Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 387

Temat: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

  1. #351
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    ale to ma tylko 23 wat ale skoro zbiera pyl to Ci ufam i wierze dziekuje kochana jestes;*

    a ten http://allegro.pl/simplynails-pochla...384931402.html

  2. #352
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    wszystko co jest powyżej 20W jest już lepsze bo mocniej zasysa pył
    ważne aby był również cichy ... proszę Cię bardzo

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  3. #353
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Hej

    kupiłam sobie pochłaniacz polecony przez Nyszę, zbiera trochę lepiej od mojego poprzedniego, ale to jeszcze nie to czego oczekuję i dlatego zastanawiam się nad zakupem tego http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1
    czy ktoś już go używał, warto?

  4. #354
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    moim zdaniem trochę drogo jak na tą moc, nie sądzę żeby był zawrotny. ale kto wie?

    dobrym testem przez zakupem pochalaniacza jest wlaczyc go i przystawic chusteczke chigieniczną taką z pudełka (jest lżejsza niż te paczkowane). od razu będzie widać jak zasysa

  5. #355
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    zamierzam wreszcie zakupic pochlaniacz i zastanawiam sie nad tym PROFESJONALNY POCHŁANIACZ PYŁU - biały 27 cm powiedzcie mi czy taki jest wystarczajacy ?

  6. #356
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    ja tez go kupiłam bo mój poprzedni był za duzy ... jak tylko wypróbuje to napisze jak sie sprawuje pozdr
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  7. #357
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    asia szukam dobrego pochłaniacza, bo przetestowałam już kilka i każdy słabo wciąga i mam pełno pyłu wokół pochłaniacza, woreczki też nie są szczelne i pył wciągnięty wydostaje się bokami, myślałam też nad promedem, ale nie widzę żadnych opinii na jego temat.

    agaciorka moc ma sporą, ale jak się sprawuje nie mam pojęcia, bo tego akurat nie miałam okazji używać.

  8. #358
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Ja juz tez nie wiem co mam robic, kupilam pochlaniacs taki z trzema wiatrakami i caly pyl ktory zasysa wylatuje bokami, czyli wszystko na okolo jest brudne ... Kiedys zalozylam dwa worki na raz ale i tak nic to nie dalo

  9. #359
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Cytat Napisał minimouse Zobacz post
    Ja juz tez nie wiem co mam robic, kupilam pochlaniacs taki z trzema wiatrakami i caly pyl ktory zasysa wylatuje bokami, czyli wszystko na okolo jest brudne ... Kiedys zalozylam dwa worki na raz ale i tak nic to nie dalo
    u mnie ta sama bajka chyba kupię sobie na próbę z biomak'u, a nóż będzie lepszy...

    no i zamówiłam z biomak'u pochłaniacz, ale przysłali mi nie ten co zamówiłam, przysłali ten okrągły tornado. Pan powiedział mi przez telefon, że jak chcę to mogę sobie ten przez tydzień potestować i jak nie będzie mi odpowiadał, to wymienią na ten, który faktycznie zamówiłam. Wczoraj użyłam go pierwszy raz i nigdy więcej! Max 1/3 pyłu w woreczku, reszta rozdmuchana dookoła! Dziwnie jest opisany z mocą na stronie, bo jest silny i mocno wciąga, ale co z tego jak jest totalnie nieszczelny, to już lepsze są pochłaniacze najzwyklejsze z allegro. Ten, który faktycznie zamówiłam jest bardziej zabudowany, ma po bokach dodatkowe szybki i mam nadzieję, że nie będzie też tak rozdmuchiwał pyłu, bo chyba się wścieknę...
    Ostatnio edytowane przez markotka ; 01-09-2013 o 13:01

  10. #360
    Wczytuje się Avatar phoenix
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    wien
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Hej dziewczyny
    Prosze o porade
    Znalazlam dwa pochlaniacze o mocy 25 W roznia sie tylko wygladem a moze sie myle pomozecie w wyborze ?
    Pochłaniacz pyłu - Simply Nails/ Simplynails chodzi mi o ten tanszy i drozszy ... w opisie jest to samo

  11. #361
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    DZiewczyny czy jakaś firma produkuje pochłaniacze,ale takie bardzo zabudowane?

    Mój coś podobnego do tego
    POCHŁANIACZ DO PYŁU Naildesign do zel i akryl (3765894642) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    aż prosi się o wyrzucenie
    Normalnie go nienawidzę!...
    Syf,brud i jeden wielki śmietnik...Tak właśnie wygląda miejsce mojej pracy po piłowaniu żelu.
    Nie wiem,moze dla kogoś kto robi mani a okazjonalnie bawi się zelem taki pochłaniacz jest ok,ale jak ja piłuje mase kilka razy dziennie to juz mam serdecznie dość.

    Pył jest wszędzie.Usyfione lampy uv,frezarka,dozowniki..czyli wszystko to co powinnam i mam pod ręką.
    ograniczyłam jak tylko mogłam stawianie preparatów pomocniczych na stoliku,ale nie ukrywam,ze jest to diabelsko męczące.
    Generalne oczyszczanie wszystkiego z pyłu jak ma sie klientki jedną po drugiej,albo jak się trafi jakieś opóźnienie wykańcza mnie psychicznie.

    Jak Wy sobie radzicie z tymi pochłaniaczami?POMOCY

  12. #362
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Mam obecnie pochlaniacz z jednym wiatraczkiem,niby dobrze zasysa,a jednak wszedzie pelno pylu. Przed nalozeniem worka proponuje obudowe pod spodem owinac zwykla,miekka wata,na to worek i jeszcze dodatkowo nakladam gumke,mam wrazenie,ze ta w worku jakos slabo dociska. Szczelnie i nic nie wywiewa pod spodem, worek wymieniam co 3-4 klientki, im mniej w worku tym lepiej wciaga pyl,mam wrazenie,ze jezeli worek jest zapelniony,wlatujace powietrze nie ma mozliwosci swobodnie wyleciec przez worek pod pochlaniaczem i wybija je z powrotem gora, dlatego zastanawiam sie nad kupieniem pochlaniacza biomak tego do pedicure. to urzadzenie wyglada na interesujace, choc opinie na rosyjskim forum sa rozne,z tego co zrozumialam tez malo szczelne i chyba nawet w Young nails je gdzies widzialam,ale nie jestem pewna. https://www.youtube.com/watch?featur...vCVHt8WsY&NR=1. jest tez AIR MAGIC,moze malo elegancko wyglada,ale opinie ma swietne,stronka do zerkniecia Ěŕíčęţđíŕ˙ âűň˙ćęŕ "Ŕir-Magic" - Ęëóá Íĺéë Ěŕńňĺđîâ - NailClub™, tylko gdzie to w Polsce znalezc? oficjalna stronka dystrybutora http://www.airmagic.com.ua/. Iw dodatku pochlania tez w znacznym stopniu zapach liquidu
    Ostatnio edytowane przez marchewka1 ; 06-12-2013 o 16:46

  13. #363
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Ja przeszłam już test pochłaniaczy, miałam chyba z 8 różnych i stwierdzam, że im pochłaniacz ma większą moc, tym więcej pyłu wydmuchuje od spodu czy bokami. Testowałam też 2 pochłaniacze biomaka-taki mały okrągły (totalna porażka, zupełnie nieszczelny) i ten http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1 jest faktycznie dobrze zabudowany, ale przy tym bardzo głośny, nie mniej jednak pył wciąga bardzo dobrze i nie wydmuchuje go.
    Teraz mam taki pochłaniacz Pochłaniacz pyłu 3 wentylatory PS3 MAX 35 kolorów (3777657640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mocy niesamowitej nie ma, ale też nic nie wydmuchuje, co prawda rękawiczki mam w pyle całe, ale wolę to, niż pył wszędzie dookoła(zaczynałam na takim samym z jednym dużym wiatrakiem i też był ok).
    W jakiejś gazecie paznokciowej czytałam o pochłaniacza centralnych, że są najlepsze, ale to wiąże się z całą instalacją jak w przypadku np klimatyzacji. Bardzo dobrze podobno sprawdzają się też frezarki z pochłaniaczem, ale to też drogi interes.

    phoenix z Twojego linku miałam ten droższy-rozdmuchiwał bardzo pył (na allegro kupiłam go za 99zł już z przesyłką)

  14. #364
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Witam,czy ktos mial przyjemnosc pracowac na takim pochlaniaczu? POCHŁANIACZ PYŁU PROMED TIPSY MANICURE PEDICURE (3796737366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub moze ktos slyszal jakies opinie? dziekuje za informacje

  15. #365
    Debiutantka Avatar Senaliah
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Cytat Napisał gosia666 Zobacz post
    ja wylicytowalam niedawno taki pochlaniacz SimplyNails, Pochłaniacz Pyłu, NOWOŚĆ 25 Watt! (1725592185) - Aukcje internetowe Allegro za 66zl mi sie udalo ma 25 wat jest taki maly,zgrabny akurat do 'domowego' uzytku.balam sie,ze moze bedzie glosny,ale nie jest i ciagnie jak wariat
    Hej, nie odbierz tego źle ale masz dowod na to ze on ma 25 watt? Jest taka informacja zamieszczona na nim? Pytam bo wszedzie gdzie ogladam takie same to maja ponizej 20watt. z gory dzieki za odp

  16. #366
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    A ja tak klęłam ten swój pochłaniacz,że chyba się obraził i padł.Popsuł się ten guzik do włączania i od wczoraj od południa lipa wielka.
    Kolejny niespodziewany wydatek potrzebny jak wrzód na d...e

  17. #367
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    może go rozkręć i może kabelki się tylko wyrobiły od włącznika Ja to zawsze lubiłam grzebać w takich urządzeniach

  18. #368
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Wyjęłam wczoraj ten guzik,ale tam tylko jakies styki
    Nic więcej
    Mam koleżankę,która lubi takie roboty to może ją jakoś zwerbuję,ale i tak przydałby sie nowy ,bo tego to już nawet doczyścić nie mogę.

  19. #369
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Dziewczyny orientujecie się gdzie, oprócz allegro, można kupić pochłaniacz pyłu promed, bo za chiny ludowe nie mogę nigdzie znaleźć?

  20. #370
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Swoj kupilam tutaj Pochłaniacz pyłu Nr Art. 230110. Jest dosc duzy,latwy w czyszczeniu i przede wszystkim bardzo szczelny.Po wlaczeniu zwyklego pochlaniacza,mam na mysli te z woreczkami,unosi sie wszedzie pyl, tutaj nie mam tego problemu,pyl nie unosi sie i nie jest wywiewany spod pochlaniacza, jest moze troszke glosniejszy,ale mysle ,ze to nic w porownaniu z czystym otoczeniem,a ja mam czarne meble i podloge. Jest dosc drogi,ale bezkonkurencyjny. Oszczedza czas, a przede wszystkim zdrowie.

  21. #371
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    marchewka1 ja właśnie mam ten zwykły pochłaniacz
    na początku dobrze wciągał ale teraz kiepski sie zrobił
    zmieniam często worki ale doczyscic go to nie wiem jak
    całe szczęście ze ten wiatrak jest od mojej strony to klienta go nie widzi
    fajny jest ten co masz o skoro piszesz ze nie kurzy sie z niego to będę musiała sobie taki sprawic

  22. #372
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    marchewka dziękuję tylko kurcze to jest ten sam sprzedający co na allegro, a ma trochę kiepskich komentarzy... poza tym ma wystawionych kilka aukcji z tym pochłaniaczem, a jak zadzwoniłam zapytać kiedy by wysłali, to okazało się, że nie mają pochłaniaczy na stanie... Przetestowałam już masę pochłaniaczy i żaden nie spełnił moich oczekiwań i postanowiłam spróbować jeszcze z tym. Mam podejrzenie astmy kaszlowej, więc tym bardziej muszę zadbać o swoje zdrowie, a jak piszesz, że ładnie pochłania to tym bardziej jestem zachęcona, ale obawiam się trochę sprzedającego.

  23. #373
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Nie sprawdzalam ich komentarzy na allegro,ale ze sklepem nie mialam problemow,jak to sie mowi szybko i sprawnie. Cenowo nie wychodzi drozej kupic ze sklepu Promed w Niemczech, tylko nie wiem ile za przesylke licza.promed Nailfan -complete- | 19-Dust extraction | 1-Manicure and Pedicure | promed? GmbH - Kosmetische Erzeugnisse. Zerknij tez tutaj http://www.nded.pl/index.php? za przesylke do Polski wyswietla prawie 50zl,tej strony jednak nie znam
    Ostatnio edytowane przez marchewka1 ; 25-03-2014 o 15:54 Powód: nowe dane

  24. #374
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    A powiedz mi, bardzo głośny jest, bo jak widzę te prawie 50db, to jestem trochę przerażona? Miałam klimatyzator przenośny o takich parametrach i nie mogłam znieść tego szumu :/

  25. #375
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Wlasciwie to raczej powiedzialabym,ze ten pochlaniacz szumi niz halasuje,mozna spokojnie rozmawiac nie podnoszac glosu, mi nie przeszkadza. Tutaj mozesz zerknac i posluchac
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ,

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •