Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 387

Temat: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu

  1. #26
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    Jak najbardziej sie z Tobą zgadzam, tylko niewiem jaka moc jest już taka porządna przy pochłaniaczu.
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    ja mam w pracy biureczko z wbudowanym pochłaniaczem, ale przekonałam sie że jednak lepiej działa jak kupi się sam odrebny pochłaniacz bo pył dokładniej jest zasysany. Jestem właśnie przed kupnem narazie wybiore taki tańszy z jednym wiatraczkiem lepiej taki niż zaden a czesto będę go transportować wiec im mniejszy ten lepszy póki co

  3. #28
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    Cytat Napisał pa_pi1 Zobacz post
    Jak najbardziej sie z Tobą zgadzam, tylko niewiem jaka moc jest już taka porządna przy pochłaniaczu.
    35W jest chyba ok

  4. #29
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    ja bym kupowała jak największą, kiedys sobie mikser spaliłam i jestem uprzedzona ale nie mam pochłaniacza więc nie mogę doradzić

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    hmm moje wiatraki mają po 12 V każdy i ciągną super

  6. #31
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    No bo właśnie nie podają ilości watów , tylko o napięciu piszą 12V
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  7. #32
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    moj ma tylko jeden wiatraczek ale tez spelnia swoja role nawet bardzo..... wczesniej to wszystko bylo w pyle a teraz..... hymmmm..... polecam bo naprawde pomocne urzadzonko

  8. #33
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    A możesz sprawdzić jaką ma moc (wat) ?
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  9. #34
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    a jak używacie? ja też zastanawiam się nad kupnem i jakby tak codziennie chodził te 8-10 godzin z przerwami, to co najlepiej zdałoby egzamin? 1 wiatrak? czy 2?

  10. #35
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    moj ma jesli sie nie myle 20 watt
    ja mialam dwuwiatrakowy i ogolnie bylam zadowolona dopoki nie zmienilam na jedno wiatrakowy
    1 wiatrakowy jest dla mnie lepszybo ma wiekszy wiatrak przez co automatycznie bierze wiecej pylu.a nawet jak robilam pazurki to i tak reke trzymalam albo na srodku albo nad jednym wiatrakiem ni niestety wiekszosc pylulaala naokolo
    ja polecam jednowiatrakowy

  11. #36
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    ja mam tez jednowiatrakowy.Kosztowal kupe kasy i nie jestem zadowolona.
    Troche pylu wciaga a reszte pozostaje na na stole i na wszystkim co na stole.
    odstawilm go do kartonun i nie uzywam pochlaniacza.
    pyl pozostaje na reczniku papierowym w jednym miejscu (nie na calym stole)
    zawijam recznik i w kosz i jest czysto.

  12. #37
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    to ja tak robię teraz

  13. #38
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    oo sposób z ręcznikiem papierowym zamiast pochłaniacza to dla mnie zabójstwo ;/ kiedyś tak miałam i to nic nie dawało bo pył miałam wszędzie...
    Zresztą i tak wdychamy to wszystko wtedy jeszcze bardziej niż bez pochłaniacza,a pył zatyka nam pory w skórze.

    Asiu jeśli chodzi o twoje pytanie to pochłaniacz,który chodzi 8-10 h musi byc dobry i nie allegrowy bo tu niestey może nie wytrzymać więc trzeba poświęcić kase..

    Czasami też mam kłopot nad jakim wiatrakiem piłować skoro ma dwa i mam tak że lewa łapke nad lewym prawa nad prawym Faktycznie te na jeden wiatrak maja je większe,ale nie każdy pochłaniuacz taki jest więc tzreba sprawdzić wymiary.

    Na forum Anny Otkińskiej pare laske same sobie zrobiły pochłaniacza hmm w sumie im faceci zrobili,ale wejdzcie i luknijcie moze bardziej sie wam bedzie oplacac. te wiatraczki to nic innego jak wiatraki od komputera pozostaje tylko kwiastia oprawy

  14. #39
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    to prawda najlepiej patrzec na rozmiary
    ja tez patrzylam moj ma bodajze 20 cm obwodu wiatrak i jest naprawde wystarczajacy.zbiera bardzo duzo

  15. #40
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    to prawda najlepiej patrzec na rozmiary
    oj mała... ty to mnie prowokujesz do kosmatych mysli... usze sie pilnowac i spoglądac na temat bo jeszcze głupio odpowiem... a co do rozmiarów to ja mam 2wiatrakowy o sporych rozmaiach i gó***o daja bo do silniczka maja zasilacz na klika opcji voltowych i to obniża jego moc...

    ---------- Dodano o godzinie 21:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:36 ----------

    i jeszcze dodam że jak poszłam do sklepu i poprosiłam o włączenie i sprawdzenie ssania to ten w sklepie na najniżym biego wciągał duż więcej niż mój na największym... wichura poprostu i jak sie wkurze to se sama w końcu udziergam z silnika z odkurzacza...

  16. #41
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    eee od okurzacza najlepiej od Boinga i bedzie spokoj haha

  17. #42
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    hihi Aparatki z Was
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  18. #43
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    dziewczynki a powiedzcie mi taki pochłaniacz głośno chodzi i czy jest duża różnica przy pracy z pochłaniaczem a bez bo ja sie tak zastanawiam nad kupnem bo frezarkę rzadko używam no i paznokci nie robię codziennie tylko od czasu do czasu

  19. #44
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    moj ma 50 Hz nie chodidzi glosno i wciaga sporo tego pylu..... dla mnie porazka nie miec takiego urzadzonka..... moze sie wydawac ze nie jest konieczne ale ja sobie nie wyobrazam bez niego ...caly ten balagan.... nieeeeeeeeee jak pisalam mam na jeden wiatrak
    ale taki wiekszy...

  20. #45
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    To ten moj to do kitu bo nic nie ciagnie.Pyl sie rozwala po calym stole i wiecej.

  21. #46
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    moj jest dosc glosny (ale na dobra sprawe nei chodzi caly czas tylko przy pilowaniu)wciaga super (musze uwazac jak sie raz nachylailam to mi wlos wciagnal hihi i wyrwal jeden.
    tez sobie nie wyobrazam pracy bez tego (oczywiscie bez maski tez)ten pyl to najgorsz echolerstwo ktore moze na naszym zdrowiu sie odbic niestety

  22. #47
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    byłam w medycznym kupiłam ten chloramin w sprawie http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...html#post71769 i poszłam za waszymu radami... wywaliłam wszysto czego używalam... oprócz tego kupiłam nowe pędzle i żele oraz.... pochłaniacz u mojego pana hurtownika kupiłam taki jak tu POCHŁANIACZ PYŁU - biały EXTRA CENA ! ACTIV (713401849) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. tylko z czarną kratką, i wciąga jak n ie wiem co! mam nadzieję ze bede zadowolona, a tamtem poszedł juz do spalenia nie bede sie z dziadem więcej użerac...

  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    dobrze zrobilas, ale pochlaniacz moglas potraktowac pozadnie tym samym co lampe nie musialas wywalac, i wymiana worka na nowy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #49
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    dobrze zrobilas, ale pochlaniacz moglas potraktowac pozadnie tym samym co lampe nie musialas wywalac, i wymiana worka na nowy
    wiem agus wiem, że nie musiałam wyrzucac dla tego że to zielone, tylko juz dawno bluzgałam na ten mój pierwszey bo jkiś felerny mi sie trafił bo wciągał tak jkby chciał a nie mogł.... fakt, troche wciągał, ale nie za wiele... nawet niedawno pisałam że przymierzam sie do kupna nowego lepiej ssącego
    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    i jeszcze dodam że jak poszłam do sklepu i poprosiłam o włączenie i sprawdzenie ssania to ten w sklepie na najniżym biego wciągał duż więcej niż mój na największym... wichura poprostu i jak sie wkurze to se sama w końcu udziergam z silnika z odkurzacza...
    tak więc kupiłam go dziś. nie jest zbyt piękny, ale działa o niebo lepiej... co do zielonego czegosia to zrobiłam 30% roztwór z chloraminy i zdezynfekowałam stół, lapmę uv , lampę oswietleniową, podłogę narzędziasie też moczyły i jeszcze sama się chciałam w tym wykąpać ale chyba by mi skóre wypaliło

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: urzadzenie do pylu

    znalazlam przypadkiem i od razu kupilam bo tak ladnego pochlaniacza jeszcze nie widzialam polecam
    Pochłaniacz Pyłu Niemiecki Mega wydajny 4 kolory (777404405) - Aukcje internetowe Allegro
    ps. polecam jeszcze swietne pedzle do akrylu tez nabylam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •