Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 126

Temat: Odżywki do włosów

  1. #51
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja również chciałabym polecić odżywkę mleczną ! Ma cudowny zapach, włosy są mega miękkie i jest wydajna. Zadowolona jestem też z odżywki Hairx żółtej tej do zniszczonych włosów z Oriflame. Myśle że te dwa produkty spokojnie zadowolą każdą z Nas ze względu i na cenę i efekt

  2. #52
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    slyszalam wlasnie o jadwabiu do wlosow,podobno nadaje sie podobno do prostowania wlosow
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  3. #53
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Zna ktoś uzywa moze ?

    Własnie kupiłam sobie i testuje
    Silk Infusion

    Produkt zawiera wodne wiązania kationowe. Jest środkiem silnie regenerującym, wzbogaconym dodatkowo o proteiny pszenicy i soji. Zawiera czysty jedwab, który pomaga w regeneracji włosa, niesamowicie go wzmacnia.
    Formuła ta daje włosom miękkość i niewiarygodny połysk. Wspaniale ułatwia modelowanie bez niepotrzebnego obciążania włosów.

    poj. 15 ml.









  4. #54
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    ja kupilam teraz z matrixa maske do suchych wlosow i tez jest swietna

  5. #55
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    tez mam odżywkę z matrixa do suchych, niezła jest przyznam. Do tego używam jedwabny olejek z Farouka, cudny zapach dziewczyny polecam


  6. #56
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    od razu ceny piszcie kobietki i gdzie mozna kupic?
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  7. #57
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Farouk CHI Organics Olive Nutrient Therapy Silk Oil Jedwab z oliwą z oliwek 15ml

    Oliwkowy jedwabny olejek w postaci dwufazowego kompleksu, to lekki preparat bez spłukiwania.Zawiera organiczne olejki eteryczne z certyfikatami jakości, naturalne oleje, naturalny jedwab oraz specjalną mieszankę ekstraktów.Stworzony do wszystkich rodzajów włosów.Ma działanie uzupełniające, odbudowujące i odżywcze, które wspomaga odbudowę rozdwojonych końców włosów nie obciążając ich dodatkowo.

    Stosowanie:
    Nanieś niewielką ilość Oliwkowego Jedwabnego Olejku na wnętrze dłoni, rozetrzeć i nakładać równomiernie od skóry głowy aż po końce. Można stosować na mokre lub suche włosy.

    ---------- Dodano o godzinie 20:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:10 ----------

    Wyżej na zdjęciu są większe pojemności ja mam tą małą 15 ml... a koszt... same zobaczcie!

    Farouk CHI Organics Olive Nutrient Silk Therapy Oil Jedwab z oliwą z oliwek 15ml (67674) perfumy, perfumeria, kosmetyki, pedet, perfumerie

  8. #58
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Etna dzieki,mam nadzieje ze z tym nie pzresadze,kiedys nakladalam wosk i szybko robily sie tluste
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  9. #59
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    no to uważaj, tylko kropelkę nakładaj!

  10. #60

    Domyślnie Odżywcze maski do włosów

    Po zimie nie mogę dojść do ładu ze swoimi włosami, końcówki są rozdwojone (choć je podcinam), a u nasady są tłuste i matowe. Chcę kupić jakąś porządną maskę do włosów i zastanawiam się jaką. Co moglibyście polecić? Niekoniecznie z jedwabiem, bo stwierdzam, że akurat mi nie służy.

  11. #61
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Odżywcze maski do włosów

    Miałam to samo, ale na wiosnę rozpoczęłam kurację kosmetykami z tej serii Peppermint Scrub Restorative Hair & Scalp Masque 175 ml | Kosmetyki | Maski | Profesjonalne kosmetyki do włosów - Sklep Fryzjerski Kalamis.pl i powiem Ci, że jak dla mnie rewelacja. Mięta super odżywia, mam wrażenie, że włosów jest więcej, nie są klapnięte. Najpierw używałam bardzo teraz popularnego jedwabiu, ale on zupełnie nie działał na moje włosy, obciążał je i jod razu miałam strąki na głowie. :/

  12. #62
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Odżywcze maski do włosów

    Polecam maske z loreala Absolut repair ,a najlepiej cala serie
    LOREAL ZESTAW ABSOLUT REPAIR MASKA +SZAMPON 450ml (1063086281) - Aukcje internetowe Allegro

    Albo domowe maseczki z rycyna i nafta kosmetyczna

  13. #63
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    a ja polecam STRZYŻENIE GORĄCYMI NOŻYCZKAMI. Popytaj w jakim salonie oferują taką usługę. Gorące nożyce zamykają końcówkę włosa, zatrzymuje wodę we włosie, wiec włosy są bardziej nawilżone, lepiej się układają a końce nie rozdwajają.

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar akinorew1989
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    strzyżenie gorącymi nożyczkami, to zdecydowanie najlepszy sposób na zdrowe końcówki włosów
    a co do odżywek to polecam tą, jest jeszcze kokosowa.

  15. #65
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja tez uzywam Jedwabiu,tylko własnie tak jak piszecie daje sie krople,ja daje na mokre włosy i tylko na konce bo jak dam od nasady to wtedy włosy wygladaja jakby były tłuste

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja od dłuższego czasu używam szamponu i odżywek z panteene pro V ( czy jak to się tam piszę) i jestem bardzo zadowolona i zapach na włosach utrzywuje się bardzo długo włosy mam przetłuszczające się...

  17. #67
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Na wysuszone słońcem i wodą włosy polecam serum Time it tony&guy,
    ma działanie silniejsze niż jedwab, ja używam raz na jakiś czas na całe włosy, a przy każdym myciu ciuteczkę na końcówki, jest bardzo wydajne i takie dobre, że jadę już drugie opakowanie (co u mnie jest rzadkością)



  18. #68
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    ja osobą o mocno kręconych włosach tak jak ja polecam-

    balsam i odżywkę- szampon w sumie też z seri Mrs. Potter



    w tej chwili mam ten- balsam do spłukiwania z tego samego odżywkę i szampon moc bursztynu z drobinkami



    Polecam- po nim sa piękne miękkie włosy- jest wydajny - ceny takie jak przeważnie około10-13 zł

  19. #69
    Wczytuje się Avatar Beauty-Box
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Polecam odżywkę WAX. Kosztuje ok.25zł. ale jest naprawdę dobra.Stosuje się ja co 4-5 dni, nakładając odżywkę na włosy i spłukując po 10-15min.

  20. #70

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja polecam jedwab Biosilk, CHI (ten, o którym pisała Plushak) i jeszcze z Biosilka odżywkę z kwasów owocowych, jest niesamowita! Pięknie pachnie, a włosy są po niej mięciutkie.

  21. #71
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja mam teraz szampon i odzywkę z Garniera do włosów suchych i zniszczonych z masłem karite i jak dla mnie super

  22. #72
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja polecam Gliskur

  23. #73
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    ja tez glisskur ale te w spryskiwaczach

    niestety kazda inna o ile nie jest ta z farby (ze tez tych odzywek z farb nie robia w wiekszych pojemnosciahc grrrrr) obciaza mi wlosy bardzo mocno

    nie cierpie pantene a tym bardziej syoss... nie wiem jak wy ale ja nabawilam sie przez te produkty lupiezu...
    dove sa tez troche za ciezkie jak dla mnie

  24. #74
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Tutaj http://forum.wzorki.info/wlosy-fryzu...ryzury-36.html są moje zdjęcia- ciągle zmieniałam kolor włosów. Patrząc na moje metamorfozy nieciężko się domyślić, że moje włosy powinny być suche i zniszczone (czarne->blond->czarne->blond->obecnie ciemny blond kolor naturalny, bo już nie chcę farbować). Używam Loreal Absolut Repair- maska, szampon nowej serii Yves Rocher do zniszczonych ten w zielonej tubce, odżywkę schwarzkopf bonawell (dostępna w USA, na Dominikanie i w Egipcie)- niestety kończy mi się i nie wiem jak ją kupie:/ Poza tym fajna jest linia Dove do zniszczonych- szampon i odżywka- to moje zastępcze produkty jak coś się kończy i też jest oki.
    Mam też serum włoskiej firmy JOC Care Bartex kupione w sklepie fryzjerskim. Nie suszę włosów, czasami używam biosilk jedwab, a jak idę na saunę to używam CHI 44 iron guard w sprayu (poza tym używam go jako lakieru, bo on ochrania na wysokich temp., wzmacnia i utrwala).
    Włosy mam zafarbowane na mój naturalny kolor, więcej farbować (mam nadzieję) nie będę. Ale dzięki temu co używam, moje włosy są po prostu super! A były w złym stanie... Nawet bardzo złym- po prostu siano.

  25. #75
    Debiutantka Avatar beautystokrotka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Odżywki do włosów

    Ja polecam maskę Placenta i Latte -Kallos. Po dwóch miesiącach widzę naprawde fajny efekt, a moje włoski sporo przeszły przez ostatnie pół roku.Koszt 1L to ok 20zł.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 13:13
  2. Aby włosy szybciej rosły
    By margareta in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 08-03-2022, 14:23
  3. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  4. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •