosuję klej magic, zasycha przykładam kilka warstw do porządanego cieniowania i zrywam dookoła klej. jest cacy bez zabrudzeń dookoła, a jak nawet to przejade lekko korektorem ze zmywaczem i skórki są czyściutkie. Natomiast w hybyrdzie ten klej utwardza mi się w lampie! więc muszę położyc jedną warstwę kleju na skórkach, na paznokciu warstwa kolorów, zerwać klej i utwardzić paznokcieć bez zabrudzeń skórek hyrbydą, następnie kolejny raz nakładam klej czekam az zaschnie, nakładam następną warstwę hybyrdy itd marnowanie czasu! a nie mogę nałożyć kilka warstw po sobie bo przeciez hybryda musi się utwardzićnie zasycha jak lakier , więc intensywniejsze cieniowanie wychodzi gdy każda warstwa będzie utwardzona-logiczne. help!
    to moje największe zmory. pomóżcie jeśli widzie jakieś rozwiąznie albo popowiedzcie swoje metody
    pozdrawiam

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar megi22241
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: zdobienia paznokci na hybrydach

    o tych kilka kolorow to chodzi ci o ombre?

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: zdobienia paznokci na hybrydach

    Ja tych tasiemek nie używam do robienia pasków - kleje je tylko jako samodzielną ozdobę. A co do cieniowania to pionowe robie normalnie pedzelkami z hybrydy ,a poziome gabkeczka i to co wyjdzie na skorki to czyszcze od razu ( chociaz staram się robić tak, żeby nie wyjeżdżać).

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: zdobienia paznokci na hybrydach

    Cytat Napisał megi22241 Zobacz post
    o tych kilka kolorow to chodzi ci o ombre?
    tak, gradient to cieniowanie kolorami od najjaśniejszego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [18.09.2011 RUMIA] Pokaz stylizacji i artystycznego zdobienia paznokci
    By Klaudia*W in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-09-2011, 21:26
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-10-2010, 21:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •