Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 61213141516
Pokaż wyniki 376 do 387 z 387

Temat: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

  1. #376
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    dziękuję Ci bardzo, przekonałaś mnie

  2. #377
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Cześć!

    Dziewczyny, aktualnie jestem na etapie poszukiwań jakiegoś dobrego pochłaniacza pyłu do salonu. Przejrzałam ten wątek od początku do końca, lecz niestety większość wstawianych linków do polecanych pochłaniaczy nie jest już aktywna. Więc w związku z tym, po przejrzeniu Allegro, chciałabym się Was doradzić i prosić o pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu
    Zatem znalazłam kilka moim zdaniem dość interesujących aukcji:

    SimplyNails, Pochłaniacz Pyłu, NOWOŚĆ 25 Watt! (4160975267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    POCHŁANIACZ PYŁU (PS1) 1x120X120mm + PREZENT FV (4185014592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Pochłaniacz Pyłu Sonobella BS-208 biały fv gwar12m (4174052021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    PROFESJONALNY POCHŁANIACZ DO PYŁU 28x27x11,5 CM (4177288674) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    NIEZAWODNY Pochłaniacz Pyłu + GRATIS 3 woreczki (4181666992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    CK* Kosmetyczny Pochłaniacz Pyłu Jedyne 119zł/szt! (4197813651) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Wentylator do manicure pochłaniacz pyłu biały (4197625618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Czy któryś z pochłaniaczy z powyższych aukcji możecie naprawdę polecić, macie może z którymś z nich jakieś doświadczenia? Z góry dzięki za wszystkie rady

  3. #378
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    zebra ja mam ten drugi
    Pochlaniacze z wszystkich twoich linków
    (zobaczylam tylko zdjęcia)
    sa identyczne tylko inaczej wyglądają
    ja z mojego jestem zadowolona
    za często nie robię paznokci
    średnio co 5 raz zmieniam woreczek
    kurz wciąga dobrze

  4. #379
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Miałam prawie wszystkie przez Ciebie podane i jeszcze kilka innych, szukałam do skutku no i znalazłam, dziewczyny mnie tu jeszcze dodatkowo przekonały-promed, jak do tej pory nie miałam lepszego pochłaniacza. Te z linków, to wg mnie wszystko jeden czort, te z mniejszą mocą są cichutkie, słabo wciągają, ale też nie wydmuchują pyłu bokami, z większą mocą są głośniejsze, lepiej wciągają pył, ale za to wydmuchują go od spodu lub bokami. Część pyłu oczywiście wciągną, ale i tak wszystko dookoła miałam w pyle. Przy pochłaniaczu promed stanowisko pracy mam czyste, trochę pyłu osiada mi na rękawiczkach jak pracuję frezarką, ale to nie to samo co przy innych pochłaniaczach. Różnica w cenie jest ogromna, ale w jakości też.

  5. #380
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Ja mam ten pierwszy niestety nie polecam nie ma dobrego ciagu po kazdym uzyciu frezarki musze czyscic biorko z pylu i na rekawiczkach tez duzo zostaje

  6. #381
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Ja używam osobiście pochłaniacza z 3 wiatraczkami i wszystko działa świetnie.Kupiłam na allegro u tego użytkownika
    Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Dostępne są też z dwoma i jednym wiatraczkiem.Polecam, pochłaniacz jest duży i naprawdę fajnie się sprawdza.Plus fajnie wygląda

  7. #382
    Debiutantka Avatar Sandi91
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Szczecin - okolice
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Tez myślę o zakupie pochłaniacza chyba najlepiej biały nie widać tak wszystkich drobinek pyłu

    PS: Potrójny jest megaa ! <3

  8. #383
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Cytat Napisał marchewka1 Zobacz post
    Swoj kupilam tutaj Pochłaniacz pyłu Nr Art. 230110. Jest dosc duzy,latwy w czyszczeniu i przede wszystkim bardzo szczelny.Po wlaczeniu zwyklego pochlaniacza,mam na mysli te z woreczkami,unosi sie wszedzie pyl, tutaj nie mam tego problemu,pyl nie unosi sie i nie jest wywiewany spod pochlaniacza, jest moze troszke glosniejszy,ale mysle ,ze to nic w porownaniu z czystym otoczeniem,a ja mam czarne meble i podloge. Jest dosc drogi,ale bezkonkurencyjny. Oszczedza czas, a przede wszystkim zdrowie.
    Witam

    A mozesz mi powiedziec czy ten pochlaniacz jet wygodny to znaczy czy nie jest za wysoko ustawiony bo z tego co widze to kawal klocka z niego
    I z czego jest ta czarna podkladka pod dlon klientki to plastik, czy cos miekkiego?

    Dziekowac

  9. #384
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    witam https://www.youtube.com/watch?v=K__BfaMGIRo mozesz zerknac jak wyglada ten pochlaniacz,jest duzy to fakt,ale ma swietne filtry,mi pasuje ,jest w sam raz, podkladka jest z dosc miekkiej gumy ,szybko sie plucze pod biezaca woda

  10. #385
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    Dziewczynyv kusicie tym pochlaniaczem, tez wlasnie chcę zmienic bo mam dosc tego pyłu, ale zastanawiam sie czy jet on wygodny podczas wykonywania nail art czy stylizacji na paznokciach klientki, chodzi mi o to ze przy tym klasycznym miekkim dlon ladnie mozna podeprzec, natomiast nie wiem jak tutaj, to jednak twardy plastik, czy wygodnie wam sie stylizuje paznokcie przy tym pochlaniaczu? Opieracie na nim swoje dlonie podczas pracy?

  11. #386
    Debiutantka Avatar Sofia
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    8

    Smile Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    W ofercie jest taki oto pochłaniacz:

    POCHŁANIACZE PYŁU

  12. #387
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

    ja ostatnio kupiłam ten z allepaznokcie .zdj zapożyczone z ich str uważam ze mogę ponieważ ten o to kupiłam i to jest mój pierwszy pochłaniacz jestem mega zadowolona.poniewaz wlasnie wygodny jest dla klientki,klientka może obie dłonie nawet dla wygody polozyc nie chodzi glosno i jest mocny.przed zakupem tez wlasnie dużo szukałam na forum i dziewczyny z forum mi powiedziały na co zwracać uwagę mi poki co starczy.jak już otworze wlasny alon może kupie większy .zobzacze jak długo będzie ten chodzil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •