Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Niedoczynność tarczycy, czyli b. słabe i krótkie paznoknie, a hybryda

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Niedoczynność tarczycy, czyli b. słabe i krótkie paznoknie, a hybryda

    Cześć dziewczyny,

    Mam niedoczynność tarczycy, przez co od zawsze zmagam się z krótkimi paznokciami. Nie przekraczają one opuszka palca, są strasznie rozdwojone i cienkie jak papier. Nawet odpięcie guzika sprawia mi problem. Tu pojawia się pytanie. Co pomoże mi w ich odbudowie? Czy zastosowanie hybrydy bądź czegoś innego sprawi, że paznokcie będą trwalsze i zdrowsze?
    Tak szczerze, to w ogóle się na tym nie znam i cholernie potrzebuję pomocy... Wstydzę się tych paznokci i chcę choć raz poczuć się pięknie. Chciałam zdecydować się na ich przedłużenie, ale boję się, że to tylko pogorszy sytuację.
    Pomożecie?

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Niedoczynność tarczycy, czyli b. słabe i krótkie paznoknie, a hybryda

    Hybryda sprawdza sie na mocnych paznokciach napewno nie poprawi ani nie wzmocni plytki. To samo tyczy sie zelu czy akrylu. Produkty te sluza do przedluzania i utwardzania ale nic nie leczy/wzamcnia paznokci. Moje naturalne paznokcie maja fatalny ksztalt i sa miekkie dlatego by miec ladne dlonie przedluzam paznokcie na tipsie lub formie i jestem na to skazana bez tego nigdy nic nie wychoduje nie ma szans. Taka natura Po to zostaly stworzone te produkty by mozna oszukac nature

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Niedoczynność tarczycy
    By aneczka19895 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 19-08-2015, 12:42

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •