Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    Gdzie warto wybrać się na kurs dla kosmetyczki? Czy możecie polecić jakieś konkretne miejsce?

  2. #2
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    Beauty lux i szkolenia zawodowe - tak ja dochodziłam do zawodu i tak się rozwijałam. Nie osiągnęłam celów z dnia na dzień, udało się to dopiero po czasie, ale w tym momencie jest dokładnie tak, jak tego chciałam.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    Mogę polecić certyfikowany instytut szkoleniowy Lukomades. Miałam tam kilka szkoleń i z każdego byłam zadowolona. Mają tam naprawdę doświadczoną kadrę osób, które na co dzień pracują w swoim zawodzie, więc wiedza jaką przekazują na szkoleniach jest aktualna i wzbogacona o ich osobiste doświadczenie.

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    a co myślicie o kursach przeprowadzanych w szkołach Żak. Moja siostrzenica chce się zapisać na kurs manikiurzystki (https://zak.edu.pl/aktualnosci/10887...m-sie-zajmuje-) bo uważa że to idealny zawód dla niej. Moja znajomość tematu kończy się na tym, że wybieram sobie wzorek który chciałabym mieć na paznokcie. Liczę na to, że któraś z Was doradzi mi w tym temacie.
    Do tej pory raczej nie interesowała się tą tematyką ale jakieś pół roku temu kupiła sobie zestaw lakierów hybrydowych i lampę i od tamtej pory robi paznokcie rodzinie i znajomych. Może jak będzie mieć dyplom ukończenie jakiegoś kursu to będzie łatwiej jej znaleźć pracę lub otworzyć własny salon kosmetyczny. Na razie ma dużo zapału, a co z tego wyniknie w przyszłości to się jeszcze okaże.

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    Bez jaj ;-) Żak w żaden sposób was nie nauczy zawodu, bo niby w jaki sposób ma nauczyć? To tylko papierki, nic ponadto. Chcecie się czegoś nauczyć, to idźcie na szkolenie zawodowe do Beauty lux, już o tym pisałam. Tak samo wysyłamy pracownice, tak samo pojawiam się na takich szkoleniach i ja.

    Jeśli chodzi o kosmetyki to np. https://eranatura.pl/naturalne-kosme...lne-kosmetyki/
    Ostatnio edytowane przez monkas ; 15-10-2021 o 08:44

  6. #6
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    548

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    No wlaśnie sama zastanawiałam się czy zapisac się do studium czy jednak na specjalistyczne kursy. I wybralam tę druga wersję.Jesli wiążecie swoją przyszlość z kosmetyką to będzie to o wiele lepsza opcja bo kursy są bardziej profesjonalne oraz prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie.....

    Jakiś czas temu brałam udział w kilku kursach organizowanych przez szkołe Beauty Nova. https://beautynova.pl
    Wysoki poziom kursu dużo zajęć praktycznych pozwalających wyuczyć się poprawnego wykonywania zabiegów kosmetycznych!
    Ceny przystępne ( nie jest to najtańszy kurs, ale nie to było wyznacznikiem)
    I co najważniejsze szkoła sama dostarczyła wlasne modelki
    Ostatnio edytowane przez cass ; 08-02-2019 o 08:12

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    To nie burza, to rozmowa i wymiana poglądów :-Jako początek drogi zielarskiej kurs towaroznawstwa zielarskiego może być, przecież kazdy jakoś zaczynał, ale nie należy się na tym zatrzymywać.Pozdrowienia :- .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Makijaz pernamentny - gdzie?
    By mikusia08 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-02-2014, 10:44
  2. Kurs Instruktorski Stylizacji Paznokci - Gdzie?
    By lusill in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 17-12-2013, 21:47
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-07-2013, 07:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •