Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 51

Temat: Zła!! SKASOWANE Fikcyjne Konto na Naszej Klasie

  1. #26
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    No i odpisali ale UWAGA UWAGA! Przed przeczytaniem wiadomości od portalu nasza-klasa.pl zalecam bezpiecznie usiąść i mieć pod ręką chusteczki higieniczne aby zaraz zetrzeć smarki z monitora.

    Kto widział moje konto ten wie co miałam - wyłącznie zdjęcia moich prac, nawet nie podpisane, brak numeru telefonu, brak jakichkolwiek słów wskazujących na to że robię paznokcie

    Witam,

    Dziękujemy za zgłoszenie. Wskazane konto zostało usunięte ze względu na
    jego
    charakter reklamowy. Przypominamy, że takie działanie jest niezgodne z
    Art.
    6.7 naszego Regulaminu. Informujemy również, że na podstawie Art. 7.2 nie
    wyrażamy zgody na ponowne założenie takiego konta.

    Z poważaniem,
    ..... CHARAKTER reklamowy Oni się dobrze czują?...


  2. #27
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Zaczynam wątpić w ich inteligencję. Powalił mnie ten tekst. Ale zaczynam się obawiać o mój prywatny profil. Co prawda nikt prócz znajomych nie ma dostępu do galerii, ale wiadomo...

  3. #28
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    ivona no właśnie ja też wklejam zdjęcia w prywatnym profilu i zastanawiam się czy zaraz mi nie wmówią że tam też się reklamuje. W ogóle to pewnie zaraz za zwykłe zdjęcia będą wywalali bo dojdą do wniosku że modele/modelki mogą się reklamować "po cichu".
    Zaraz otworzę nowe konto i niech mnie w pupę pocałują!

  4. #29
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Zaraz otworzę nowe konto i niech mnie w pupę pocałują!
    Na przyjemność muszą zasłużyć hi hi hi

  5. #30
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Masz rację kochana - na przyjemność trzeba sobie zasłużyć. Aż mnie brzuch rozbolał ze zdenerwowania dzisiaj.

  6. #31
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    no kochana tak myslalam ze to ze wzgledu na komersje ale moze i ktos im w tym pomogl poniewaz fikcyjnych kont jest mnostwo - i niewykasowanych, wspolczuje ci naprawde

  7. #32
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    no to teraz czekam aż moje konto zostanie usunięte...
    z forum można się wiele nauczyć

  8. #33
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    no nie, chyba nie beda kasowac wszystkich kont, ja naprawde niezdziwilabym sie jezeli byly skargi od "znajomych" ludzie sa podli i zazdrosni

  9. #34
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    ja myśle że ktoś podkablował. jakaś zazdrośnica...

  10. #35
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    ja myśle że ktoś podkablował. jakaś zazdrośnica...
    A ja nawet wiem kto jest u nas na wsi taka panna co uważa siebie za najinteligentniejszą istotę na ziemi, przy tym najbardziej pokrzywdzoną, najbardziej niewinną, najukochańszą... - no w skrócie ona jest NAJ i myśli że może pomiatać ludźmi. Latała mi ona koło nosa do momentu aż wyzwała naszą wspólną koleżankę oto że tamta... po prostu do mnie przyszła na kawę. Haha akcja jak w przedszkolu dziewczyny nie wiem o co babsztylowi chodziło ale napisałam jej (prawie) to co mi na sercu leżało (to prawie to były bardzo brzydkie słowa)i skwintowałam wszystko tym że osoby które tak traktują innych uważam za śmiecie prosto z serca - a co się będę. No i się zrobiła jazda na maksa bo księżniczka chyba zderzyła się z rzeczywistością nie wiem co ona ryczeć i zmyśleć zaczęła do swojej ciotki ale ta zaczęła moją mamę policją straszyć bo powiedziała że jej grożę haha! Jak ja to usłyszałam to wpadłam w taką furię że napisałam jej tylko że z dobrego serca radzę jej przestać bo jeśli nie to ja opowiem jej cioteczce jakie z niej ziółko - no i paszczę po tym zamknęła. Ale z ukrycia próbuje mi życie zatruć i myśli że o tym nie wiem.
    A laska na dodatek jest zazdrosna bo jej koleżanka w tym ja kończymy szkoły i różne kursy a ona mogła ZA DARMO zrobić kurs stylizacji, prawo jazdy, kurs angielskiego itd a nie ukończyła NIC - bo po prostu w połowie jej się odechciało. A nawet mam dowody na to że to właśnie ona maczała w tym wszystkim palce i myślę jak się zemścić.

  11. #36
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    ale wymyśl porządną zemstę. Lalunia sobie zasłużyła....
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #37
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Ona doniosła na mnie a ja doniosę na nią ale najpierw dałam jej czas do końca tygodnia na przeprosiny. Może będę podła, posunę się do drastycznego kroku ale chyba nie ma innego wyjścia. Jeśli ona próbuje komuś odebrać jedyne źródło dochodu no to jej trzeba też to odebrać.

  13. #38
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    żenada.. nienawidze takich panien... nie mają nic do roboty ...

  14. #39
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Dokładnie aniu - nie ma nic do roboty bo dostaje ok 1500 zł renty + dodatki do mieszkania i opłaty za szkołę. Dla niej to że odbierze komuś zarobek nic nie znaczy bo ona nie rozumie jak trudno zarobić jakieś pieniążki. Ale i tak najzabawniejsze jest to że ciągle narzeka na biedę a mogła zrobić kurs stylizacji jak wcześniej wspominałam a na rozkręcenie "fachu" dostała 600 zł + cały sprzęt do stylizacji. Po tym jak dostała sprzęt i kasę na kursie już się nie pojawiła. To jest zazdrość, zawiść i głupota.

  15. #40
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    tylko zanim cos tej czarownicy zrobisz to upewnij sie ze to ona, choc jezeli wycina ci takie numery to nie zwlekaj, a w ogole to skad ona wiedziala ze to twoje konto?

  16. #41
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    z lednej strony narzeka, z drugiej nic nie robi a ma tyle kasy co normalna pracujaca osoba a nie musi płacić niektórych rachunków..... to jest taka głupota.. tak to niestety czasem bywa, niektorzy myślą że się im należy i nic już nie robią w związku z tym..

    ja to sie tylko martwię ze jak ty ja podkablujesz to ona sie jeszcze gorzej odegra

  17. #42
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Cytat Napisał stella Zobacz post
    tylko zanim cos tej czarownicy zrobisz to upewnij sie ze to ona, choc jezeli wycina ci takie numery to nie zwlekaj, a w ogole to skad ona wiedziala ze to twoje konto?
    Mieszkam na wsi więc nie trudno się domyśleć że to moje konto ale kilka dni temu napisała do mnie dziewczyna i poprosiła o telefon bo chce się czegoś dowiedzieć o paznokciach a dwa ni później usunęli mi konto. Okazało się że ta dziewczyna ma tą jędzę w znajomych.
    asiu a powiedz szczerze co mi zależy jak ktoś ją straszy a oni mnie straszą policją? Co by się nie stało to i tak będzie na mnie. Chłop ją zostawi a ona powie że przeze mnie. Zresztą nie tylko mnie straszyła bo dwie inne dziewczyny też - bo one również ośmieliły się powiedzieć jej kilka szczerych słów.
    Gdybym opowiedziała Wam kochane od początku całą historię to chyba byście z krzesła spadły.

  18. #43
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    uroki mieszkania w małej miejscowości...ale nie martw się, ja mieszkam w dużej i tutaj ludzie prawie w ogóle nie utrzymują ze sobą kontaktów, nie rozmawiają itp.

    tak czy inaczej miejmy nadzieje ze cie przeprosi i ze ja cos innego zajmie..

  19. #44
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    W takiej małej miejscowości znowu nie mieszkam ale akurat ona chodziła ze mną do klasy. A dziwiło mnie to po co ona się tak innych wypytuje "jak mi biznes idzie" wrrrr

  20. #45
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Mieszkam na wsi więc nie trudno się domyśleć że to moje konto
    stąd to przypuszczenie zazdrosna jest i tyle

  21. #46
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Zawiść ludzka nie zna granic, u mnie też taka jedna była, zawsze wszystkim się chwaliła ile to ona pieniędzy wydaje na paznokcie, które robi w bardzo drogim salonie (swoją drogą zostawiały wiele do życzenia), a jak się dowiedziała, że ja też robię, to od razu przyleciała, żeby jej za pół darmo zrobić...
    Ale wcisnęłam jej, że nie da się uzupełnić żeli akrylem i nie będzie jej się trzymać. Poszła obrażona.

  22. #47
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Aż mi się dzisiaj humor poprawił Byłam MEGA zła przez tą sytuację z kontem bo nie wymieniałam się z większością osób nr telefonu czy gg i babeczki nawet nie wiedziały jak się nazywam... Myślę sobie - kaplica, już po klientkach. A tu się zdziwiłam bo kobietki szukają mojego normalnego profilu bo dalej chcą się ze mną umawiać teraz to mi ta wredna zazdrosna jędza może podskoczyć

  23. #48
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    gratulacje

  24. #49
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Aż mi się dzisiaj humor poprawił Byłam MEGA zła przez tą sytuację z kontem bo nie wymieniałam się z większością osób nr telefonu czy gg i babeczki nawet nie wiedziały jak się nazywam... Myślę sobie - kaplica, już po klientkach. A tu się zdziwiłam bo kobietki szukają mojego normalnego profilu bo dalej chcą się ze mną umawiać teraz to mi ta wredna zazdrosna jędza może podskoczyć
    No to fajnie, że klientki odnalazły, cieszymy się razem z Tobą.

  25. #50
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Zła!!!!!!!!!!

    Dziewczyny niee chciałam zakładać nowego tematu ale chodzi o naszą klase! ktoś mi ukradł moje zdjęcie i sie pode mnie podzył i załozył konto! jak moge się skontaktować z administratorem naszej klasy bo z tych nerów nie moge nic znalżć:/pomóżcie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •