Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 126

Temat: Odżywki do włosów

  1. #26
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    A ja już dłuższy czas używam tą co linka załączyłam, ale na ciepło. Czyli myje włosy i zawijam w ręcznik na 2 minutki, później nakładam odżywkę, na to zwykłą siatkę jednorazową i "suszę" suszarką przez około 8-10minut zależy jak mi się chce i następnie normalnie spłukuje ciepłą wodą i zimną (dla zamknięcia łusek włosów) i jestem zadowolona
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  2. #27
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    pa_pi świetna robota też tak czasem robię... pozostają miłe włosy i świetny zapach po takim zabiegu

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar anetf
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    świetne maski do włosów są loreala, te w salonach fryzjerskich kupowane, ja tych używam, na allegro chyba można taniej kupić

  4. #29
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Polecam odżywkę Crema Al Latte - Serical. Pachnie zabójczo, włosy po myciu można łatwo rozczesać, na drugi dzień są bardzo miękkie. Do kupienia w sklepach z artykułami fryzjerskimi, jest polecany do włosów zniszczonych farbowaniem, rozjaśnianiem etc.

    www.insanenails.blog.onet.pl

  5. #30
    Debiutantka Avatar Anusiaa:)
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    ja polecam w sprayu Glisskur,czy jak to tam się pisze
    i jeszcze jogurt do włosów z shwarzkopft
    zgadzam się z Madzią w końcu też tą odżywkę z shwarzkopft miałam od niej [raczej jeszcze mam]. Ja szczerze mówiąc jak używałam jej codziennie to niezbyt pomagała ,lecz jak stosowałam ją raz / dwa razy w tygodniu to włosy były mięciutkie , [lekkie nawet po wyprostowaniu] i nie przetłuszczały się tak mocno

    W ogóle to jestem Ania Dzisiaj jestem w pełni pierwszy raz na tym forum ;D To dzięki Madzi mojej kochanej tu jestem

    Moje zainteresowanie włosami wzięło się z tego ,że chcę iść do technikum fryzjerskiego

    To tyle co o sobie chciałam powiedzieć, jak coś będziecie chciały wiedzieć więcej to piszcie


    Pozdrawiam wszystkie uczestniczki forum

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar lena2711
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    kAMIENNA GÓRA (woj.dolnośląskie)
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja używam kremu wygładzającego z L'OREAL PARIS hotliss.Jest świetny jeśli używacie prostownicy lub suszarki ponieważ chroni włosy i świetnie wygładza.

  7. #32
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Hai Odp: Odżywki do włosów

    Cytat Napisał lena2711 Zobacz post
    Ja używam kremu wygładzającego z L'OREAL PARIS hotliss.Jest świetny jeśli używacie prostownicy lub suszarki ponieważ chroni włosy i świetnie wygładza.
    Polecam L'oreal jak najbardziej w szczególności na wypadanie włosów AMINEXIL!

    ---------- Dodano o godzinie 22:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:10 ----------

    Cytat Napisał pa_pi1 Zobacz post
    A ja już dłuższy czas używam tą co linka załączyłam, ale na ciepło. Czyli myje włosy i zawijam w ręcznik na 2 minutki, później nakładam odżywkę, na to zwykłą siatkę jednorazową i "suszę" suszarką przez około 8-10minut zależy jak mi się chce i następnie normalnie spłukuje ciepłą wodą i zimną (dla zamknięcia łusek włosów) i jestem zadowolona
    Jestem fryzjerka i powiem , że fachowe masz podejście co do tej pielęgnacji, tylko chciałabym doradzić, ze zamiast siatki ubierz czepek jednorazowy ( taki co jest czasem przy rozjaśniaczach gratis) lub worek foliowy, gdyż jak będziesz podgrzewać w worku to bedzie efek sauny i kosmetyk głębiej dotrze do wnętrza włosa. Reszta pozostaje bez zmian.
    SZCZĘŚLIWA

  8. #33

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Chanti25 a jakie masz zdanie na temat kosmetyków MATRIX?
    Słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii. Fryzjerki w Świdnicy polecją, że niby najlepsze.

  9. #34
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Polecam L'oreal jak najbardziej w szczególności na wypadanie włosów AMINEXIL!

    ---------- Dodano o godzinie 22:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:10 ----------


    Jestem fryzjerka i powiem , że fachowe masz podejście co do tej pielęgnacji, tylko chciałabym doradzić, ze zamiast siatki ubierz czepek jednorazowy ( taki co jest czasem przy rozjaśniaczach gratis) lub worek foliowy, gdyż jak będziesz podgrzewać w worku to bedzie efek sauny i kosmetyk głębiej dotrze do wnętrza włosa. Reszta pozostaje bez zmian.
    Bardzo dziękuję za radę, na pewno skorzystam
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  10. #35

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    chyba sie skusze na ta mleczna co dalyscie linka jak jest taka tania to nie zaszkodzi sprobowac

  11. #36
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja rowniez uzywam glissa na rozdwajane koncowki jednak by tego uniknac staram sie (jesli siedze w domu oczywiscie bo jak gdzies wychodze nie ma takiej opcji) jak najmniej prostowac lecz w moim przypadku to konieczne dobre sa srodki do ochroniania wlosow przed goracem od prostownicy jak i pozwalaja dluzej utrzymac proste wlosy ja uzywam z firmy wella i jestem strasznie zadowolona i oczywiscie trzeba podcinac koncowki

  12. #37
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Hai Odp: Odżywki do włosów

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Chanti25 a jakie masz zdanie na temat kosmetyków MATRIX?
    Słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii. Fryzjerki w Świdnicy polecają, że niby najlepsze.
    Kochana a wiec Matrix to tez jest produkt L'oreal tylko ten z najniższej półki. Nie powiem ze jest zła firma, ale na mnie nie zrobiła wrażenia. Zakupiłam cała serie słoneczna z Biolage z Matrixa i dostaliśmy z męzem potwornego łupiezu... i juz dużo fryzjerów mówi ze Matrix strasznie sie popsół. Jak bedziesz coś chciała z L'oreala to Ci przesle po cenach katalogowych a nie salonowych i zobaczysz róznice w stosowaniu
    W razie pytań proszę pisać
    SZCZĘŚLIWA

  13. #38
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja kiedyś miałam szampon z Matrixa i był do niczego tak naprawdę, a na dodatek kupiłam cały litr
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  14. #39
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ostatnio obiło mi się o uszy, że żeby włosy nie były tak zniszczone prostowaniem robi się maski parominutowe...ale nie bardzo wiem na czym to polega? robi się je odżywką? i trzyma jakiś czas na włosach

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    ja mogę wam polecić z matrix-a kupuje ją u fryzjera
    wiadomo cenę swoją ma ale włosy po niej są po prostu świetne.. takie delikatne
    obecnie mam nawilżającą

  16. #41
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    tu chodzi o przetrzymanie odżywki lub specjalnej maski na wlosach, tak żeby ciepło we włosy było

  17. #42
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja mam pytanko dotyczące regeneracji włosów.
    Czy stosowałyście System Rekonstrukcji Włosów Joico?
    Miałam ostatnio pokaz tej firmy i zastanawiam się czy utrzymuje się ten cudowny efekt i jak długo?

  18. #43
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja używam tej i jestem zachwycona niedroga, wydajna, świetnie regeneruje i nawilża kudełki i ten zapach dodatkowo można jej używać jako odżywki, jako maski i na ciepło
    Załącznik 24501
    od czasu do czasu jedwab biosilk



  19. #44
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Cytat Napisał Paulistka Zobacz post
    Ja mam pytanko dotyczące regeneracji włosów.
    Czy stosowałyście System Rekonstrukcji Włosów Joico?
    Miałam ostatnio pokaz tej firmy i zastanawiam się czy utrzymuje się ten cudowny efekt i jak długo?
    Paulistka ja kiedys pracowałam na Joico tzn. samej pielęgnacji. Nie znam lepszej rekonstrukcji niż Joico. Faktycznie efekt utrzymuje sie do 3 myć a klientka mówi się że do 5 myc . Włosy sa pieknie pachnace , miękkie i gładkie-efekt jest juz wyczuwalny po pierwszym zabiegu. Osobiście POLECAM w 100%
    SZCZĘŚLIWA

  20. #45
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Joico
    sama jestem ciekawa tej firmy mam bardzo suche włosy i nic na nie nie działa ,no cóż cena dość wysoka ale jak by był efekt to czemu by nie sprobować

  21. #46
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja używa takiej maski + szampon starczający na rok 1500ml Załącznik 24548 Załącznik 24549.

  22. #47
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    a ja wasnie sie skusilam i zamowilam w malych opakowaniach

    http://www.allegro.pl/item1060120911..._3_x_50ml.html
    Ostatnio edytowane przez malgorzata114 ; 09-06-2010 o 13:10

  23. #48
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja ostatnio kupiłam LOREAL LISS ULTIME OLEJEK TERMOWYGLADZAJACY - wsmasowuję się odrobinę bezpośrednio przed suszeniem włosów -super. Buteleczka fioletowa.

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Mi jakis czas temu strasznie wypadały włosy i kupiłam sobie ampółki z Welli i powiem wam ze sa naprawde super,nie pamietam ich nazwy,ale stwierdzam ze Wella ma super kosmetyki,tak jak i Wella SP

  25. #50

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja używam Elseve z mleczkiem królewskim, jestem z niej bardzo zadowolona.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 13:13
  2. Aby włosy szybciej rosły
    By margareta in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 08-03-2022, 14:23
  3. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  4. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •