Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 36

Temat: Pokoik dzieci

  1. #1
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Pokoik dzieci

    Jak zaaranzowaliscie pokoiki swoich dzieci? Szukam inspiracji! Gabryś za dwa miesiące konczy 8 lat i chcieliśmy mu zrobić małą niespodziankę. Jak każdy chłopiec uwielbia samochody.

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Ja właśnie też poszukuję inspiracji dla pokoju mojego malucha, jakby mógł ktoś wrzucić będę wdzięczna

  3. #3
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582
    z forum można się wiele nauczyć

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Oj tak, bardzo fajny sprzęt do wyposażenia mojego kawalera!

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Spoko nawet ;-) Macie jakieś zdjęcia Waszych pokoików dziecięcych? ;-)
    Będę wdzięczna za jakiekolwiek fotki. Czasami z niczego można trafić na bardzo fajne inspiracje.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Monkas, bardzo dobrze, że wskazałaś co lubi Gabryś to na samym wstępie bardzo ułatwia zadanie!

    Proponuję Ci pomalować pokój na Błękitny Denim z palety barw Dekoral. To jasny odcień niebieskiego, który idealnie będzie pasował do pokoju chłopca. Alternatywnym rozwiązaniem może również być muślinowy turkus.
    Jeżeli chcesz, zdynamizować przestrzeń użyj nie jednego ale dwóch kolorów! Niech będzie to soczysta pomarańcza i intuicja – ten jasny szary będzie stanowił idealny kontrast dla intensywnego oranżu.

    Niech ¾ ściany stanowi kolor szary, natomiast ¼ (pas u samej góry) pomaluj na pomarańczowo. Na ścianie za łóżkiem przyklej tapetę w samochody (może MCQUEEN )? Możecie też sami wymalować samochody z dostępnych w sklepach szablonów, lub przykleić dużą kolorowankę z papieru, którą Gabryś będzie malował sam w wolnej chwili.

    Mam nadzieję, ze choć trochę Ci pomogłam. Polecam Ci zaangażować synka w zmianę aranżacji pokoju, może okazać się że to będzie dla Was świetna zabawa! Pozdrawiam Ekspert Dekoral

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Google Grafika koleżanko ;-) Masz tam setki różnych wzorów, przykładowe aranżacje, takie już wdrożone.
    Zanim tutaj ktoś ci wklei własne przykłady miną wieki.

  8. #8
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    A czemu mogę jeszcze liczyć na jakieś konkretne sugestie od innych? Dostałam jak na razie jedną. Na Google Grafika to ja sama wpadłam i już dawno temu przeglądałam, ale trudno ustrzelić nawet dokładnie taki sam układ pomieszczenia.

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Dostałaś już wyższej bardzo konkretne sugestie. Przeglądaj również strony sklepów meblowych, gdzie są zestawy dla dzieci. Powinnaś tam znaleźć ciekawe inspiracje - tam masz zazwyczaj cały zestaw mebli i dopasowaną do tego kolorystykę. Nie rozumiem czego ty jeszcze chcesz więcej.

  10. #10
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Poszukam sobie jeszcze, ale po zastanowieniu sądzę, że wykorzystam sugestie jednej z was - wydają się być trafione. Ale jeszcze muszę się dokładnie skonsultować ;-)

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    A i tak największe znaczenie ma Twoja opinia, Twoich dzieci, a dopiero w dalszej kolejności to co myślą inni. Bazuj na własnych przeczuciach, łącz kolory - to jedyne sensowne rozwiązanie.

  12. #12

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    My z żoną inspirowaliśmy się radami siostry mojej i tym co się nam podoba. Wyszło super.

  13. #13
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    W ostateczności chyba najgorzej jest mieć wielu doradców ;-) Wtedy człowiekowi miesza się w głowie totalnie ;-) Pomysł już jest - zostanie wdrożony i być może pochwalimy się efektem. Pokazujcie przykłady rozwiązań z własnych domów ;-)

  14. #14
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    A co byś zrobiła bez tych wszystkich doradców? Na jakie rozwiązanie byś się zdecydowała? To wcale nie jest taki prosty temat - chyba sama doskonale to widzisz. Przy aranżacjach można się nieco pokłócić - nikt nie ma pojęcia, a wszyscy mają swoje zdanie ;-)

  15. #15
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Jedź po prostu do sklepu typu Ikea, tam są bardzo proste ale ładne i funkcjonalne mebelki do pokoju dziecka.

  16. #16

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Zrób tak aby było bezpiecznie a nie ładnie. Bo bezpieczeństwo to podstawa.

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Cytat Napisał rtcars Zobacz post
    Zrób tak aby było bezpiecznie a nie ładnie. Bo bezpieczeństwo to podstawa.
    Bezpieczeństwo to podstawa, ale można i ładnie i bezpiecznie. Ja do pokoju dziecięcego dostałąm mebelki po córkach znajomej, kompletnie nic nie zniszczone, pasują idealnie. Do tego na jednej ścianie dałąm do połowy farbę tablicową, a na drugiej tapetę ze sklepu Tapetuj.pl i przyznam, że tapeta prezentuje się świetnie. Nie odstaje i nie odkleja się, co jest dla mnie najważniejsze. W ogóle cały pokoik prezentuje się świetnie. A bym zapomniała... na haku w pokoju dziecięcym mamy taki worek do bujania, normalnie robi furrore jak jakies dzieci przyjdą

  18. #18
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Dostosuj wystrój do jego zainteresowań. Jakaś fototapeta z ulubioną bajką czy czymś innym itp.

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Też mi się wydaje, ze świetna by tu była fototapeta albo tapeta młodzieżowa. Żeby nie kupować mebli możesz postawić też na okleiny meblowe - sama takie ostatnio kupowałam na Tapetuj.pl W ten sposób dzięki niewielkim nakładom finansowym szybko i ładnie można przerobić pokoik.

  20. #20
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Pomaluj ściany dobrą i zmywalną farbą, polecam Magnata, jeśli chcesz stylowe, funkcjonalne i tanie meble to możesz je sama zrobić z palet i skrzynek na jabłka. Pomalujesz na jaki kolor będzie ci pasowało.

  21. #21
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Zdjęcia to zawsze dobry pomysł. Fototapeta wiec powinna się sprawdzić, np ze zdjęcia dziecka z rodzami :-) Generalnie polecam też albumy ze zdjęciami, jako "retro" pamiątka na przyszłość dla dziecka.

  22. #22
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Moim zdaniem fototapety dla dzieci 3d byłyby fajne w takim pokoiku. W sklepie fototapetka.eu można takie kupić w dobrych cenach.

  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Zdjęcia to dobry temat. Właśnie takie planuję zrobić mojej rodzince. Najchętniej w jakimś profesjonalnym studio. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego fotografa rodzinnego z Warszawy lub okolic?

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    A myślałaś może o fototapecie? Co prawda moja Naduśka ma dopiero 4 latka,ale zdecydowałam się na taką jedna ścianę i jest zachwycona. Może Gabrysiowi też się spodoba, zwłaszcza, że na Otostyl.pl znajdziesz też samochody

  25. #25
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Pokoik dzieci

    Bardzo fajnie urzadzony pokoj

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wychowanie dzieci w Korei Południowej
    By nanami7 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-04-2010, 12:37
  2. Dzieci wiedzą lepiej
    By Tonija in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 03-03-2010, 23:24
  3. umieja to wasze dzieci tez?
    By mala in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 13-07-2009, 01:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •