Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
No i odpisali ale UWAGA UWAGA! Przed przeczytaniem wiadomości od portalu nasza-klasa.pl zalecam bezpiecznie usiąść i mieć pod ręką chusteczki higieniczne aby zaraz zetrzeć smarki z monitora.

Kto widział moje konto ten wie co miałam - wyłącznie zdjęcia moich prac, nawet nie podpisane, brak numeru telefonu, brak jakichkolwiek słów wskazujących na to że robię paznokcie

Witam,

Dziękujemy za zgłoszenie. Wskazane konto zostało usunięte ze względu na
jego
charakter reklamowy. Przypominamy, że takie działanie jest niezgodne z
Art.
6.7 naszego Regulaminu. Informujemy również, że na podstawie Art. 7.2 nie
wyrażamy zgody na ponowne założenie takiego konta.

Z poważaniem,
ja powiem tylko tyle: to sa skutki zakładania kont fikcyjnych.... ja mam konto normalne i dołączałm i zdjecia rodzinki i pazury +od prawie 2ch lat, potem jak weszłu albumy to ma 2 jeden z pazurami a drugi rodzinny... napisali do mnie na pocztę otrzeżnie, że w zakładce "czym sie zajmuje" mam reklamowe hasła (ktore są niezgodne z egulaminem i walneli tu paragrafy) takie jak mam na ulotce Załącznik 9717 i napisałi że jesli nie edytuje tego w ciągu 7 dni to moje konto zablokowane... edytowałam, odpisałam im że naniosłam poprawki, odpisali że dziekują zza dostosowanie sie do regulaminu i koniec tematu...

nie zakładajcie kont fikcyjnych bo one sa najbardziej narażone na usunięcie bez żadego otrzeżenia ze strony adminow NK...