Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    Gdzie warto wybrać się na kurs dla kosmetyczki? Czy możecie polecić jakieś konkretne miejsce?

  2. #2
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    Beauty lux i szkolenia zawodowe - tak ja dochodziłam do zawodu i tak się rozwijałam. Nie osiągnęłam celów z dnia na dzień, udało się to dopiero po czasie, ale w tym momencie jest dokładnie tak, jak tego chciałam.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    Mogę polecić certyfikowany instytut szkoleniowy Lukomades. Miałam tam kilka szkoleń i z każdego byłam zadowolona. Mają tam naprawdę doświadczoną kadrę osób, które na co dzień pracują w swoim zawodzie, więc wiedza jaką przekazują na szkoleniach jest aktualna i wzbogacona o ich osobiste doświadczenie.

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    a co myślicie o kursach przeprowadzanych w szkołach Żak. Moja siostrzenica chce się zapisać na kurs manikiurzystki (https://zak.edu.pl/aktualnosci/10887...m-sie-zajmuje-) bo uważa że to idealny zawód dla niej. Moja znajomość tematu kończy się na tym, że wybieram sobie wzorek który chciałabym mieć na paznokcie. Liczę na to, że któraś z Was doradzi mi w tym temacie.
    Do tej pory raczej nie interesowała się tą tematyką ale jakieś pół roku temu kupiła sobie zestaw lakierów hybrydowych i lampę i od tamtej pory robi paznokcie rodzinie i znajomych. Może jak będzie mieć dyplom ukończenie jakiegoś kursu to będzie łatwiej jej znaleźć pracę lub otworzyć własny salon kosmetyczny. Na razie ma dużo zapału, a co z tego wyniknie w przyszłości to się jeszcze okaże.

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    Bez jaj ;-) Żak w żaden sposób was nie nauczy zawodu, bo niby w jaki sposób ma nauczyć? To tylko papierki, nic ponadto. Chcecie się czegoś nauczyć, to idźcie na szkolenie zawodowe do Beauty lux, już o tym pisałam. Tak samo wysyłamy pracownice, tak samo pojawiam się na takich szkoleniach i ja.

    Jeśli chodzi o kosmetyki to np. https://eranatura.pl/naturalne-kosme...lne-kosmetyki/
    Ostatnio edytowane przez monkas ; 15-10-2021 o 09:44

  6. #6
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Kurs dla kosmetyczki- gdzie?

    No wlaśnie sama zastanawiałam się czy zapisac się do studium czy jednak na specjalistyczne kursy. I wybralam tę druga wersję.Jesli wiążecie swoją przyszlość z kosmetyką to będzie to o wiele lepsza opcja bo kursy są bardziej profesjonalne oraz prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie.....

    Jakiś czas temu brałam udział w kilku kursach organizowanych przez szkołe Beauty Nova. https://beautynova.pl
    Wysoki poziom kursu dużo zajęć praktycznych pozwalających wyuczyć się poprawnego wykonywania zabiegów kosmetycznych!
    Ceny przystępne ( nie jest to najtańszy kurs, ale nie to było wyznacznikiem)
    I co najważniejsze szkoła sama dostarczyła wlasne modelki
    Ostatnio edytowane przez cass ; 08-02-2019 o 09:12

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Serdecznie zapraszam na stacjonarny kurs towaroznawstwa zielarskiego. Kurs odbywa się w grupach kilku osobowych. Zajęcia w weekendy. Świadectwo ukończenia kursu uprawniające do wykonywania zawodu. Serdecznie polecam i zapraszam. Informacje na temat kursu można znaleźć na mej stronie.

  8. #8
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Wg info od o. Marcelina to zarówno fitoterapeuta, jak i towaroznawstwo dają uprawnienia w prowadzeniu zielarskiego. Kończę kurs fitoterapeuty. Uważam że jest to czas stracony. Większość wykładowców mogłoby szanować nasz a zarazem swój czas i wysłać slajdy na maila. Nic oprócz nich z własnej wiedzy nie udostępniają. Jestem zażenowana poziomem wykładów. Rozważałam zrobienie naturopaty ale ostatecznie mam sporo innych zainteresowań, na które mogę przeznaczyć wcale niemałe pieniądze. Jeśli ktoś szuka konkretnej wiedzy to kompletnie nie polecam.

  9. #9
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    To nie burza, to rozmowa i wymiana poglądów :-Jako początek drogi zielarskiej kurs towaroznawstwa zielarskiego może być, przecież kazdy jakoś zaczynał, ale nie należy się na tym zatrzymywać.Pozdrowienia :- .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Makijaz pernamentny - gdzie?
    By mikusia08 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-02-2014, 11:44
  2. Kurs Instruktorski Stylizacji Paznokci - Gdzie?
    By lusill in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 17-12-2013, 22:47
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-07-2013, 08:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •