Pokaż wyniki 1 do 21 z 21

Temat: Lifting twarzy

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Lifting twarzy

    Co sądzicie o liftingu twarzy? Ja byłam przeciwko, ale trafilam na Nici Happy Lift (meso cogs) w Rzeszowie - sposób na usuwanie zmarszczek i się zdecydowałam, teraz już jestem po i wyszło super, z czystym sumieniem mogę polecić

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Póki kosmetyki działają to żadnych ingerencji sztucznych. Brrr... Ja teraz jestem na etapie fluidu przeciwzmarszczkowego Efektimy.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Nie mam nic przeciwko. Słyszałam, że w SkinClinic w Warszawie warto sobie taki zabieg zrobić. Jeżeli nie przesadza się z takimi zabiegami, to jak najbardziej można z nich korzystać. Wszystko jest dla ludzi.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    robiłam i jestem zadowolona. wszystko zalezy od gabinetu, w jakim wykonujemy zabieg- trafiłam pod skrzydła pań z Coco-time we Wrocławiu- swietne kobiety wykwalifkowane i pomocne efekt finalny bardzo mnie zaskoczyl. nie spodziewalam sie, ze skora nabierze mlodszego wygladu,a skora stanie sie tak jedrna, zachowujac przy tym naturalnosc- to nie jest inwazyjny zabieg, ktory naciaga skore, wszystko jest subtelne i nieprzesadzone moje samopoczucie jest teraz o wiele lepsze za kazdym razem, gdy spogladam w lustro

  5. #5
    Wczytuje się Avatar Elenka21
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    A to wystarcza jeden zabieg i jaki jest koszt takiego liftingu ?

  6. #6
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    na lifting chyba bym si jeszcze nie odważyła, ale też próbuję róźnych zabiegów i mi ostatnio pomógł zabieg sculptra w http://newestetic.pl/zabiegi/sculptra Skóra też była później tak przyjemnie wygładzona

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Wiele zależy od tego w jakim gabinecie będzie wykonywany zabieg, bo dokładnie ta sama czynność, wykonywana przez różne osoby może być przyjemna albo znacznie mniej miła. Ja zastanawiam się nad zabiegiem z użyciem nici liftingujących. Mam już wybrany salon, bo nie chcę akurat przy takiej okazji sprawdzać nowego miejsca. Decyzję pomogły mi też podjąć informacje na Nici liftingujące PDO | Cashmire oraz bezpośredni kontakt z kosmetyczką, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a było ich całkiem sporo. Przede wszystkim obawiałam się bólu i blizn, ale podobno nie ma o tym mowy - o ile wszystko wykonywane jest dokładnie tak, jak powinno. Na ustalanie daty jeszcze jest za wcześnie, ale podobno najlepiej zabieg wykonać wiosną, żeby skóra miała możliwość dostosowania się do nowej sytuacji. Jeszcze mam trochę czasu, żeby się zastanowić, ale te efekty mówią same za siebie, mnie coraz bardziej przekonują

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Jeśli chodzi o lifting twarzy to jest to bardzo fajny zabieg. Najlepiej jest wybrać się do profesjonalnej kosmetyczki. Moja przyjaciółka korzystała w ostatnim czasie dermline.pl/zabiegi/biolift Bardzo poprawił jej sie koloryt cery. Cera stała się gładsza, zredukowały się zmarszczki. Po prostu odmłodniała.

  9. #9
    Debiutantka Avatar Edyda
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Ten zabieg co prawda jest korzystny ale nie róbcie z niego takiego bóstwa. Aż tak magiczny on też nie jest

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    No nie. Wiekszych zmarszczek nie usunie.Ale sama przyznasz, że ma o wiele lepsze działanie niż jakiekolwiek kremy, które jesteśmy w stanie nałożyć sobie na twarz. Kremy docierają jedynie do naskórka. Ale takie profesjonalne zabiegi kosmetyczne dzialają na terenie skóry wlasciwej czyli tam gdzie tworzą się zmarszczki. Dzięki temu chociaż w pewnym stopniu jest się stanie oszukać czas

    Ze swojej strony polecam jeszcze osocze bogatopłytkowe czyli tak zwany wampirzy lifting. Seria zabiegów pozwala naprawdę odmłodzić skórę. http://drlidiarajzer.pl/osocze-bogatoplytkowe/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 01-01-2018 o 19:37

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Cytat Napisał Elenka21 Zobacz post
    A to wystarcza jeden zabieg i jaki jest koszt takiego liftingu ?
    Mnie kusi taki całkowicie bezinwazyjny zabieg odmładzający i lifting jakim jest needle shaping w klinice Klinika medycyny estetycznej Warszawa. Dermatologia estetyczna ARTE DERM teraz w promocji kosztuje 720zł ale zabieg jest naprawdę świetny i przede wszystkim nie pozostawia żadnych blizn, niczego nie wstrzykuje się do skóry.

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Ja tez jestem fanką raczej bezinwazyjnych metod. Mi podpasowala terapia światłem LED w Klinice Bieńkowski Lampa LED Dermalux - Chirurgia Wlasnie jest w trakcie zgodnie z nowym wyzwaniem noworocznym. Bylam w sumie dopiero raz ale czuje sie mega. Sama nawet czuje jak skora sie napina na lutowy bankiet pracowniczy bedzie idealnie odswiezona ;p

  13. #13
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Bezinwazyjne metody są najlepsze ja sama jeśli chodzi o lifting mogę taki laserowy polecić - Lifting twarzy Accent PRIME | Klinika Miracki | opinie, ceny, efekty Bardzo fajne efekty. Nie dość że buzia jest odmłodzona to jeszcze wyszczuplona a chyba każdą kobietę to ucieszy

  14. #14
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Lifting jest świetnym zabiegiem jesli chcemy np. poprawić owal twarzy, napiąć skórę - jednym słowem odmłodzić się Zamiast jednak poddawać się radykalnej operacji, warto rozważyć opcję użycia bezpieczniejszych nici PDO. Wprowadza się je pod skórę, a rozpuszczają się one po ok. 180 dniach. Ich działanie utrzymuje się nawet do 2 lat. Mam namiar na warszawską klinikę dr Preibisza: Nici PDO alternatywa na bezoperacyjny lifting | Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ w której wykonacie taki nieinwazyjny zabieg nićmy. Polecam.

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Wykonywałyście zabieg z kwasem hialuronowym? jaki rodzaju wybrałyście? Usieciowany czy nieusieciowany? Czytałam informacje https://www.imeso.pl/aktualnosci/kwa...ieciowany.html i oba mogą być skuteczne, ale nie wiem w jakich przypadkach.

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Lifting kojarzy się z ingerencją skalpelem ale interesuje mnie zabieg bezinwazyjny typu urządzeniem Zaffiro® , które wykorzystuje światło podczerwone IR. Zabieg może być wykonany bez względu na rodzaj cery, a daje świetne efekty i niwelowanie np. wiotkości skóry, opadających powiek i policzków, zmarszczek oraz bruzd nosowo – wargowych. Polecam zapisać się do Dr Krajewskiego z tej renomowanej kliniki w stolicy: Lifting skóry twarzy i ciała - Warszawa | Klinika Krajewski . Będziecie zadowolone.

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Zainteresuj się tym zabiegiem Wampirzy-lifting.com.pl Blog opisujący zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet bez skalpela można znacznie poprawić wygląd naszej skóry, polecam wszystkim tym którzy boją się operacji, bo to nie inwazyjny zabieg.

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Poczytajcie sobie o niciach liftingujących Aptos. Ja miałam taki zabieg w Wilmed. Efekt? Mega. Zawsze miałam jakieś opadające policzki, a teraz w koncu pozbyłam się swoich kompleksów.

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    A propos liftingu sporo sie na necie naczytalam i okazalo sie ze wyjatkowo skutecznym zabiegiem jest SMAStherapy.Udalam sie na ten zabieg do SC Beauty Clinic na Saskiej Kępie i juz po jednej wizycie bylam mega zadowolona z efektow, ale to mega! Skora się napieła a efekt jest porownywalny do liftingu operacyjnego chociaz wcale nie poszłam "pod skalpel"

  20. #20
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    Lifting nićmi to coś, co sama"zastosowałam" u siebie na twarzy. Boje się bólu,dlatego nie zdecydowałam się. na klasyczny lifting, tylko na modelowanie . O tym zabiegu dowiedziałam się więcej z artykułu na hurtownia kosmetyczna Cosmed24.pl. Dokładnie tak jak piszecie, efekt jak spod skalpela ,tylko ,że bez takiego bólu i przeciwstaczań

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Lifting twarzy

    U mnie sprawdzil sie lifting biomimetyczny w wykonaniu dr Andrzeja Kępy Jestem bardzo zadowolona z rezultatu i z faktu, ze sam zabieg jest malo inwazyjny, a skora jednak widac, ze wyglada ciut mlodziej i jest ladnie napięta.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 23:14
  2. Oczyszczanie twarzy z użyciem wapozonu
    By Pati88 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 08-03-2017, 13:30
  3. KURS MAKIJAŻU - cz4. MODELOWANIE TWARZY
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 14:18
  4. Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy ? :)
    By Anusiaa:) in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-06-2013, 16:47
  5. Masaż twarzy
    By kobietazpazurem in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 20:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •