Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910
Pokaż wyniki 226 do 233 z 233

Temat: Żel do frencha

  1. #226
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał ann_85 Zobacz post
    Dziewczynki czy któraś z Was pracowała na Angelu z SPN? konsystencje ma boską(jak krem nivea) niestety mam wrażenie że źle się poziomuje,pracowałam dotąd na IBD EXtreme i na gęstym żeliku z EF, zakupiłam próbkę angela z SPN i nie mogę osiągnąć jednolitej bieli na końcówce,nie poziomuje się tak ładnie jak wcześniejsze.Pytanko-czy to zależy od ilości warstw?trzeba dać jedną grubszą czy dwie cienkie?
    Ten żel się nie poziomuje ty go sama musisz układać i jest dla mnie ekstra bo mozna robić 5 pazurków jednocześnie i nic nie spłynie

    A czy znacie markę żeli ABC? Bo była u mnie przedstawicielka i żele wydają się bardzo dobre ale cena kosmiczna... czy któraś pracowała na tych żelach? Chodzi mi o biały z brokatem...

  2. #227
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    GB
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja uzywam z Mistero Milano Zel bialy angelo bianco. Jest rewelacyjny, bielutki, gestawy, nic nie splywa, mozna zrobic 5 pazurkow na raz no i probli wysylaja po okolo 6 zl za 4 ml.

  3. #228
    Rozkręcanko Avatar mmloda
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja póki co pracuje na IBD Xtreme i nie narzekam - na początku miałam problemy z dobrym rozprowadzeniem go, bo jest bardzo gęsty (klientki jak go widzą to mnie pytają co to za krem ), ale jak się dojdzie do wprawy to jest super a biel po prostu fantastycznie biała

  4. #229
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał xena26 Zobacz post
    Ja uzywam z Mistero Milano Zel bialy angelo bianco. Jest rewelacyjny, bielutki, gestawy, nic nie splywa, mozna zrobic 5 pazurkow na raz no i probli wysylaja po okolo 6 zl za 4 ml.

    Zgadzam sie z koleżanką Mistero Milano to fanatastyczny żel do frencha idealna biel i konsytstencja kremu podobny do MM Jest SPN angel white w zasadzie to ten sam żelcenu obu bardzo podobne

  5. #230

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ja tez uwielbiam z SPN biały zelik np i z PB oba kocham

  6. #231
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja używam białych żeli od allepaznokcie i na moje potrzeby jest wystarczający nie wspominając o bardzo atrakcyjnej cenie

  7. #232
    Rozkręcanko Avatar paula2329
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Trzebnica
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ostatnio skusiłam sie na zakup żeli z PB między innymi białego do frencha i zakochalam sie w nim odrazu.Ma super gesta konsystencje i śnieżnobiały kolor.Pozwala na jednoczesne pomalowanie 5 paznokci.

  8. #233

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja znam ABCnailstore - żele mają znakomite ale cenowo nieprzystępne.
    Żele kolorowe są zupełnie inne od tych dostępnych na rynku - niezwykle napigmentowane, wydajne, krycie niesamowite i kolorki inne niż u wszystkich, ale cena wysoka. Polecam też pędzelki serii impuls - niedrogie a świetnej jakości.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. najpopularniejszy sposob wykonywania frencha
    By Artlia in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 411
    Ostatni post / autor: 27-07-2018, 09:35
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •