Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 42 z 42

Temat: Szampon, ale jaki?

  1. #26
    Wczytuje się Avatar Maleneka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Każda osoba ma swój specyficzny zapach włosów, tym chłopakom po prostu mógł się podobać naturalny aromat pukli swoich dziewczyn z powodu fascynacji, feromonów itp.

    Ja myję teraz włosy dziecięcym szamponem Babydream bo ma odpowiedni dla mnie skład i bardzo lubię ten zapach. Co jakiś czas w ciągu dnia mimowolnie nawinę pasmo na palce i wącham i czuję ten zapach.

  2. #27
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    tylko pharmaceris h i dermena - najlepsze!

  3. #28
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Wypróbuj kilka i dowiedz się które sa najlepsze dla Twoich włosów. Ważne by były naturalne i miały krótki skład. Ja się tym kieruje, bo i tak nie znam tych wszystkich łacińskich nazw.

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    BDG
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    myslę że kwestia utrzymywania się zapachu to z jednej strony szampon (zależy jakie substancje są w nim) i też włosów (jak długo utrzymują zapach), zawsze można przed wyjściem stosowac jakieś lekkie odżywki w sprayu czy pachnące mgiełki do wlosów

  5. #30
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Moja siostra uzywa takieg fajnego szamponu z L'Oréal Professionnel | Pielęgnacja, Stylizacja, Koloryzacja Włosów i Usługi w salonach - on jest do wlosow zniszczonych z takim olejkiem. Swietnie pachnie! Sama zastanawiam sie czy go nie zamowic, bo naprawde efekt super;D

  6. #31
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Ja bardzo lubie szampon carbo detox z bielendy na bazie aktywnego wegla, ktory oprocz pieknego zapachu tez oczyszcza zarowno wlosy jak i skore glowy, redukuje wydzielane sebum, a co za tym idzie wlosy mniej sie przetluszczaja.

  7. #32
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Ja całkiem niedawno odkryłam szampon który nie tylko ladnie pachnie, ale bardzo poprawia kondycję włosów. A wszystko dzięki temu artykułowi https://nianio.com.pl/recoffee-origh...twoich-wlosow/
    Nie spodziewałam sie że kawa ma taki wpływ na nasze włosy, raczej do tej pory był to środek który mnie rano stawiał na nogi. Faktem jest że moje włosy teraz pięknie pachną, są puszyste, lśniące i przestały wypadać.

  8. #33
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Skaryszew
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    A czy używacie odżywk tej samej marki co szampon?

  9. #34
    Wczytuje się Avatar modra
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    U mnie z tym to już w ogóle padaka, bo same włosy muszę myć trzema różnymi produktami. Na skórę głowy niestety muszę używać Head&Shoulders, bo to jedyny silny szampon, który potrafi poradzić sobie z moim łupieżem, choć wiem, że to on po części odpowiada za wypadanie moich włosów przez to, jaki jest silny. Na resztę włosów nakładam najpierw marakujowy szampon Alterrę z Rossmanna, który jest bardzo wydajny i ładnie pachnie, a moje włosy bardzo go lubią. Do tego odżywka kokosowa, bo tylko taką moje włosy akceptują (one są bardziej wybredne niż ja sama, naprawdę!).

  10. #35

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    niestety bardzo drogi ale wart swojej ceny kerastase chrobologiste- perfumowany szampon -pieknie pachnie jestem w nim zakochana

  11. #36
    Wczytuje się Avatar moira
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Ja odkryłam szampon z pestek winogron Petal Fresh oraz z granatu i jestem nimi zachwycona! Moje włosy nigdy wcześniej nie wyglądały i nie rozczesywały się z taką łatwością jak teraz! Czasem jeszcze na skórę głowy muszę nakładać szampon przeciwłupieżowy, ale to rzadko, jak jest z jego ilością naprawdę źle - czasami jest to łupież kosmetyczny (moje włosy się ciężko spłukuje) albo z powodu nadmiernego przesuszenia skóry głowy (klima w pracy mocno grzeje). Ale staram się z nim nie przesadzać.

  12. #37
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Ja preferuję szampony z olejkami, np. arganowym. Inne nie dają rady nawilżyć moich włosów...

  13. #38
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Cytat Napisał Awuca Zobacz post
    Ja preferuję szampony z olejkami, np. arganowym. Inne nie dają rady nawilżyć moich włosów...
    No własnie wszystko zalezy do włosów. Jeśli masz ciężkie oraz ładne włosy to taki olejek fakycznie będzie się dobrze sprawował. Jednak sama mam bardzo delikatne włosy, które niestety ale przez coś takiego mogłyby być znacznie obciążone....

    Ze swojej strony polecam czytać skłądy szamponów.Niektore z nich mają naprawdę agresywne składniki, które mogą podrażniac skórę głowy i wysuszać włosy ( jak sls, który jest bardzo mocnym detergentem).

    Szamponow poszukajcie w aptekach. Wiele z nich ma o wiele delikatniejsze składy niż to co znajdziecie w typowych sklepach z kosmetykami. Dobre ceny miewa Cefarm https://www.cefarm24.pl
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 31-08-2018 o 10:50

  14. #39
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Ja w tej chwili używam szamponu biotebal, bo zaczęły mi strasznie wypadać włosy. Póki co efekt jest raczej słaby, ale może po dłuższym stosowaniu zacznie działać.

  15. #40
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Elastabion Floslek - piękne, zdrowe włosy i tak, też pięknie pachną

  16. #41
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    U mnie doskonale sprawdził się Elastabion Floslek, serdecznie polecam.

  17. #42
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Szampon, ale jaki?

    Polecam zwracać uwage na składy szamponów jakich używamy do głowy. Bo mogą byc rózne. Jeśli macie problem z suchą skórą głowy oraz z suchymi włosami, dobrze będzie zrezygnować z mocnych wysuszających szamponow z mocnymi detergentami. Bo te podrazniają skórę oraz prowadzą do osłabienia cebulek włosowych. Polecam poczytanie sobie przewodników po składach.

    No i polecam zajrzeć sobie do sklepu Trena https://trena.pl/ - obecnie w sklepie w dobrej cenie możecie kupic porządne kosmetyki stosowane w salonach fryzjerskich. Jesli nie wiecie co wybrac, dobrze jest do nich zadzwonić. Na pewno powinni doradzić co wybrać.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sterylizator - jaki ? gdzie ? za ile ?
    By barbara_kawka in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 20-03-2023, 14:55
  2. jaki profesjonalny rozjaśniacz kupić?
    By hersa in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 09-12-2016, 00:01
  3. Jaki pędzelek do farbek?
    By mcda-p in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 01:05
  4. Jaki akryl do zdobień najlepszy???
    By Hanuszka22 in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 13-02-2014, 00:48

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •