Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: Wybielanie zębów bez zabiegu

  1. #1
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Wybielanie zębów bez zabiegu

    Komu się udało i z jakimi efektami? I co dokładnie zmieniałyście?

  2. #2
    Debiutantka Avatar Zyta2367
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Ja kiedyś próbowałam takiego wybielania specjalnym żelem. Najpierw poszłam do dentysty i ten wykonał dla mnie specjalny odlew silikonowy moich zębów, osobno górnych i osobno dolnych. Następnie w te silikonowe nakładki, które idealnie pasowały do mojego uzębienia miałam wycisnąć troszkę tego żelu i trzymać tak przez całą noc. Jak to wyglądało w praktyce? Ano tak, że z tym żelem wytrzymałam całe pół minuty, bo tak mi zaczął dziąsła palić, że nie wytrzymałam! Skóra mi schodziła potem... Dentysta oddał kasę całe szczęście...:-)

  3. #3
    Debiutantka Avatar Iza7689
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Oj, też miałam do czynienia z takim żelem, dawno to było... Po tym spotkaniu trzeciego stopnia na długo wybiłam sobie z głowy wybielanie...:-) teraz używam past wybielających po prostu i jak na razie działają:-) Jakoś przestałam wierzyć w te wszystkie reklamowane cuda, po tym beznadziejnym żelu. Chyba trzeba byłoby wydać dużo kasy, żeby sobie pozwolić na wybielanie zębów z prawdziwego zdarzenia... Ważniejsze niż wybielanie zębów jest zdrowie samego szkliwa, bo co nam po białych zębach, jeśli wypadną za 5 lat,,,?

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    te wszystkie domowe sposoby czyli cytryny, sody etc - lepiej je sobie darowac, nie mają niczego takiego co nie byłoby zawarte w pastach do zębów, mój dentysta stwierdził, że jeśli już chcę koniecznie wybielać zęby w domu powinnam to zrobić jakimiś profesjonalnymi, dopuszczonymi do obrotu wybielaczami, może są droższe od innych, ale wyraźnie tańsze od zabiegów. Jeszcze nie próbowałam ale myślę że w m-końcu się odważę bo nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy żeby mieć w końcu piękny uśmiech .../

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    A tak już z doświadczenia - Stomatolog 24h, dentysta, gabinet stomatologiczny Poznań Rataje, stomatologia estetyczna - NewDent Clinic i lekarz - Alaa Eljamal. To przynajmniej jeśli chodzi o Poznań. Sama przyznam, że średnio wierzyłam w efekty długoterminowe takich zabiegów, ale wychodzi z tego, że to kwestia odpowiedniego specjalisty i późniejszej opieki. Zobaczymy jak będzie dalej, ale póki co ten efekt jest nad podziw pozytywny ;-)

  6. #6

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    ja polecam świetnego stomatologa, a raczej przychodnię Przychodnia Stomatologiczna Multimed w Lublinie

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Ponoć cytryna pomaga.

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    koniecznie muszę przetestować któryś z tych sposobów, kiedyś robiłam zabieg i średnio jestem z niego zadowolona ponieważ efekt była raczej krótkotrwały

  9. #9

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    czesc dziewczyny, a czy uzywalyscie moze preparatu do wybielania zebow ibright? ostatnio sie zastanawiam czy go nie wyprobowac... tutaj sa jakies komentarze na jego temat, ale nie wiem co o nich sadzic? z gory dziekuje za wasze opinie ;*

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    próbowałyście oleju kokosowego

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Ja nie jestem zwolenniczką wybielania zębów metodami drogeryjnymi np. paskami. Można nabawić się nadwrażliwości. Polecano mi metodę lampą Beyond. Możesz wykonać np. w klinice: Dentysta, stomatolog dziecięcy | Gabinet stomatologiczny Olsztyn ? Sujka
    Zabieg trwa godzinę, a zęby naświetla się specjalnym światłem. Daje to super rezultaty. No i efekt utrzymuje się wiele miesięcy.

  12. #12
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Nie powinno się samemu wybielać, można strasznie naruszyć płytkę nazębną. Polecam wizytę u specjalisty, np Dentysta Gdańsk, stomatolog, gabinet dentystyczny - HCentrum Stomatologiczne Gdańsk i tam wykonanie profesjonalnej usługi.

  13. #13
    Debiutantka Avatar justine88
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Też uważam, że wybielanie zębów najlepiej zostawić dentyście. Samemu można sobie zaszkodzić, zresztą domowe sposoby nie są zbytnio skuteczne

  14. #14
    Wczytuje się Avatar Dzbanek
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    A ja wam polecam zadbać o zęby zupełnie naturalnie. Po pierwsze trzeba odstawić wszelkiego rodzaju słodycze i papierosy o ile ktoś pali. To samo to już duży plus dla waszych zębów. Do tego warto sobie kupić taką elektryczną szczoteczkę. No i myć minimum te 3-4 razy dziennie po 5 min. Gwarantuje różnicę już po 3-4 miesiącach

  15. #15
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Na początku miałam pewne opory przed zabiegiem i szukałam innego sposobu, ale ostatecznie zdecydowałam się na laserowe wybielanie zębów i nie żałuję. Całość wykonana bezboleśnie i co najważniejsze skutecznie. korzystałam z usług nowoczesnego gabinetu wybielania zębów Laserowe wybielanie zębów w dobrej cenie - Piękny Uśmiech Poznań i okaząło się, że zabieg jest możłiwy bez konieczności stosowania „białej diety” po wybielaniu.

  16. #16

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Cytat Napisał monkas Zobacz post
    A tak już z doświadczenia - NewDent Clinic i lekarz - Alaa Eljamal. To przynajmniej jeśli chodzi o Poznań. Sama przyznam, że średnio wierzyłam w efekty długoterminowe takich zabiegów, ale wychodzi z tego, że to kwestia odpowiedniego specjalisty i późniejszej opieki. Zobaczymy jak będzie dalej, ale póki co ten efekt jest nad podziw pozytywny ;-)
    Ja poszłam na wybielanie nakładkowe do Allecoudent w Poznaniu - zrobili odlew, dali żel który nalezy nakładać na nakładki i zostawić na całą noc. Lekarz wyjaśnił, że jak wciśniemy za dużo żelu to będzie wypływał na dziąsła. I faktycznie za pierwszym razem szczypało a jak zmniejszyłam dawkę od razu było lepiej. Szkoda Zyta2367, że ciebie lekarz o tym nie poinformował - jego błąd, bo sie zraziłaś.

  17. #17
    Debiutantka Avatar sztos20
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    A może warto w tym temacie zorientować się wśród znajomych? Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie

  18. #18
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Nie wiem czy to ma sens, tak bez zabiegu, stosowanie past czy innych cudów może być ryzykowne.

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Hejka,
    jesli chodzi o wybielanie zębów kraków jest miejscem, w ktorym to robilam u dr Beaty Świątkowskiej - przed weselem mojej psiapsioly. Nic nie bolalo - zabieg po prostu neutralny. Ale musze przyznac, ze moje zeby po nim naprawde lsnily i blyszczaly biela. Wiadomo, ze takiego zabiegu nie robi sie czesto, ale przed wazniejszymi uroczystosciami - mozna to rozwazyc. Ja sie czulam naprawde lepiej po tym zabiegu.

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    A nie próbowałaś wybielania zębów węglem? Na yt kiedyś widziałam filmik z taką czarną "papką" którą się nakłada na zęby i ona podobno działa rewelacyjnie. Ja na szczęście nie mam problemów z żóltymi żebami ponieważ nie palę papierosów ani nie piję kawy w dużych ilościach. Ale profilaktycznie stosuję płyn do płukania jamy ustnej: https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-d...advanced-white żeby "nie stracić" tego odcienia, który mam. No i wiadomo że dodatkowo odświeżam oddech

  21. #21
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Bardzo fajnie sie sprawdzaja te produkty https://iwhite.pl/ - naprawde widac efekty bardzo szybko, a uzytkowanie jest przyjemne i latwe. No i cena nie odstrasza

  22. #22

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    W zasadzie można co nieco osiągnąć domowymi sposobami, jednak nie da się ukryć, że profesjonalne wybielanie zębów przyniesie zdecydowanie najlepsze rezultaty. Jeśli więc liczy ktoś na szybki, skuteczny i długotrwały efekt, to najlepiej zrobi wybierając się do sprawdzonego gabinetu.


  23. #23
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Według mnie nigdy nie osiągniecie takiego efektu jaki można mieć decydując się na zabieg... Sama coś o tym wiem, bo próbowałam naprawdę wielu rzeczy, a kiedy wybrałam ofertę ze strony https://medident-stomatologia.pl/zab...ielanie-zebow/ zrozumiałam, że nie ma co próbować "domowych sposobów", bo na te wszystkie składniki wydamy dużo więcej niż na sam zabieg Co do samej kliniki, to jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę ich polecić jeśli się w końcu zdecydujecie

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Być może ale z drugiej strony jeśli pasta której używam zawiera mikrogranulki z nadtlenkiem karbamidu i polydonu, które delikatnie wybielają emalię do 2 odcieni to mi w zupełności wystarczy, jak nie wierzysz sama kup SPLAT Special EXTREME WHITE i sprawdź

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów bez zabiegu

    Najlepiej zrobić profesjonalne wybielanie.Moja siostra robiła w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Ma zrobione rewelacyjnie.Hollywood smile. Tak w domowym zaciszu na bank nie wybielimy zębów.Najlepiej zrobić to raz a porządnie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 133
    Ostatni post / autor: 26-01-2022, 13:01
  2. Wybielanie zębów
    By oina in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-12-2021, 20:31
  3. Wybielanie zębów
    By białaaaa in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 288
    Ostatni post / autor: 30-08-2020, 21:13
  4. Darmowe szkolenia kosmetyczne ze środków UE w Poznaniu
    By sidron in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-08-2017, 08:15
  5. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-05-2009, 10:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •