Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Temat: Wzornictwo w łazience

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Wzornictwo w łazience

    Chcesz ożywić łazienkę przez wzorki na ścianach, płytkach? Można wykonać wzorzystą obudowę do wanien Obudowy wanien - armaturawodna.pl Można dobrać kolor, wzór, teksturę Duży wybór w niskich cenach znajduje się tam wyszukiwarka, gdzie można wpisać poszczególne parametry szukanego produktu.


  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wzornictwo w łazience

    Dzięki wielkie, na pewno skorzystam z podesłanego linka przez Ciebie!

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Wzornictwo w łazience

    Mi się najbardziej podoba wystrój bez wzorków, w jednolitych, pastelowych kolorach.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Wzornictwo w łazience

    Mi podobają się proste, ale ładnie wykończone łazienki. Zdecydowanie wolę kolory jaśniejsze i dlatego moja łazienka jest praktycznie cała biała (z lekkimi odcieniami szarości). Chociaż przyznać muszę, że sporo dały mi informacje oraz ciekawe przykłady z defra.pl/skandynawska-lazienka/. Chyba tylko dzięki temu łazienka prezentuje się wyjątkowo dobrze. A Wy w jakim stylu preferujecie urządzenie pomieszczenia jakim jest łazienka?

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wzornictwo w łazience

    Ja nie lubię zbyt wyraźnych wzorów w łazience. Zdecydowanie preferuję jakieś ewentualne delikatne akcenty. podobnie sytuacja wygląda z kolorami - uwielbiam beże, brązy, szarości, ewentualnie biele i czernie, ale to tylko w niektórych przypadkach

  6. #6
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    549

    Domyślnie Odp: Wzornictwo w łazience

    Również nie przepadam za wzorzystymi łazienkami. Takei ostre wzory mogą dobrze pasować do łazienek większych. Jednak nie sądzę aby dobrze pasowały w mniejszych pomieszczeniach....

    Mieszkam w bloku. Mam mikro łazienkę i z tego powodu jak remontowałam zdecydowałam sie na All in White od firmy Tubądzin:
    www.tubadzin.pl/collection/495

    Czyli proste,nowoczesne białe płytki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wzornictwo przemysłowe
    By Kamis in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-05-2009, 17:17

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •