Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 233

Temat: Żel do frencha

  1. #176
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ja robię z prestige i jest superr.jedna warstwa pięknie kryje i konsystencja jak dla mnie idealna,nie za gęsty i nie za rzadki
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  2. #177
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja szukam jakiegoś niedrogiego na próbę średnio gęstego białego żelu, który będzie mocno biały, taki śnieżny jak extreme white od Doberka, ale gęsty taki jak soft. Macie jakieś pomysły kochaniutkie? Soft jest zbyt mleczny, a extreme za rzadki i się rozmazuje
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  3. #178
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Jak od DR to 3D white- jest idealny

  4. #179
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał goszacz Zobacz post
    Jak od DR to 3D white- jest idealny
    A jest taki biały , że szok? he he bo właśnie takiego szukam
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  5. #180
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Sztynka uwierz mi że jest i ładnie się go nakłada.

  6. #181
    Rozkręcanko Avatar Vika
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    IBD ex white to jest to

  7. #182
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał zosia_29 Zobacz post
    Sztynka uwierz mi że jest i ładnie się go nakłada.
    he he wierzę Ci, to zamawiam Wiem, że IBD czy PB mają takie żele w standardzie, ale przy mojej cenie za pazury to nie mogę zbytnio poszaleć ehh
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  8. #183
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    używam NSI builder do frencha ma super konsystencje -polecam dzięki niemu polubiłam robić frenche

  9. #184
    Rozkręcanko Avatar LAURKA
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    A ja nie mam już pomysłu jaki żel do frencha mi pasuje. Uczę się dopiero (8 miesięcy) i używałam różnych, ale w każdym coś mi nie tak było. Miałam SF, Alle, La femme, i-nails i jeszcze jakiś ale firmy nie pamiętam. Chyba najlepiej mi się pracowało La femme bo był najgęstrzy z tych, co miałam. Skończył mi się i na próbę zamówiłam teraz IBD extreme white - podobno gęsty. Może nie będzie tak jak w przysłowiu "Nędznej baletnicy to przeszkadza i rąbek u spódnicy..."

  10. #185
    Wczytuje się Avatar Samea
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opolskie
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja uwielbiam rzadkie, kredowe i takie gdzie nie trzeba drugiej warstwy nakładać

    Teraz używam NailsSecret z serii exlusive,fajny teżbył z Alessandro,ale bardzo szybko żółkł no i jeszcze Yasminowski white był fajny,poza tym nie spotkałam się więcej z dobrymi rzadkimi białymi

  11. #186
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    piszę w tym temacie, bo inny chyba nie odwiedzany hej dziewczyny ! mam pytanie, czy któraś z Was używała może żelu Sun Flower tzw. lakier UV french:

    "Żel suchy-nielepiący, o doskonałym kryciu. Stosować bardzo cienkie (ewentualnie dwie) warstwy.Idealna Biel! Ma rzadką, tzw. lakierową konsystencję. Nie stosować bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia." -

    taki opis jest na stronie, ale chciałabym zapytać czy ktos ma już doświadczenie z tym żelem w praktyce i czy faktycznie jest taki jak opisuje go producent bede wdzięczna za opinie pozdrawiam

  12. #187
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    mini nie znam zelu sun flower, ale identycznego uzywam z infinity super white
    jest mega bialy o konsystencji lakieru uzywam go pod nablyszczacz

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #188
    No to..wpadłam Avatar Anna Gorońska
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Mrowino k.Poznania
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ja używam białego z silcare - kredowo biały, konsystencja lakieru jeśli dobrze położony może być śmiało jedna warstwa...

  14. #189
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    LAURKA ibd świetny żel.... bardzo gęsty ! BARDZO BARDZO ja nakladałam go sondą.. jednak wole rzadsze bo wole pędzelkiem, cieżko mi bylo pędzelkiem nakladać ibd bo ciężko mi zrobić ładną linie uśmiechu .. używam SF i jestem zadowolona czasem trzeba nałożyć dwie warstwy jak są prześwity. Ale wydaje mi sie ze to jest kwestia przyzwyczajenia do żelu. ja juz bez problemu moge nałożyc jedną warstwe i rzadko mi sie robią prześwity bo juz wiem jak się z nim obchodzić.
    " Zniszcz wszelkie zło, by dobro mogło zakwitnąć"

  15. #190
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    no wiec... nigdy nie uzywałam gestych zeli do frencha postanowilam sprobowac, bo chcę skrocic czas robienia frencha , a przy rzadkich-moich ulubionych zelach jednak trzeba zamrazac kazdego palucha z osobna oto efekty:

    Fota nr 1 3D white od dobrej rady, albo cos zle robię i po prostu nie umiem nakladac, dla mnie to pełna kupa-nie poziomuje się, co z tego ze po przetarciu usmiech jest jak zyleta, wg mnie french to nie sam usmiech a rowniez dobrze rozprowadzona cala biala koncowka. Ale rzeczywiscie jak nalozysz to mozesz 5 palców zrobić z kciukiem włącznie i nie drgnie. Kolor pod clearem budujacym ma jak dojrzały trupek sino-niebieski, dopiero rozowy przezroczysty nadaje mu jakiegos sznytu ale rzeczywiscie czas wykonania frencha tym zelem w sensie calej aplikacji skrocił mi się o 30 minut, czyli pazury robilam 55 minut

    Fota nr 2 white snow równiez od dobrej rady, jest duzo lepiej niż przy 3 D white, nie ma smug, choc jak sie przyjrzycie na jednym paluchu "udało" mi sie jedną zrobic. Poziomuje się o niebo lepiej, do zrobienia spokojnie 4 paznokcie,kciuki jednak osobno. Kolor nie taki sniezny,kredowy- ale jak ktos lubi naturalnie to to jest całkiem fajny żelik czas wykonania całego frencha ze skromnym zdobieniem 1 h 10 minut.

    Zele aplikowalam przy temperaturze pokojowej ok 25 stopni

  16. #191
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    1,2. IBD Xtreme White - niezły, ale wielokrotnie miałam problem z jego utwardzeniem, nawet po 6 minutach utwardzania żel potrafił być nie do końca utwardzony. Mega gęsta konsystencja, ładna biel. (14g - ok. 60zł)
    3,4. Perfect Beauty Perfect White - lżejsza konsystencja niż IBD, a też spokojnie można zrobić całą rękę na raz. Nie ma problemu z utwardzaniem, piękna, intensywna biel. (15g-55zł)

  17. #192
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    kupiłam ostatnio żel french z alepaznokcie ale chyba za rzadki dla mnie jest bo szybko się rozlewa i muszę się namotać tym bardziej że od niedawna zaczęłam robić french bo wcześniej jakoś nie chciałam więc chyba będę musiała poszukać jakiegoś gęstszego

  18. #193
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ja ostatnio wróciłam do american prima white DR , jest średnio gęsty i można nałożyć na 5 paznokci od razu , szybkie przetarcie pędzelkiem i do lampy , 3 d white był jednak stanowczo dla mnie za gęsty

  19. #194
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Odkąd dorwałam dwa białe żele Indigo - Cream White Igloo i Cream White Natural nie mam problemów z nakladaniem frencha na 4-5 palców na raz. Idealnie sie poziomuje ale nie rozlewa, wystarczy potem przetrzeć i do lampki.
    Z żeli białych na zbudowany juz pazurek - pod gloss - polecam Mistero Milano Bianco Fantastico. Nazwy nie trzeba tlumaczyć Jest genialny!
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  20. #195
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Używam od 1,5 roku żelu z firmy ever shine o nazwie soft white i pomimo małej popularności tej firmy polecam w 100%. Nazwa wskazuje na delikatną biel, choć wcale taka nie jest. Konsystencja dość rzadka, ale kolor kredowo-biały.

  21. #196
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Kura - ja mam snow white od DR i nie chce się mi on utwardzać, po bokach wgl nie łapie i nie mam pojęcia czemu :/ a dodam, że żarówki w lampie mam dobre, poza tym wszystkie inne żele utwardzają się bez zarzutu..
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  22. #197
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał Aliz Zobacz post
    Kura - ja mam snow white od DR i nie chce się mi on utwardzać, po bokach wgl nie łapie i nie mam pojęcia czemu :/ a dodam, że żarówki w lampie mam dobre, poza tym wszystkie inne żele utwardzają się bez zarzutu..
    Nie wiem jaką masz technikę, ale może trzeba nakładać 2 cienkie warstwy?
    Zawsze warto pobróbować

  23. #198
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    spróbuję, ale nie obiecuję że pomoże
    teraz używam zwykłego rzadkiego z SF, ale trzeba zamrażać a to wydłuża czas. rozważam kupno angelo bianco z MM, bo fajnie mi się nim na kursach pracowało
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  24. #199
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Aliz, przysiegam, ze nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ja nakladam naprawde gruba warstwe, wiec to nie moze byc to, jeden z najprostszych zeli do utwardzenia...

  25. #200
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ja się zprzyjaźniam z tym nowm indigo gęstym, zrobiłam test - nałożyłam go wieczorem na tipsa a on rano był w tym samym miejscu
    chyba najlepszy jaki miałam dotychczas,
    teraz to rozumiem czemu dotychczas miałam problemy z frencz , rozważam też czy nie próbować znów z rzadkim białym pod nabłyszczacz , na pewno przyśpieszyło by to moją pracę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. najpopularniejszy sposob wykonywania frencha
    By Artlia in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 411
    Ostatni post / autor: 27-07-2018, 09:35
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •