Pokaż wyniki 1 do 21 z 21

Temat: Lifting twarzy

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Lifting twarzy

    Co sądzicie o liftingu twarzy? Ja byłam przeciwko, ale trafilam na Nici Happy Lift (meso cogs) w Rzeszowie - sposób na usuwanie zmarszczek i się zdecydowałam, teraz już jestem po i wyszło super, z czystym sumieniem mogę polecić

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Póki kosmetyki działają to żadnych ingerencji sztucznych. Brrr... Ja teraz jestem na etapie fluidu przeciwzmarszczkowego Efektimy.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Nie mam nic przeciwko. Słyszałam, że w SkinClinic w Warszawie warto sobie taki zabieg zrobić. Jeżeli nie przesadza się z takimi zabiegami, to jak najbardziej można z nich korzystać. Wszystko jest dla ludzi.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    robiłam i jestem zadowolona. wszystko zalezy od gabinetu, w jakim wykonujemy zabieg- trafiłam pod skrzydła pań z Coco-time we Wrocławiu- swietne kobiety wykwalifkowane i pomocne efekt finalny bardzo mnie zaskoczyl. nie spodziewalam sie, ze skora nabierze mlodszego wygladu,a skora stanie sie tak jedrna, zachowujac przy tym naturalnosc- to nie jest inwazyjny zabieg, ktory naciaga skore, wszystko jest subtelne i nieprzesadzone moje samopoczucie jest teraz o wiele lepsze za kazdym razem, gdy spogladam w lustro

  5. #5
    Wczytuje się Avatar Elenka21
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    A to wystarcza jeden zabieg i jaki jest koszt takiego liftingu ?

  6. #6
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    na lifting chyba bym si jeszcze nie odważyła, ale też próbuję róźnych zabiegów i mi ostatnio pomógł zabieg sculptra w http://newestetic.pl/zabiegi/sculptra Skóra też była później tak przyjemnie wygładzona

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Cytat Napisał Elenka21 Zobacz post
    A to wystarcza jeden zabieg i jaki jest koszt takiego liftingu ?
    Mnie kusi taki całkowicie bezinwazyjny zabieg odmładzający i lifting jakim jest needle shaping w klinice Klinika medycyny estetycznej Warszawa. Dermatologia estetyczna ARTE DERM teraz w promocji kosztuje 720zł ale zabieg jest naprawdę świetny i przede wszystkim nie pozostawia żadnych blizn, niczego nie wstrzykuje się do skóry.

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Jeśli chodzi o lifting twarzy to jest to bardzo fajny zabieg. Najlepiej jest wybrać się do profesjonalnej kosmetyczki. Moja przyjaciółka korzystała w ostatnim czasie dermline.pl/zabiegi/biolift Bardzo poprawił jej sie koloryt cery. Cera stała się gładsza, zredukowały się zmarszczki. Po prostu odmłodniała.

  9. #9
    Debiutantka Avatar Edyda
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Ten zabieg co prawda jest korzystny ale nie róbcie z niego takiego bóstwa. Aż tak magiczny on też nie jest

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    549

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    No nie. Wiekszych zmarszczek nie usunie.Ale sama przyznasz, że ma o wiele lepsze działanie niż jakiekolwiek kremy, które jesteśmy w stanie nałożyć sobie na twarz. Kremy docierają jedynie do naskórka. Ale takie profesjonalne zabiegi kosmetyczne dzialają na terenie skóry wlasciwej czyli tam gdzie tworzą się zmarszczki. Dzięki temu chociaż w pewnym stopniu jest się stanie oszukać czas

    Ze swojej strony polecam jeszcze osocze bogatopłytkowe czyli tak zwany wampirzy lifting. Seria zabiegów pozwala naprawdę odmłodzić skórę. http://drlidiarajzer.pl/osocze-bogatoplytkowe/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 01-01-2018 o 18:37

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Lifting jest świetnym zabiegiem jesli chcemy np. poprawić owal twarzy, napiąć skórę - jednym słowem odmłodzić się Zamiast jednak poddawać się radykalnej operacji, warto rozważyć opcję użycia bezpieczniejszych nici PDO. Wprowadza się je pod skórę, a rozpuszczają się one po ok. 180 dniach. Ich działanie utrzymuje się nawet do 2 lat. Mam namiar na warszawską klinikę dr Preibisza: Nici PDO alternatywa na bezoperacyjny lifting | Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ w której wykonacie taki nieinwazyjny zabieg nićmy. Polecam.

  12. #12
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Wykonywałyście zabieg z kwasem hialuronowym? jaki rodzaju wybrałyście? Usieciowany czy nieusieciowany? Czytałam informacje https://www.imeso.pl/aktualnosci/kwa...ieciowany.html i oba mogą być skuteczne, ale nie wiem w jakich przypadkach.

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Lifting kojarzy się z ingerencją skalpelem ale interesuje mnie zabieg bezinwazyjny typu urządzeniem Zaffiro® , które wykorzystuje światło podczerwone IR. Zabieg może być wykonany bez względu na rodzaj cery, a daje świetne efekty i niwelowanie np. wiotkości skóry, opadających powiek i policzków, zmarszczek oraz bruzd nosowo – wargowych. Polecam zapisać się do Dr Krajewskiego z tej renomowanej kliniki w stolicy: Lifting skóry twarzy i ciała - Warszawa | Klinika Krajewski . Będziecie zadowolone.

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Zainteresuj się tym zabiegiem Wampirzy-lifting.com.pl Blog opisujący zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet bez skalpela można znacznie poprawić wygląd naszej skóry, polecam wszystkim tym którzy boją się operacji, bo to nie inwazyjny zabieg.

  15. #15
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Poczytajcie sobie o niciach liftingujących Aptos. Ja miałam taki zabieg w Wilmed. Efekt? Mega. Zawsze miałam jakieś opadające policzki, a teraz w koncu pozbyłam się swoich kompleksów.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 22:14
  2. Oczyszczanie twarzy z użyciem wapozonu
    By Pati88 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 08-03-2017, 12:30
  3. KURS MAKIJAŻU - cz4. MODELOWANIE TWARZY
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 13:18
  4. Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy ? :)
    By Anusiaa:) in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-06-2013, 15:47
  5. Masaż twarzy
    By kobietazpazurem in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 19:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •