Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 233

Temat: Żel do frencha

  1. #101
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ja pracuję na IBD, również zachwalam, ale mam jedną klientkę na której pazurkach śnieżnobiały żelik potwornie żółknie, końcówka nie jest biała tylko taka szaro-zółta, specjalnie dla niej kupiłam taki zwykły od dekorynki za 30 zł i teraz french jest biały, ale zupełnie nie wiem dlaczego tak się dzieje ( tylko u niej !). dodam tylko, że jest ruda, ale farbuje włosy. ale pazurki naturalne są normalnego koloru - nie przebarwione... któraś może spotkała się z czymś takim?

  2. #102
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Euphoria na niektorych bialych zelach juz na opakowaniu jest napisane ze trzeba wymieszac przed uzyciem bo pigment osiada na dole: Powinno sie to zrobic bardzo delikatnie! ja zawsze mieszam albo wykalaczka albo patyczkiem bambusowym-powietrze mi sie nie dostaje ale robie to na prawde delikatnie

  3. #103
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Żele z pigmentem czesto tak mają. Dlatego mieszajy specjalną szpatułką ( szeroką), i dlugimy ruchamy tak aby nie paciac w zelu bo wlasnie wkradnie sie powietrze, a i nie robimy tego przed nałożeniem ale trochę przed pracą.

  4. #104
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    słuchajcie.... ja kupiłam sobie bialy french z sun flowera,
    i nie jestem zadowolona... hm nie wiem jak to napisać ale ... maluje, utwardzam i staram sie zawsze nalozyc go rownomiernie a ma takie rozne odcienie po utwardzeniu... wiec wpadlam na to zeby przypilowac ten frnch i wyrownać... to french zaczął odchodzić platami i jakby sie nie utwardzil do końca... dziwne... a klientka u mnie byla i miala french robiony przez inna stylstke i jak spilowywalam jej ten french zeby odnowić no spilowywał sie super... tak jak zel budujący.. ehh nie wiem czy mnie rozumiecie...

  5. #105
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał Kaniusia0 Zobacz post
    słuchajcie.... ja kupiłam sobie bialy french z sun flowera,
    i nie jestem zadowolona... hm nie wiem jak to napisać ale ... maluje, utwardzam i staram sie zawsze nalozyc go rownomiernie a ma takie rozne odcienie po utwardzeniu... wiec wpadlam na to zeby przypilowac ten frnch i wyrownać... to french zaczął odchodzić platami i jakby sie nie utwardzil do końca... dziwne... a klientka u mnie byla i miala french robiony przez inna stylstke i jak spilowywalam jej ten french zeby odnowić no spilowywał sie super... tak jak zel budujący.. ehh nie wiem czy mnie rozumiecie...
    może trafiłas na jakąs marną serię, czytałam na innym forum, że czasami trafiaja im sie takie wpadki z kamuflażem. Moja znajoma uzywa białego z sf i jest zadowolona, wrecz go uwielbia, ja kocham ich kamuflaż.

  6. #106
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    jasne musiałaś trafić na coś dziwnego, niestety ta firma tak czasami ma. ja używam ich lakieru uv i jestem zadowolona, oraz super white naszego firmowego, już niedługo dostępny będzie w sprzedaży





  7. #107
    Rozkręcanko Avatar eva
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    IBD xtreme white

  8. #108
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja właśnie szukam jakiegos nowego zelu do frencha gdyż mam rzadki i mi nie pasuje teraz do covera z basica (budujacy). Szukam czegos podobnego aby sie dobrze łączyło i nie bylo roznicy ('dziury' ) miedzy bialym a coverem. Czytam czytam ten temat i w sumie nie wiem na co sie zdecydowac? Znacie jakis dobry zel biały budujący lub jakis sredniogesty o podobnej konsystencji do basica, ktory sie ładnie samopoziomuje

  9. #109
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ja mam 2- z NeoNail (fajna konsystencja, i kolor czystej bieli) i z AllePaznokcie (troszkę rzadszy, ale i tak ładnie się rozprowadza)
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  10. #110
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał julcia88 Zobacz post
    Ja właśnie szukam jakiegos nowego zelu do frencha gdyż mam rzadki i mi nie pasuje teraz do covera z basica (budujacy). Szukam czegos podobnego aby sie dobrze łączyło i nie bylo roznicy ('dziury' ) miedzy bialym a coverem. Czytam czytam ten temat i w sumie nie wiem na co sie zdecydowac? Znacie jakis dobry zel biały budujący lub jakis sredniogesty o podobnej konsystencji do basica, ktory sie ładnie samopoziomuje

    radzę wypróbować biały ze Zby-Mal seria Prima white.
    Hest to biały gęsty budujący zelik, po wymieszaniu robi sie średnio gęsty, super się nakłada i jeszcze lepiej się poziomuje, nie kurczy się w lampie, super.





  11. #111
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    radzę wypróbować biały ze Zby-Mal seria Prima white.
    Hest to biały gęsty budujący zelik, po wymieszaniu robi sie średnio gęsty, super się nakłada i jeszcze lepiej się poziomuje, nie kurczy się w lampie, super.
    bylam na stronie i tez patrzylam na niego tylko ze sa same male pojemnosci :/

    a co myslicie np o zelu z allepaznokcie Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl
    ktos uzywał może

  12. #112
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    julcia88 ja go mam mogę go spokojnie polecić kolor ma b. ładny nie kurczy się.. nie jest tak bardzo rzadki.. i ładnie się poziomuje
    jak chcesz zobaczyć jak wygląda to u mnie w albumie "ćwiczenia" ostatnio dodane zdjęcie.. jest tam w połączeniu z coverem GN

  13. #113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    julcia- pisałam o nim opinię przed chwila
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  14. #114
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    kasiunia dzieki (jak mi wroca podziekowania to klikne)
    farbstift - widzialam, widziałam ale chodzi mi jeszcze o inne opinie osob, ktore mialy z nim stycznosc

  15. #115
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał julcia88 Zobacz post
    bylam na stronie i tez patrzylam na niego tylko ze sa same male pojemnosci :/

    a co myslicie np o zelu z allepaznokcie Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl
    ktos uzywał może

    ale biały po cóż ci aż 15 ml żelu białego, ja zawsze brałam 5 ml i starcza na 2-3 miesiące albo czasami dłużej, wiem ze się nie przeterminuje, a jak miałam 15 ml to się kilka razy mi przeterminował.

    Ale skoro potrzeba zeli 15 ml to wprowadzimy żaden problem, ale tak za 2-3 miesiące.





  16. #116
    No to..wpadłam Avatar ladybird
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    143

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja też używam tego z allepaznokcie i z czystym sumieniem polecam!
    Ma ładny bieluśki kolorek fajnie się rozprowadza i nie kurczy za bardzo! No i nie żółknie!

  17. #117
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ja mogę polecić White z PB oraz z soak off ImpressioNails French white - oba konsystencji śmietany (takie lubię), ładnie się poziomują i wystarczy jedna warstwa

  18. #118
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    dziewczyny poszukuje bardzo rzadkiego zelu do frencha, i bardzo mocno kryjacego

    cos o konsystencji lakieru do paznockci zeby jedna cieniutka warstwa kryl w 100%

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #119
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ciężko, ciężko,... ja mam tą lovele z silcare, ale taka cienka warswta chyba n ie pokryje... może goldenowy bedzie dobry

  20. #120
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    dziewczyny poszukuje bardzo rzadkiego zelu do frencha, i bardzo mocno kryjacego

    cos o konsystencji lakieru do paznockci zeby jedna cieniutka warstwa kryl w 100%
    abc polar weiss - kiedys pisalam , ze jest konsystencji lakieru ale on jest lepszy bo sie nie "ciagnie", moze lepsze porownanie byloby do farbki akrylowej

  21. #121
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Pytanko! Mam gel white z allepaznokcie i jest bardzo rzadki, gdy zrobię jednego pazurka i zaczynam drugiego to ten pierwszy się już rozlewa
    Może powinnam go wsadzić do lodówki albo do lampy na chwilkę
    Z resztą zobaczcie same na zdjęciu
    PS. Dopiero zaczynam więc nie jest idealnie no i bez kamuflażu

  22. #122
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    dziewczyny poszukuje bardzo rzadkiego zelu do frencha, i bardzo mocno kryjacego

    cos o konsystencji lakieru do paznockci zeby jedna cieniutka warstwa kryl w 100%

    goldenkowy jest dobry, kryje nawet przy cieniutkiej warstwie i ładnie sie poziomuje i super nakłada

  23. #123
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał szerek Zobacz post
    Pytanko! Mam gel white z allepaznokcie i jest bardzo rzadki, gdy zrobię jednego pazurka i zaczynam drugiego to ten pierwszy się już rozlewa...
    Szerek taki temat na forum juz byl, spojrz tutaj
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...cy-french.html
    moze znajdziesz odpowiedz dlaczego Ci sie rozlewa, powodow moze byc kilka...
    przy okazji mozesz poczytac forum, znajdziesz tu wiele cennych wskazowek i uwag na temat stylizacji paznokci

  24. #124
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    szerek mozesz tez zrobic jednego pazura i wsadzic do przymrożenia. ma ten żel z alle i jest niezly

  25. #125
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    szerek mozesz tez zrobic jednego pazura i wsadzic do przymrożenia. ma ten żel z alle i jest niezly
    Asiu dziękuję za radę. Wsadziłam dziada do lodówki troszkę mniej spływał albo pierwszą warstwę będe pojedyńczo każdy pazurek robić

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. najpopularniejszy sposob wykonywania frencha
    By Artlia in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 411
    Ostatni post / autor: 27-07-2018, 09:35
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •