Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 125

Temat: Balsamy i masła do ciała

  1. #51
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Dziefffcynki pomożecie
    Muszę napisać pracę o składnikach które nadają kremom właściwości regenerujące i odżywcze... a nic nie miałam na zajęciach a na necie też jakoś srednio widzę coś konkretnego... Może WY pomożecie... Jeśli jest taki temat to proszę o przeniesienie

  2. #52
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Balsamy

    Cytat Napisał kachna831 Zobacz post
    Ja ze wszystkich które już wypróbowałam najbardziej lubię czerwony z Garniera do bardzo suchej skóry
    Ja też jestem fanką tego balsamu, chyba jeden z lepszych jakie miałam. W zimie gdy skóra jest bardzo sucha to jeszcze stosuję nivea granatowy, ale jest tłusty dość, więc na lato za ciążki, więc w lecie to preferuję owocowe balsamiki. W tym roku testowałam serię Marizy Linia Spa i mają obłędne zapachy balsamówi masełek do ciała Np to poziomkowe pachnie przecudnie

  3. #53
    Rozkręcanko Avatar Joan
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Balsamy

    Polecam balsamy firmy Nantes z zieloną herbatą, oliwkami, są świetne.

    Balsamy soraya, garnier, ziaja - z tych firm też są godne uwagi

  4. #54
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Garnier ujędrniający- balsam ten ma świetną konsystencję, bardzo szybko wchłania się w skórę. Dodatkowym atutem jest świeży, cytrusowy zapach. Nie zauważyłam po nim większych efektów ujędrniania, ale być może wynika to z faktu, że nie stosuję go w dużych ilościach i regularnie.
    Balsam rozświetlający Cztery Pory Roku- stosuję go od niedawna, ale podoba mi się i to bardzo. Posiada w swej konsystencji złote drobinki, które nie wyglądają nienaturalnie, lecz uroczo. Rozsmarowuje się jak lekki krem, ale dobrze nawilża skórę. Nie mam po nim reakcji alergicznych co mnie bardzo ucieszyło. Czasem stosuję go nawet na buzię pod makijaż.
    Balsam for Teens- preparat ma rozświetlać i lekko koloryzować skórę. Przyznam, że producent nie kłamie. Balsam jest przyjemny w aplikowaniu, ma cudowny brzoskwiniowy zapach i lekką konsystencję. Środki, które mają brązowić skórę na ogół zostawiają u mnie plamy i na skórze nieładnie pachną. Ten jednak rozsmarowuje się równiutko i ma przyjemną woń.
    Ziaja Masło Kakaowe- mój ulubiony balsam na lato. Co prawda na mojej skórze długo się wchłania, jednak doznania zmysłowe są tego warte. Cena rewelacyjna a nawilżenie świetne. Wraz z sprayem z tej samej serii to idealny duet.
    Farmona Tutti Frutti- cudowne masło do ciała, świetne opakowanie i oszałamiający zapach. Jest to jeden z tych produktów, które pozostają na dnie a nam szkoda ich zużyć. Mogłabym go wąchać i wąchać... Aromat utrzymuje się baaardzo długo na skórze. Na dodatek balsam ten doskonale radzi sobie z hydratacją suchej skóry. Krótko mówiąc jest to produkt bez wad.

    A tego Mariza owocowego spróbuję z pewnością
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Ja używam maseł z firmy cuccio. Pięknie pachną Moje ulubione miodowo mleczne. Minusem jest cena, ale warto.

  6. #56
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    A ja uwielbiam masło waniliowe do ciała z avonu, pachnie jak budyn waniliowy

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Z avonu pachną przepięknie, zgadzam się! Waniliowy jest boski, truskawka z czekoladą i liczi, aż ślinka cieknie
    Lubię też balsam czekoladowy z ziaji, jest bardzo gęsty, pięknie pachnie i cena niska, ale zauważyłam, że nie wchłania się dobrze i pozostawia tłustą skórę,za to duży minus.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  8. #58
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Jeżeli chodzi o masło i balsam do ciała to polecam także ten naturalny w kostce Cynamon i Paczula,używałam i jest naprawdę rewelacyjny

  9. #59
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Ja uzywam po pierwsze żelu antycellulitowego raz dziennie na noc i z tej samej serii (Dermika Passione Body) mam bardzo dobry i przyjemny w użytkowaniu krem do ciała intensywnie regenerujący.

  10. #60
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    A próbowałaś tego co polecałam powyżej? U nas akurat jest szeroki wybór,a naprawdę co do skuteczności także będziesz zadowolona,myślę że jak najbardziej warto

  11. #61
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Najlepszy skład, najlepsza cena to balsam Tesco fioletowy, polecam spojrzeć na niego w sklepie, skład cudowny

  12. #62
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Balsamy

    no balsamy jonhsona
    pieknie pachna

  13. #63
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Balsamy

    Cynamon w kostce też pięknie pachnie i skutecznie nawilża,zresztą warto wypróbować też innych serii i mleczka do ciała,często odznacza się ono lepszą jakością niż balsam.

  14. #64
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Ja polecam Łagodzący nawilżający balsam do ciała La Roche-Posay - regeneruje wszystkie podrażnienia i ładnie pachnie!

  15. #65
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Balsamy

    Ja osobiście stosuję balsamy z Avonu. Super sprawa - fajnie się wchłaniają w skórę, pięknie pachną i mozna je kupić po przystępnych cenach. Naprawdę świetna sprawa

  16. #66
    Debiutantka Avatar kinga1976
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Osobiście rzadko używam jakich kolwiek balsamów. Zwykle po prostu o tym zapominam, albo nie mam czasu żeby czekać aż się wchłonie. Zazwyczaj używam oliwki dla dzieci na mokrą skórę podczas kąpieli i wcieram ją w ciał., a potem spłukuję. Po takim zabiegu skóra też staje się miękka i przyjemna w dotyku.

  17. #67
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Gdyby ktoś szukał dobrego balsamu, to niech skupi się na tej stronie Kosmetyki Garnier - Take care Nie znam lepszej marki kosmetycznej w kwestii nawilżania ciała.

  18. #68
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    A ja odkryłam niedawno, nawilżam się i ujędrniam czymś co nazywa się MAMA-CARE Ujędrniająco-regenerująca kuracja, firmy Efektima. Normalnie zakochana jestem.

  19. #69
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Ja z balsamów lubię Neutrogenę, a z peelingów moim ulubieńcem jest naturalny peeling kawowy, jest skuteczny, fajnie ujędrnia i napina skórę

  20. #70
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Lublin
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Najlepszy jak dla mnie jest balsam do bardzo suchej skóry od DOVE polecam

  21. #71
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Lublin
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    dziewczyny mój nowy NUMBER ONE to balsam Absolute Organic super się wchłania i ładnie pachnie polecam znajdziecie go tutaj : Sklep z kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi - BIO kosmetyki - organiczne składniki - Matique

  22. #72
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Jak ktoras z was ma mega sucha skore to wypróbujcie serię Algi Morskie z Bielendy Mam mleczny olejek- opakowanie jest z pompką, a olejek ma przyjemna konsystencje i ladnie sie wchlania skora jest gladka i miekka

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Zawsze miałam problemy ze skórą i dlatego teraz zwracam uwagę na to co kupuję, staram się wybierać naturalne kosmetyki, zwracam też uwagę na ich skład, ważne żeby kosmetyk nie uczulał i miał dużo składników aktywnych a nie same wypełniacze Balsam do ciała - co powinien zawierać?

  24. #74
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Do biustu kurację 5 w 1 z serii Mama Care Efektima. Cudownie się wchłania, nie uczula, co trzeba to nawilża, co trzeba to ujędrni.

  25. #75
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Balsamy i masła do ciała

    Hej U mnie z pieniędzmi trochę krucho ostatnio, a chcę kupić sobie jakiś fajny zestaw do pielęgnacji. Czy korzystała któraś z Was już może z aplikacji NaSpółę? Podobno pozwala znaleźć osoby, które też lubią zakupy i podzielić koszty za nie "na pół" Wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie, aplikacja jest łatwa i szybka w użyciu. Co sądzicie? Warto?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Niechirurgiczne metody upiększania ciała
    By roksana22 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 23:39
  2. CND Creative Nail Design
    By nuki in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-11-2011, 18:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •