Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 233

Temat: Żel do frencha

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar delfina8
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    30

    Foo Żel do frencha

    Jakiego żelu używacie do frencha?

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ja mam jeden co kiedyś kupiłam z firmy cosmetics beauty lada w czechach ale juz go nie używam a mam go 20 ml heh ale cóż a drugi któego używam to I-nails extreme white od Dobrejrady, trzeba dać dwie cieńkie warstwy ale super się nim pracuje...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Polecam zel bialy french Sun Flower. Wystarczy 1 warstwa i paznokiec jest dokladnie pokryty. Dobrze sie laczy i nie odchodzi od naturalnego paznokcie po dluzszym czasie. Sprawdzony!

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Zgadzam się z powyższą wypowiedzia koleżanki. Sun flower. Z tym że ja kupuję biały lakier french UV z sun flowera. Jest w pudełeczku i ma konsystencję lakieru lecz nakłada się go jak żel i jest w pudełeczku takim jak żel, więc nie wiem dlaczego nazywa się lakier...

  5. #5
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja używam extreme white z ibd dla mnie idealny, bialutki, nie spływa, poprostu mniam

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    5

    Domyślnie

    a jeśli french to z kamuflażem? jesli uzywacie kamuflaża i możecie go polecić bedę wdzięczna

  7. #7
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    sun flower biały mi bardzo pasuje i własnie domawiam teraz kamuflaż bo muszę go wypróbowac

  8. #8
    Wczytuje się Avatar trina
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Siemianice
    Postów
    15

    Domyślnie

    kamuflaż z Sun flower jest bardzo dobry polecam

  9. #9
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    5

    Domyślnie

    Jeszce nie używałam kamuflaża, tylko żel mleczno - różowy, stąd moje zainteresowanie. Chyba skuszę sie na ten o którym piszecie i przetestuję.

  10. #10
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    a który biały z sun flower polecasz?bo jest kilka odcieni. ja jeszcze nie mialam a muszę kupić.

  11. #11
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    a mnie wogóle SF nie odpowiada, ma żele które szybko spływają z pazurka, miałam kiedyś z grafiti nails i coś czuje, że do niego powróce bo już nie mam czasem sił na szukanie dobrego frencha, gdyby firmy wysyłały próbeczki to jeszcze dobrze ale nie wszystkie to robią

  12. #12
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    oooo to niektóre wysyłają próbki?chętnie bym wypróbowala. mozesz podać jakieś namiary?

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał kala0704 Zobacz post
    Ja używam extreme white z ibd dla mnie idealny, bialutki, nie spływa, poprostu mniam
    Lepiej bym tego nie ujela

  14. #14
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    oooo to niektóre wysyłają próbki?chętnie bym wypróbowala. mozesz podać jakieś namiary?

    Tak, ja zamówiłam teraz z Grafiti nails próbeczki żelu, niby Pani twierdzi, że nie robią tego ale bez problemu się zgodziła tel 058 621 60 03

    Można też bezpośrednio poprosić z P. Marcinem- właścicielem

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie

    miałam kiedyś żel i-nails i moja opinia o nim jest odwrotna jest beznadziejny,i zeli z allegro juz nie zamawiam. teraz mam z ibd i jestem bardzo zadowolona. a jesli chodzi o cover to jakis czas temu kupiłam z la femme 50ml bo była promocja i jestem tez z niego zadowlona ma ładny kolor i super kryje, słyszałam zle opinie o la femme ale jak dla mnie jest w porządku.

  16. #16
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Ja jeszcze zamówiłam taki zelik, jak zrobie pazurki to wam napisze czy jestem zadowolona, wiem tylko, ze ma same opinie pozytywne

    to jest jego opis:


    Żel Silcare Basic White 15g Żel 1-fazowy Silcare Basic White. Przeznaczony do tworzenia ekstremalnie białej końcówki. Bardzo rzadki. Już cienka warstwa pokrywa idealnie wolną krawędź paznokcia bez efektu cieniowania. Ze względu na dużą zawartość białego pigmentu utwardza się tylko wierzchnia warstwa żelu. Zaleca się nakładanie białej końcówki na warstwę żelu podkładowego, wcześniej utwardzoną. Każdą warstwę utwardzać w lampie UV o mocy 36W przez 2 min następnie pokryć kolejnymi warstwami żelu budującego. Opakowanie 15g.



    Można go kupić u koleżanki na allegro pod nickiem zby-mal
    Ostatnio edytowane przez martakolo ; 26-04-2009 o 17:05

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    ja rowniez uzywam extreme white z ibd i jestem z niego bardzo zadowolona polecam

  18. #18
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    ja miałam basica cały zestawik tzn, przeźroczysty gęsty, przeźroczysty średnio gęsty, cover i biały... zadowolona nawet byłam bo dość tane te żeliki i nawet nieźle się trzymały choć nie wszystkim moim klientkom, czasami się zapowietrzał ale jeszcze go zakupię bo cover mam prawie cały a z żelem prestige którego obecnie używam się nie łączy a co do białego... hmm, forumowe koleżanki go polecały, ale ja chyba trafiłam na kiepską serię bo za każdym razem jak wyciągałam z lampy to część żelu była nie utwardzona i albo się rozmazywała przy kładzeniu warstwy budującej albo ścierała gdzy przemywałam cleanerem w celu uniknięcia rozmazania więc przestałam go używać ciekawa jestem jak twój żelik się sprawdzi
    z forum można się wiele nauczyć

  19. #19
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    ja miałam basica cały zestawik tzn, przeźroczysty gęsty, przeźroczysty średnio gęsty, cover i biały... zadowolona nawet byłam bo dość tane te żeliki i nawet nieźle się trzymały choć nie wszystkim moim klientkom, czasami się zapowietrzał ale jeszcze go zakupię bo cover mam prawie cały a z żelem prestige którego obecnie używam się nie łączy a co do białego... hmm, forumowe koleżanki go polecały, ale ja chyba trafiłam na kiepską serię bo za każdym razem jak wyciągałam z lampy to część żelu była nie utwardzona i albo się rozmazywała przy kładzeniu warstwy budującej albo ścierała gdzy przemywałam cleanerem w celu uniknięcia rozmazania więc przestałam go używać ciekawa jestem jak twój żelik się sprawdzi
    Już wypróbowałam ten żel i miałam podobne problemy jak Ty, czyli rozmazywał sie przy nakładaniu ostatniej warstwy zelu przeźroczystego, rozmaiwałam z kobietką od której to kupiłam i powiedziała, ze białego żelu basic nakłada się bardzo cieńką warstwe bo ma duzo pigmentu i moze być sytaucja że jak za gruba, to sie nie utwardzi...
    Ja zauważyłam jeszcze jeden defekt tego zelu..jak nakładam przeźroczystą ostatnia warstwe to biel basciu zmienia się na troszkę ciemniejszą i ja mam wrażenie że taki troszkę siny sie robi( aczkolwiek zel przeźroczysty który mam jest typowo przeźroczysty), dostałam też próbkę zelu grafiti, i przyłożyłam pazurki klientki i swoje wiec mam porównanie, ze moje są ciemniejsze

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar aniusiablondyna
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    115

    Domyślnie

    ja uzywam sun flowera, aktiv, reni nail

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    z coverem ładnie wygląda np White Builder SPN oraz Soft White SPN jest jeszcze Snow White ale ta biel jest "rażąca" teraz wszedł na rynek nowy Angel White SPN ale jeszcze go nie używałam

  22. #22
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ibd, jest idealny, nie znam innych tak gestych,

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Może nie będe zbyt obiektywna , ale ja pracuje na naszych produktach Infinity. Mamy sliczny coverek naturalny ktory bardzo przypadł do gustu moim klientką jak i osobą które zakupują u nas produkty. Biały jest bielusieńki, a zaden z naszych zeli nie przytłacza tego efektu.
    Planujemy tez miec w ofercie gesty zel bialy bo obecnie mamy sredniogesty.

  24. #24

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja do frencha mam z Sun Flowera. ogólnie jest ok, tylko trochę spływa

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    To ja polecam Tobie IBD French extreme, jest rewelacyjny, nic nie splywa, nawet jak jest cieplo, jest taki gesty
    www.nathalie-nails.blog.onet.pl -zapraszam do oglądania mojego bloga

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. najpopularniejszy sposob wykonywania frencha
    By Artlia in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 411
    Ostatni post / autor: 27-07-2018, 10:35
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •