Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka wyniki 26 do 50 z 71

Temat: Szampon, ale jaki?

Wczytuje si Avatar Maleneka
    Postw
    14

Domylnie Odp: Szampon, ale jaki?

Kada osoba ma swj specyficzny zapach wosw, tym chopakom po prostu mg si podoba naturalny aromat pukli swoich dziewczyn z powodu fascynacji, feromonw itp.

Ja myj teraz wosy dziecicym szamponem Babydream bo ma odpowiedni dla mnie skad i bardzo lubi ten zapach. Co jaki czas w cigu dnia mimowolnie nawin pasmo na palce i wcham i czuj ten zapach.

Wczytuje si
    Postw
    17

tylko pharmaceris h i dermena - najlepsze!

Wyprbuj kilka i dowiedz si ktre sa najlepsze dla Twoich wosw. Wane by byy naturalne i miay krtki skad. Ja si tym kieruje, bo i tak nie znam tych wszystkich aciskich nazw.

Debiutantka
    Skd
    BDG
    Postw
    4

mysl e kwestia utrzymywania si zapachu to z jednej strony szampon (zaley jakie substancje s w nim) i te wosw (jak dugo utrzymuj zapach), zawsze mona przed wyjciem stosowac jakie lekkie odywki w sprayu czy pachnce mgieki do wlosw

No to..wpadam
    Postw
    141

Moja siostra uzywa takieg fajnego szamponu z L'Oral Professionnel | Pielgnacja, Stylizacja, Koloryzacja Wosw i Usugi w salonach - on jest do wlosow zniszczonych z takim olejkiem. Swietnie pachnie! Sama zastanawiam sie czy go nie zamowic, bo naprawde efekt super;D

Rozkrcanko
    Skd
    Leszno
    Postw
    44

Ja bardzo lubie szampon carbo detox z bielendy na bazie aktywnego wegla, ktory oprocz pieknego zapachu tez oczyszcza zarowno wlosy jak i skore glowy, redukuje wydzielane sebum, a co za tym idzie wlosy mniej sie przetluszczaja.

Wczytuje si
    Postw
    14

Ja cakiem niedawno odkryam szampon ktry nie tylko ladnie pachnie, ale bardzo poprawia kondycj wosw. A wszystko dziki temu artykuowi https://nianio.com.pl/recoffee-origh...twoich-wlosow/
    Nie spodziewaam sie e kawa ma taki wpyw na nasze wosy, raczej do tej pory by to rodek ktry mnie rano stawia na nogi. Faktem jest e moje wosy teraz piknie pachn, s puszyste, lnice i przestay wypada.

Wczytuje si
    Skd
    Skaryszew
    Postw
    11

A czy uywacie odywk tej samej marki co szampon?

Wczytuje si Avatar modra
    Skd
    Pozna
    Postw
    11

U mnie z tym to ju w ogle padaka, bo same wosy musz my trzema rnymi produktami. Na skr gowy niestety musz uywa Head&Shoulders, bo to jedyny silny szampon, ktry potrafi poradzi sobie z moim upieem, cho wiem, e to on po czci odpowiada za wypadanie moich wosw przez to, jaki jest silny. Na reszt wosw nakadam najpierw marakujowy szampon Alterr z Rossmanna, ktry jest bardzo wydajny i adnie pachnie, a moje wosy bardzo go lubi. Do tego odywka kokosowa, bo tylko tak moje wosy akceptuj (one s bardziej wybredne ni ja sama, naprawd!).

Debiutantka Avatar Majeczka_88
    Postw
    4

niestety bardzo drogi ale wart swojej ceny kerastase chrobologiste- perfumowany szampon -pieknie pachnie jestem w nim zakochana

Wczytuje si Avatar moira
    Skd
    d
    Postw
    12

Ja odkryam szampon z pestek winogron Petal Fresh oraz z granatu i jestem nimi zachwycona! Moje wosy nigdy wczeniej nie wyglday i nie rozczesyway si z tak atwoci jak teraz! Czasem jeszcze na skr gowy musz nakada szampon przeciwupieowy, ale to rzadko, jak jest z jego iloci naprawd le - czasami jest to upie kosmetyczny (moje wosy si ciko spukuje) albo z powodu nadmiernego przesuszenia skry gowy (klima w pracy mocno grzeje). Ale staram si z nim nie przesadza.

Rozkrcanko
    Postw
    32

Ja preferuj szampony z olejkami, np. arganowym. Inne nie daj rady nawily moich wosw...

No to..wpadam Avatar jagnam
    Postw
    239

Cytat Napisa Awuca Zobacz post
    Ja preferuj szampony z olejkami, np. arganowym. Inne nie daj rady nawily moich wosw...
    No wasnie wszystko zalezy do wosw. Jeli masz cikie oraz adne wosy to taki olejek fakycznie bdzie si dobrze sprawowa. Jednak sama mam bardzo delikatne wosy, ktre niestety ale przez co takiego mogyby by znacznie obcione....

Ze swojej strony polecam czyta skdy szamponw.Niektore z nich maj naprawd agresywne skadniki, ktre mog podraniac skr gowy i wysusza wosy ( jak sls, ktry jest bardzo mocnym detergentem).

Szamponow poszukajcie w aptekach. Wiele z nich ma o wiele delikatniejsze skady ni to co znajdziecie w typowych sklepach z kosmetykami. Dobre ceny miewa Cefarm https://www.cefarm24.pl
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 31-08-2018 o 10:50

Rozkrcanko
    Postw
    65

Ja w tej chwili uywam szamponu biotebal, bo zaczy mi strasznie wypada wosy. Pki co efekt jest raczej saby, ale moe po duszym stosowaniu zacznie dziaa.

Naogowiec
    Postw
    323

Elastabion Floslek - pikne, zdrowe wosy i tak, te piknie pachn

Naogowiec
    Postw
    323

U mnie doskonale sprawdzi si Elastabion Floslek, serdecznie polecam.

Naogowiec
    Postw
    397

Polecam zwraca uwage na skady szamponw jakich uywamy do gowy. Bo mog byc rzne. Jeli macie problem z such skr gowy oraz z suchymi wosami, dobrze bdzie zrezygnowa z mocnych wysuszajcych szamponow z mocnymi detergentami. Bo te podrazniaj skr oraz prowadz do osabienia cebulek wosowych. Polecam poczytanie sobie przewodnikw po skadach.

No i polecam zajrze sobie do sklepu Trena https://trena.pl/ - obecnie w sklepie w dobrej cenie moecie kupic porzdne kosmetyki stosowane w salonach fryzjerskich. Jesli nie wiecie co wybrac, dobrze jest do nich zadzwoni. Na pewno powinni doradzi co wybra.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wtki

1. Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?
    By barbara_kawka in forum Sprzt do przeduania paznokci
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 17-09-2018, 22:41
  2. jaki profesjonalny rozjaniacz kupi?
    By hersa in forum Wosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 09-12-2016, 00:01
  3. Jaki pdzelek do farbek?
    By mcda-p in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 01:05
  4. Jaki akryl do zdobie najlepszy???