Pokaż wyniki 1 do 25 z 25

Temat: Hurtownia kosmetyczna

  1. #1

    Domyślnie Hurtownia kosmetyczna

    Czy któraś z Was zamawiała coś kiedyś z Polskiego Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego? Znalazłam w Internecie przez przypadek tę hurtownię i z tego co widzę, to wygląda na dość profesjonalną, ale nie wiem czy jest sens zamawiać u nich jedynie akcesoria?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Tak, moim zdaniem to jedna z lepszych (o ile nie najlepsza) hurtownia kosmetyczna. Kiedyś porównywałam ich ofertę z innymi i mają naprawdę spory wybór. Poza tym jakość jest naprawdę dobra, zwłaszcza, że znaczna większość oferowanego sprzętu jest polskiej produkcji.

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    ja szczerze mówiąc większość produktów zamawiałam z hurtowni cmclassic.pl mają wszystkie potrzebne akcesoria do manicure, pedicure, akcesoria do hybryd, mają naprawdę dobre ceny i krótki czas oczekiwania na zamówienie, a koszt wysyłki jest niski

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Mogę polecić hurtownię Mimari - https://www.facebook.com/Mimari.Poland. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Przy zakupie możliwe są szkolenia, wysyłka bardzo szybka i bezproblemowa. Personel doskonale przeszkolony i pomocny, w dodatku niezwykle sympatyczny. Dużym ułatwieniem zwłaszcza dla nowych, niedużych gabinetów jest też możliwość wzięcia w lesasing urządzeń kosmetycznych.

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Korzystaliście może z oferty hurtowni cosnet.pl? Szukam aktualnie zestawu do robienia paznokci hybrydowych i zastanawiam się nad ofertą tej hurtowni. Może ktoś podzielić się informacjami na temat cosnet?

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Ja korzystałam z oferty firmy cosnet.pl Kupiłam tam zestaw do robienia paznokci oraz zestaw do przedłużania rzęs. Hurtownia kosmetyczna Cosnet ma duży wybór, rzeczy bardzo dobrej jakości, na których świetnie mi się pracuje. To co zamówiłam spełnia moje oczekiwania i co najważniejsze moje klientki są zadowolone. Jeżeli się wahasz, czy na cosnet.pl znajdziesz to czego szukasz lub czy to będzie dobrej jakości, to kupuj bez zastanowienia, bo rzeczy tam są naprawdę dobrej jakości.

  7. #7
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Hurtownia kosmetyczna new nails - było już wiele razy. W tej cenie nie da się znaleźć niczego atrakcyjniejszego, nie tej jakości. Pewnie dzięki mniej znanej marce te stawki wyglądają w porządku, ale co w tym dziwnego? Najważniejsze, że to działa.

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    A ja się zastanawiam, czy zawsze potrzebny jest pośrednik. Może lepiej i taniej jest nawiązać współpracę z producentem? Wiadomo, że ci najwięksi mogą być nieskorzy do współpracy, ale zawsze można spróbować. Np. z tego co wiem to nasza rodzima marka kosmetyków naturalnych do włosów BIONIGREE dopuszcza współpracę z małymi podmiotami. Moja koleżanka, która prowadzi salon fryzjerski się u nich zaopatruje w kosmetyki do zabiegów pielęgnacyjnych. Ja sama szukam jakiegoś małego producenta odnośnie kosmetyków nawilżających do rąk. W Polsce ciężko mi znaleźć kogoś kto ma coś tak fajnego jak ma właśnie wspomniana BIONIGREE do skóry głowy. Mają odżywkę nawilżającą, która jest totalnym dla mnie hitem. Gdybym znała się coś więcej na fryzjerskich sprawach to pewnie sama poszłabym w wykorzystanie ich produktów, a w szczególności tego. Przepraszam, że odbiegłam nieco od tematu. Zdania nie zmieniam, moim zdaniem poszukać lepiej producenta, a dopiero później, jak nikt nie będzie dobry chciał się zgodzić na niewielkie zakupy, to dopiero wtedy pogadać z hurtownikiem.

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Kraków
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    też tak myslę

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Przyznam szczerze ze nie znam tej firmy, ja zamawiam w hurtowni rj i nie narzekam, asortyment dosc szeroki ceny również sa ok.

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Ja całe wyposażenie do salonu począwszy od foteli, szafek czy lamp a skończywszy na sprzętach kosmetycznych robiłam na kerpro.pl Wszystkie preparaty sa najwyższej jakości, sprawdzone i dostępne. Szkoda czasu na rozdrabniane się - najlepiej zamówić od razu wszystko w jednym miejscu i działać zresztą jestem zadowolona ze współpracy. Do tej pory zamawiam od nich kosmetyki

  12. #12
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Może słyszałyście o hurtowni kosmetycznej Mimari? Mają tam bardzo duży wybór kosmetyków i różnego rodzaju sprzętu do zabiegów kosmetycznych, mnie zainteresowało urządzenie o nazwie Plasma, które podobno świetnie działa na przebarwienia, blizny i zmarszczki. Efekty widoczne są bezpośrednio po wykonaniu zabiegu, ciekawa sprawa, klientki pewnie byłyby zainteresowane.

  13. #13
    Wczytuje się Avatar piteksa
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Police
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Ja słyszałam, ale żadnych jakichś tam konkretnych opinii nie czytałam.

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Ja od niedawna zaopatruję się na kosmetyki-velonka.pl Mają akurat wszystko czego potrzebuję. Produkty wysokiej jakości, szybka wysyłka. Ja jestem naprawdę zadowolona

  15. #15
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/
    Kwestia taka, co jest dokładnie do kupienia, ale ogólnie takie tematy są do ogarnięcia internetowo.
    Każde z rozwiązań da się tak kupić taniej, a jednak ogólnie chodzi przecież o potężne zamówienie, zgadza się?

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    zobacz na www sklepu Cosmed24.pl , bo wydaje mi się, że to najlepiej wyposażony sklep z produktami dla gabinetów kosmetycznych, SPA, medycyny estetycznej. Zamówisz wygodnie i szybko, co tylko zechcesz Warto sprawdzić.

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    jeśli chodzi o hurtownię kosmetyczną to jam najczęściej zaglądam do Mimari. Mają duży asortyment zarówno jeśli chodzi o kosmetyki jak i o sprzęt. Mają ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych ( moja znajoma wyposażyła tam swój salon kosmetyczny ). Ceny bardzo okej, zamówienia też docierają w 2 maks 3 dni w zależności od kuriera

  18. #18
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    na Fine Factory też masz sporo kosmetyków i urządzeń typowo fryzjerskich także zerknij sobie na ich ofertę. Ja bardzo często zamawiam tam lakiery hybrydowe, sa tam bardzo dobrej jakości i co najważniejsze to tanie

  19. #19
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Pewniak - https://www.pro-sprzet.pl/
    W zasadzie wszystko tam macie.
    Kwestia jedynie taka, jakie macie potrzeby.
    Ale ogólnie tak najtaniej się to ogarnia.

  20. #20
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Już też mieliśmy kilka pewniaków i potem był klops dywersyfikacja najważniejsz.a

  21. #21
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Polecam dystrybutora ocean-zdrowia.pl sklep z bardzo dużym asortymentem urządzeń typowych do salonów kosmetycznych jak i salonów masażu i osób indywidualnych. Sprzęt bardzo wysokiej i dobrej jakości z gwarancją na długie lata, posiadam frezarkę elektryczną z tego sklepu i nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń.

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Tutaj znajdziesz najlepiej zaopatrzoną hurtownie kosmetyczną na świecie. Zarówno jakość jak i asortyment biją na głowę resztę rynku.

  23. #23
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Szczerze mówiąc od jakiegoś czasu mam tylko jedną ulubioną hurtownię medycyny estetycznej, w której zamawiam... ostatnio np. zamówiłam świetny produkt przeznaczony do korekty i nawilżania ust Neauvia INTENSE LIPS https://ampgroup.com.pl/neauvia-intense-lips-1x1ml/ Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi.

  24. #24
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Jeśli chodzi o trymery, to porządny masz tutaj - https://www.fryzomania.pl/andis-cord...do-wlosow.html Wiadomo, że żeby nie wydać głupio kasy, trzeba rozsądnie do tego podejść. Tutaj spory wydatek, ale przynajmniej rozwiązanie z górnej półki jakościowej.

  25. #25
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Hurtownia kosmetyczna

    Najlepiej mieć już jeden sprawdzony salon i korzystać z usług już sprawdzonych kosmetyczek. Jednak jak coś wam nie gra w Waszych to nie bójcie się spróbować w innym miejscu. Bardzo fajnym miejscem dla Was będzie https://metamorfozabemowo.pl/ Gdzie znajdziecie bardzo bogatą oferte zabiegów kosmetycznych, a także masaże, paznokcie, depilacje i inne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-09-2019, 10:56
  2. hurtownia kosmetyczna - Kraków !!
    By kiniek in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-09-2016, 14:32
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2010, 19:19
  4. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •