Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Odchodzący żel

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odchodzący żel

    Witam, mam problem dosłownie z każdego paznokcia po bokach odchodzi mi żel. Wiecie może jaka jest tego przyczyna? Żel nakładam na moje naturalne paznokcie, używam primera. Dzieje się tak mniej więcej po 2 tyg. noszenia żelków. Odchodzi również na brzegu paznokcia. Już próbowałam różnych metod nakładania żelu itd. Nie mam pomysłu co się dzieje. Dodaje zdjęcia. Proszę pomóżcie, z góry dziękuje za odpowiedzi. ( na zdjęciu niektóre paznokcie troszkę obskubane korciły mnie )

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Odchodzący żel

    Rozwiązanie jest proste, nie stosuj żeli. Lepiej załóż tipsy i pomaluj lakierem hybrydowym. W ten sposób uzyskasz lepszy efekt.
    Ostatnio edytowane przez Jnadal ; 08-06-2015 o 09:39

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Odchodzący żel

    Sam tips pokryty hybrydą pęknie przy pierwszym mocniejszym uderzeniu, także odradzam

    Aiva,
    trzeba dokładnie odsunąć skórki i błonki z paznokcia, odpylić przy bocznych wałach, dokładnie go tam odtłuścić, nałożyć primer - również przy wałach, ale ostrożnie, by ich nie dotknąć no i bardzo dokładnie nałożyć tam żel - cienkimi warstwami, aby nie wylewał się na wały boczne. Patrząc na kształt żelu przy wałach na twoim zdjęciu (nierówny) można przypuszczać, że żel dotykał skóry, albo błonek i to jest jedna z przyczyn zapowietrzeń właśnie
    Jeśli wszystko zrobiłaś dobrze, to może żel jest kiepskiej jakości?...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie odlaza w calosci
    By Euphoria in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 01-03-2018, 19:53

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •