Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Naturalne paznokcie

  1. #1
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Naturalne paznokcie

    Witam mam takie swoje naturalne paznokcie i pytanie co zrobić żeby dookoła skóra nie była taka sucha. Po prostu pracuje w takim zakładzie gdzie trzeba je dezynfekować i dlatego takie suche wszystko się robi. Niestety nawilżam różnymi środkami ale niestety nic nie pomaga a pod koniec lipca wybieram się na wesele i może ktoś mi poradzi jakie pazurki można zrobić tak aby przetrwały tylko 2 tygodnie bo nie mogę mieć paznokci i w ogóle makijażu w pracy. Niestety taka praca. Oto zdjęcia moich paznokci.

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Naturalne paznokcie

    Paznokcie nie powinny same odpaść, a jeśli zostaną wykonane na tyle słabo, to mogą się przyczynić do uszkodzenia naturalnego paznokcia. Zamiast tego byłoby dobrze po 2 tygodniach pójść do stylistki na ściągnięcie, jeśli pójdziesz do tej samej, która ci je zrobi, to nie powinno wyjść drogo
    A do nawilżania skórek u mnie rewelacyjnie się sprawdza oliwka do skórek z witaminą E Sally Hansen. Żadna inna którą próbowałam tak nie zmiękcza i nie nawilża. Ale myślę, że jeśli chcesz szybkiego efektu, to równie dobrze możesz kupić np. kapsułki z wit A+E i 2 razy dziennie wmasowywać w skórki i dłonie

  3. #3
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: Naturalne paznokcie

    a co innego jeszcze proponujesz bo z tego co wynika to mówisz o tipsach. a jakie jeszcze metody są inne które aż tak nie będą złe. chodzi aby tylko troszkę przedłuzyc nie jakies mega długie

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Naturalne paznokcie

    a co to są "tipsy"? przedłużyć paznokcie można albo na tipsie albo na szablonie (zazwyczaj w ocenie klientki niczym się to nie różni) paznokcie zrobione na tipsie lub szablonie wcale nie muszą być długie, mogą być dłuższe od naturalnych o choćby 3mm. Jeśli nie zdecydujesz się przedłużać paznokci, to możesz poprosić o wykonanie manicure hybrydowego, lub zażelowanie naturalnej płytki. Wydaje mi się, że więcej opcji nie ma

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: Naturalne paznokcie

    no tipsy tzn ze przyklajają te sztuczne. a koleżanka coś mowila że jakoś przedłużać można żelem a właśnie się nie znam. dlatego tutaj szukam porad.

  6. #6
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Naturalne paznokcie

    Najlepiej udaj się do stylistki i powiedz jaka jest sytuacja a ona dokładnie wytłumaczy i dostosuje metodę do Twoich potrzeb, umówicie się na konkretny termin usunięcia i żadnej szkody nie będziesz miała.

    Co do suchych skórek to rzeczywiście kapsułki są rewelacyjne,możesz też kupić w drogerii albo nawet w ogrodniczym takie materiałowe rękawiczki i wieczorem po kąpieli nasmarować ręce kremem do rąk,założyć rękawiczki i potrzymać pół godziny(ja tak robię).Sama zobaczysz efekt.


  7. #7
    Kosmetyczka Avatar B-S
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Dublin
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Naturalne paznokcie

    Cytat Napisał krasta Zobacz post
    no tipsy tzn ze przyklajają te sztuczne. a koleżanka coś mowila że jakoś przedłużać można żelem a właśnie się nie znam. dlatego tutaj szukam porad.
    Pewnie masz na myśli przedłużanie na szablonie.
    W przypadku baaaardzo osłabionych paznokci stosuje się jedwab, zwany inaczej metodą fiberglass. Niestety niewiele stylistek czy kosmetyczek ma go w swojej ofercie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. IBX System - paznokcie mocne od środka
    By stefcia92 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 16-08-2021, 14:21
  2. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  3. Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 2252
    Ostatni post / autor: 10-04-2017, 21:41

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •